dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 610 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

425 500 zł46,25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania (b5m14) o powierzchni 46,25 m ( 47,93 m po podłodze) zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska 29

Krakowska-Południe Rzeszów

510 384 zł41,16 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczące się w II etapie inwestycji krakovska w Rzeszowie. Miejsca postojowe są przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska 29

Krakowska-Południe Rzeszów

557 820 zł41,32 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska 29

Krakowska-Południe Rzeszów

731 038 zł58,25 m² 12 550 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczące się w II etapie inwestycji krakovska w Rzeszowie. Miejsca postojowe są przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

598 185 zł44,31 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości apartament w topowej lokalizacji Rzeszów, ul. Lwowska. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,31 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł94,40 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 94,4 m2, zlokalizowane na piętrze w zabudowie szeregowej na osiedlu Biała. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biecka

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł49,80 m² 11 345,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,8 m , zlokalizowane w zielonej części Rzeszowa przy ul. Bieckiej To wnętrze dedykowane jest osobom, które.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam: mieszkanie 2-pokojowe | 32 m | Rzeszów, ul. Pelczara Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 10. piętrze w bloku z windą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Biała Rzeszów

369 000 zł36,16 m² 10 204,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe

Biała Rzeszów

549 000 zł57,75 m² 9 506,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe

Biała Rzeszów

325 000 zł32,29 m² 10 065,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł48,55 m² 13 985,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, w wysokim standardzie wykończenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 z ogrodem 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł54,57 m² 10 720,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem oraz szybkim terminem odbioru! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł94,40 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa inwestycja przy ul. Czesława Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł63,90 m² 9 843,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. bp. Józefa Sebastiana Pelczara.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,40 m² 8 908,73 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje przestronne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Małopolskiej. Nieruchomość idealnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł42,76 m² 8 629,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie po remoncie - doprowadzone do stanu deweloperskiego, usytuowane przy ul. Władysława Broniewskiego w Rzeszowie. Ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 928 zł46,84 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta bez prowizji biura! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

656 899 zł79,47 m² 8 266 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Promocja Do każdego mieszkania dwupoziomowego boks garażowy w cenie! Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży, aby poznać szczegóły promocji. Oferta bez prowizji biur! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 422 zł76,84 m² 7 879 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł52,60 m² 11 159,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią, usytuowane w wysokim bloku z windą, w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł58,46 m² 11 272,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem, komórką lokatorską oraz możliwością wykupienia dwóch miejsc postojowych w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

620 000 zł74,30 m² 8 344,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje przestronne mieszkanie z czterema niezależnymi pokojami, oddzielną kuchnią oraz balkonem, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. płk.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł46,70 m² 10 471,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane w ścisłym centrum Rzeszowa, przy al. Józefa Piłsudskiego. Cechy nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł28 m² 13 892,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od Właściciela Do sprzedania przytulne i pięknie urządzone mieszkanie znajdujące się na ul Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 27,62m2 które składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie estaton przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Majora Kopisto 11. To nowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59,50 m² 10 067,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m2 zlokalizowane przy ulicy Krajobrazowej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

849 500 zł69,70 m² 12 187,95 zł/m²

 

Piętro:1/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,70 m , zlokalizowane przy ul. Małopolskiej na osiedlu Pobitno w Rzeszowie. To funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł41,34 m² 12 312,53 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,34 m (ekspozycja Zachodnia ) zlokalizowane w nowoczesnym budynku z grudnia 2025 roku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł37,40 m² 12 005,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ofercie biura estaton prezentujemy dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 37,4 m , usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku przy ul. Kosynierów w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł43,40 m² 14 631,34 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton prezentujemy funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,47 m , zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul. Lenartowicza, na drugim piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł38 m² 13 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane przy ulicy Olbrachta w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2025 Ilość pięter: 4/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

520 320 zł40,65 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje urządzone mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł78,90 m² 9 949,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nieruchomość, która została podzielona na dwa niezależne mieszkania z osobnymi wejściami oraz systemami grzewczymi. Nieruchomość stanowi gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł64 m² 10 140,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni 63,9 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Nowe Miasto. Mieszkanie gotowe do wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł59 m² 10 152,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w podwyższonym stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej na parterze z dużym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł31,60 m² 12 025,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. Króla Bolesława Krzywoustego w Rzeszowie, jest to doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł66,19 m² 9 502,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,19 m , położone przy ul. Jazowej. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł28,50 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości kawalerka o powierzchni 28.5m2 z balkonem o pow. 9m2. Mieszkanie położone przy ulicy Strażackiej. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,89 m² 6 985,16 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż duże i przestronne mieszkanie 4 pokojowe, z przynależnym balkonem, oddzielną kuchnia i toaletą! Mieszkanie jest obecnie wynajmowane,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48,84 m² 9 418,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż w stanie deweloperskim. Mieszkanie po odbiorach, oddane do użytkowania i gotowe do wykończenia od razu po zakupie! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł64,29 m² 9 099,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,29 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Granicznej. Mieszkanie mieści się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 800 zł37,95 m² 11 299,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości 'pierwsze Piętro' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Joker House Nieruchomości prezentuje na wyłączność komfortowe mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w Rzeszów, ul. Pelczara. Nieruchomość znajduje się na 10. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł56,20 m² 8 540,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,20 m , usytuowane na 4. piętrze wysokiego bloku z windą. Mieszkanie jest zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł64 m² 8 203,13 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64 m , na ulicy Mikołajczyka, idealne zarówno do zamieszkania dla rodziny, jak i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł53 m² 10 603,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie w świetnej lokalizacji ul. Strażacka, rzeszów Na sprzedaż piękne, w pełni wyposażone mieszkanie o łącznej powierzchni 56,49.