Mieszkanie, ul. Małopolska

Małopolska, Pobitno, Rzeszów, podkarpackie

  • 665 000 zł
  • 48 m²
  • 13 854,17 zł/m²

Zdjęcie

Mateusz Potoczny

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Małopolska

Małopolska, Pobitno, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
5 maja 2026

665 000 zł

48 m²

13 854,17 zł/m²

Mieszkanie, ul. Małopolska

Zaktualizowane: 5 maja 2026

665 000 zł 48 m² 13 854,17 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/14
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2019
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

parter/14

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2019

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 665 000 zł (13 854,17 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: spółdzielcze własnościowe
  • Charakterystyka mieszkania: 48 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2019
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/14
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2, zlokalizowane na wysokim parterze w 14 - piętrowym budynku na osiedlu Pobitno w Rzeszowie.

Mieszkanie z dużą loggią i pełnym wyposażeniem, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych prac. To jedna z tych inwestycji gdzie widać dbałość o przestrzeń wspólną i komfort mieszkańców. (...)

Agent

Mateusz Potoczny

539 917...

539 917 566

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

539 917...

539 917 566

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy