Apartament, ul. Lwowska

Lwowska, Rzeszów, podkarpackie

  • 459 000 zł
  • 53,46 m²
  • 8 585,86 zł/m²

Zdjęcie

Wiktoria Harpula

Skontaktuj się

Apartament, ul. Lwowska

Lwowska, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
12 maja 2026

459 000 zł

53,46 m²

8 585,86 zł/m²

Apartament, ul. Lwowska

Zaktualizowane: 12 maja 2026

459 000 zł 53,46 m² 8 585,86 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
1/1
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
2026
Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonym
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

1/1

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

2026

Miejsce parkingowe:

przynależne na terenie ogrodzonym

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 459 000 zł (8 585,86 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Rzeszowie)
  • Dostępne: listopad 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 53,46 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026 (blok w nowym budownictwie)
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/1, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 100 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: gaz, siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telefon, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (1 miejsce parkingowe)

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

O inwestycji
Kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Każdy lokal posiada niezależne wejście, co zapewnia prywatność oraz funkcjonalność zbliżoną do domu jednorodzinnego. (...)

Agent

Wiktoria Harpula

883 408...

883 408 023

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Wiktoria Harpula

883 408...

883 408 023