Mieszkanie, ul. Iwonicka
Iwonicka, Rzeszów, podkarpackie
- 665 000 zł
- 62 m²
- 10 725,81 zł/m²
Marzena Kalita
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Iwonicka
Iwonicka, Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Iwonicka
Zaktualizowane: 12 maja 2026
665 000 zł 62 m² 10 725,81 zł/m²
parter/4
3
2024
-
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 665 000 zł (10 725,81 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 62 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/4
- Powierzchnia dodatkowa: taras
- Czynsz: 550 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Źródło: biuro nieruchomości: Jasłowska Nieruchomości Paulina Jasłowska, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 724/13317/OMS
Lokalizacja
- Adres: Iwonicka, Rzeszów, podkarpackie
- W pobliżu: restauracja, fitness, centrum handlowe
Opis nieruchomości
63 m² funkcjonalnie zaprojektowanej przestrzeni + 30 m² prywatnego tarasu.
Mieszkanie na parterze z przestrzałowym układem i dużą ilością naturalnego światła.
3 ustawne pokoje, okna w każdym pomieszczeniu, wygodny i praktyczny rozkład.
Duży taras stanowi naturalne przedłużenie salonu i daje dodatkową przestrzeń do codziennego komfortu.
Stan deweloperski możliwość wykończenia według własnego projektu.
W cenie:
miejsce postojowe w (...)
797 734...
797 734 762