Mieszkanie, ul. Krakowska
Krakowska, Rzeszów, podkarpackie
- 500 000 zł
- 53,59 m²
- 9 330,10 zł/m²
Przemysław Buś
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Krakowska
Krakowska, Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Krakowska
Zaktualizowane: 14 maja 2026
500 000 zł 53,59 m² 9 330,10 zł/m²
parter/1
3
2026
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/1Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2026Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 500 000 zł (9 330,10 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Rzeszowie)
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 53,59 m², 3 pokoje, 1 łazienka
- Budynek: rok budowy: 2026
- Rozkład mieszkania: piętro 0/1, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica
- Media: ogrzewanie: gazowe
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Rzeszowskie Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 182817
Lokalizacja
- Adres: Krakowska, Rzeszów, podkarpackie
Opis nieruchomości
Szukasz nowoczesnego i bezczynszowego mieszkania, które zapewni Ci prywatność domu jednorodzinnego oraz błyskawiczny dojazd do centrum Rzeszowa? Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z dumą prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję przy ul. Krakowskiej.
Uwaga: Osiedle cieszy się ogromnym zainteresowaniem - w ofercie pozostały już tylko ostatnie wolne mieszkania (jedno na parterze i jedno na piętrze)!
Prezentowana oferta dotyczy przestronnego, 3-pokojowego (...)
690 939...
690 939 380