dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 606 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 606 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

599 000 zł94,40 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 94,4 m2, zlokalizowane na piętrze w zabudowie szeregowej na osiedlu Biała. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 280 zł58,60 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 140 zł58,60 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

296 244 zł25,32 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w 5 etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

499 000 zł47,05 m² 10 605,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w standardzie premium! Nie przegap okazji w ofercie przedsprzedaży! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biecka

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł49,80 m² 11 345,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,8 m , zlokalizowane w zielonej części Rzeszowa przy ul. Bieckiej To wnętrze dedykowane jest osobom, które.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam: mieszkanie 2-pokojowe | 32 m | Rzeszów, ul. Pelczara Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 10. piętrze w bloku z windą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł48,55 m² 13 985,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, w wysokim standardzie wykończenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 z ogrodem 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 125 zł50,73 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,73 m , położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku. Centralnym punktem jest jasny salon z aneksem kuchennym (23,53 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 732 zł44,98 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 44,98 m zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę i pełną funkcjonalność na co dzień. Centralną część wnętrza stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 768 zł61,76 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Przestronne mieszkanie o powierzchni 61,76 m , położone na trzecim piętrze, oferuje funkcjonalny układ idealny dla rodziny lub pary ceniącej wygodę. Jasny salon z aneksem kuchennym (21,19.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł54,57 m² 10 720,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem oraz szybkim terminem odbioru! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł94,40 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa inwestycja przy ul. Czesława Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 500 zł46,25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania (b5m14) o powierzchni 46,25 m ( 47,93 m po podłodze) zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 485 zł52,11 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Połączenie nowoczesnej architektury, funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,89 m² 6 985,16 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie 4 pokojowe, z przynależnym balkonem, oddzielną kuchnia i toaletą! Mieszkanie jest obecnie wynajmowane,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48,84 m² 9 418,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż w stanie deweloperskim. Mieszkanie po odbiorach, oddane do użytkowania i gotowe do wykończenia od razu po zakupie! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 928 zł46,84 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta bez prowizji biura! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 899 zł79,47 m² 8 266 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Promocja Do każdego mieszkania dwupoziomowego boks garażowy w cenie! Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży, aby poznać szczegóły promocji. Oferta bez prowizji biur! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 244 zł79,89 m² 7 964 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Promocja Do każdego mieszkania dwupoziomowego boks garażowy w cenie! Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży, aby poznać szczegóły promocji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł64,29 m² 9 099,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,29 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Granicznej. Mieszkanie mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 800 zł37,95 m² 11 299,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości 'pierwsze Piętro' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Joker House Nieruchomości prezentuje na wyłączność komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w Rzeszów, ul. Pelczara. Nieruchomość znajduje się na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł56,20 m² 8 540,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m , usytuowane na 4. piętrze wysokiego bloku z windą. Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł64 m² 8 203,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , na ulicy Mikołajczyka, idealne zarówno do zamieszkania dla rodziny, jak i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł53 m² 10 603,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie w świetnej lokalizacji ul. Strażacka, rzeszów Na sprzedaż piękne, w pełni wyposażone mieszkanie o łącznej powierzchni 56,49.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 803 zł59,72 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 59,72m2. Inwestycja zlokalizowana przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z dużym 113,79m2 ogrodem. Prezentowane mieszkanie jest mieszkaniem skrajnym.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł62 m² 11 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż nowe, wyposażone i jeszcze niezamieszkałe mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie, dzielnica Biała! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

1 067 000 zł97,06 m² 10 993,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy lokal 97 m w kamienicy | Centrum Rzeszowa | ul. Naruszewicza Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 97,06 m , położony na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł117,27 m² 8 518,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny, bezczynszowy apartament z ogrodem Rzeszów, ul. Miejska | 117 m | 5 pokoi Wyłącznie w ofercie biura homfi prezentujemy wyjątkowy apartament, który łączy komfort domu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł36,60 m² 13 087,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie, zaprojektowane przez architektkę wnętrz, w atrakcyjnej lokalizacji Rzeszów oś. 1000-lecia, ul. Kochanowskiego 12. Nieruchomość idealna zarówno pod kątem.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43,55 m² 14 213,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje mieszkanie po kapitalnym remoncie, usytuowane w kamienicy w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Stefana Okrzei. Z uwagi na lokalizację jest to.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł55,21 m² 12 135,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł58,20 m² 7 817,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie znajduje się przy ul. Osmeckiego (os. Baranówka), w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skonfigurowanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55m, zlokalizowane w Rzeszowie, przy ul. Rejtana. Mieszkanie usytuowane na 11 piętrze w wysokim bloku z windą z lat 80 tych. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł64 m² 8 906,25 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 64m, zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Nowe Miasto, przy ulicy Świadka. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł29,70 m² 11 750,84 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 29,7m, zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Nowe Miasto, przy ulicy Podwisłocze. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,70 m² 10 050,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,7 m2, usytuowane na 10 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą w Rzeszowie na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł25,33 m² 12 593,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 25,33m2 zlokalizowaną w Kielanówce. Opis budynku: rok budowy: 2024 Ilość pięter: 1/4 Rodzaj ogrzewania: miejskie Układ.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł59,68 m² 9 802,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość jest świetna pod inwestycję w samym centrum miasta w odległości zaledwie 900 m od.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł58,07 m² 11 520,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58,07 m2 z ogródkiem przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2021.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,60 m² 15 867,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,60m2 zlokalizowane przy ulicy Twardowskiego w Rzeszowie. Ulica Twardowskiego to spokojna, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37,19 m² 14 788,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 37,19 m , zlokalizowane w nowym bloku na osiedlu Architektów przy ul. Solidarności. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł51,70 m² 9 071,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Wyłącznie ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,70 m , zlokalizowane w ścisłym centrum miasta przy ul. Marszałkowskiej 15. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł37,18 m² 11 807,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Wyłącznie w ofercie estaton Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni ponad 37 m , zlokalizowane na 2 piętrze w niskim bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł55,90 m² 10 536,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,87 m2 (po podłodze ok. 70m2) znajdujące się na 4 piętrze budynku z windą przy ul.