Mieszkanie
Strzelnicza, Staroniwa, Rzeszów, podkarpackie
- 449 000 zł
- 31,67 m²
- 14 177,46 zł/m²
Arkadiusz Giergi...
Skontaktuj się
Mieszkanie
Strzelnicza, Staroniwa, Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie
Zaktualizowane: 15 maja 2026
449 000 zł 31,67 m² 14 177,46 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/2
1
2007
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2007Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 449 000 zł (14 177,46 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 31,67 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2007
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 500 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: Fusion Nieruchomości, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 132
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Strzelnicza, Staroniwa, Rzeszów, podkarpackie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, łąka
- cicho
Opis nieruchomości
Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie typu studio o powierzchni 31,67 m², położone na 2. piętrze kameralnego budynku w Rzeszowie, przy ul. Strzelniczej.
Nieruchomość będzie dobrą propozycją dla osób, które szukają gotowego mieszkania w ścisłym centrum miasta lub nieruchomości inwestycyjnej pod wynajem. Funkcjonalny układ pomieszczeń sprawia, że mieszkanie dobrze sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak i inwestora. (...)