Mieszkanie, ul. Pleśniarowicza
Pleśniarowicza, Krakowska-Południe, Rzeszów, podkarpackie
- 509 000 zł
- 58,10 m²
- 8 760,76 zł/m²
Ewa Kamińska
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Pleśniarowicza
Pleśniarowicza, Krakowska-Południe, Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Pleśniarowicza
Zaktualizowane: 14 maja 2026
509 000 zł 58,10 m² 8 760,76 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
2/4
3
-
-
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/4Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 509 000 zł (8 760,76 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 58,10 m², 3 pokoje; stan: dobry
- Budynek: blok mieszkalny
- Rozkład mieszkania: piętro 2/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Źródło: biuro nieruchomości: Forum Nieruchomości Ewa Kamińska, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: pleśn
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Pleśniarowicza, Krakowska-Południe, Rzeszów, podkarpackie
Opis nieruchomości
Zadbane na fajnym osiedlu/pełna infrastruktura w zasięgu ręki
TYLKO U NAS!
Do sprzedania mieszkanie o pow. 58,10 m2 zlokalizowane na oś. Krakowska
Płd. - ul. Pleśniarowicza na II piętrze w niskim bloku z lat 80-tych po
termomodernizacji. (...)