Apartament, ul. Dynowska
Dynowska, Projektant, Rzeszów, podkarpackie
- 520 000 zł
- 49,96 m²
- 10 408,33 zł/m²
Magdalena Czocha...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Dynowska
Dynowska, Projektant, Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Apartament, ul. Dynowska
Zaktualizowane: 11 maja 2026
520 000 zł 49,96 m² 10 408,33 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
7/8
2
2024
-
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
7/8Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 520 000 zł (10 408,33 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Charakterystyka mieszkania: 49,96 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 7/8
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 550 zł
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Źródło: biuro nieruchomości: Jasłowska Nieruchomości Paulina Jasłowska, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: 722/13317/OMS
Lokalizacja
- Adres: Dynowska, Projektant, Rzeszów, podkarpackie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż nowe mieszkanie 50 m² ul. Dynowska, osiedle Projektant, Rzeszów. Biuro Jasłowska Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 50 m², zlokalizowane na 7 piętrze w nowym budynku z 2024 roku przy ul. Dynowskiej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. To doskonałe miejsce do życia na mapie Rzeszowa świetnie rozwinięta infrastruktura, szybki dojazd do centrum oraz liczne punkty usługowe i tereny rekreacyjne w pobliżu. (...)
573 338...
573 338 361