Mieszkanie, ul. Grabskiego
Grabskiego, Rzeszów, podkarpackie
- 375 000 zł
- 30,50 m²
- 12 295,08 zł/m²
Artur Dec
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Grabskiego
Grabskiego, Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie, ul. Grabskiego
Zaktualizowane: 16 maja 2026
375 000 zł 30,50 m² 12 295,08 zł/m²
parter/5
2
2017
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/5Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2017Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 375 000 zł (12 295,08 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Rzeszowie)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 30,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2017 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/5, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 100 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: HomeSpace Nieruchomości, zaktualizowane: 16.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Grabskiego, Rzeszów, podkarpackie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka, las, rzeka
- cicho
Opis nieruchomości
Biuro Nieruchomości HomeSpace ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m² w stanie deweloperskim, usytuowane w nowoczesnej zabudowie na prestiżowym przy ul. Grabskiego w Rzeszowie.
Mieszkanie posiada duży, przestronny balkon, który doskonale sprawdzi się jako miejsce wypoczynku w cichej i spokojnej okolicy. (...)