Mieszkanie, ul. Strażacka

Strażacka, Drabinianka, Rzeszów, podkarpackie

  • 699 000 zł
  • 66,39 m²
  • 10 528,69 zł/m²

Zdjęcie

Dawid Stupak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Strażacka

Strażacka, Drabinianka, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
19 maja 2026

699 000 zł

66,39 m²

10 528,69 zł/m²

Mieszkanie, ul. Strażacka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

699 000 zł 66,39 m² 10 528,69 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 699 000 zł (10 528,69 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 66,39 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 330 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (2 miejsca parkingowe)

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta dostępna wyłącznie w Rzestate
Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,39 m², zlokalizowane przy ul. Strażackiej w kameralnej części dzielnicy Drabinianka w Rzeszowie.

To propozycja dla osób ceniących przestrzeń oraz komfort życia w spokojnym otoczeniu, z szybkim dostępem do centrum miasta. Idealna oferta dla rodziny z dziećmi. (...)

Agent

Dawid Stupak

459 175...

459 175 617

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Dawid Stupak

459 175...

459 175 617

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.