Mieszkanie, ul. Strażacka
Strażacka, Rzeszów, podkarpackie
- 610 000 zł
- 49,40 m²
- 12 348,18 zł/m²
Patrycja Bieńkow...
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Strażacka
Strażacka, Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
15 maja 2026
Mieszkanie, ul. Strażacka
Zaktualizowane: 15 maja 2026
610 000 zł 49,40 m² 12 348,18 zł/m²
parter/2
3
2012
garaż
wysoki standard
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2012Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
wysoki standardSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 610 000 zł (12 348,18 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 49,40 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2012 (blok w nowym budownictwie)
- Rozkład mieszkania: piętro 0/2
- Czynsz: 200 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Jasłowska Nieruchomości Paulina Jasłowska, zaktualizowane: 15.05.2026
- numer ogłoszenia: 729/13317/OMS
Lokalizacja
- Adres: Strażacka, Rzeszów, podkarpackie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, centrum handlowe
Opis nieruchomości
Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,4 m², położone na parterze nowoczesnego osiedla przy ul. Strażackiej. Lokal posiada prywatny ogródek, który stanowi idealne miejsce do odpoczynku, spotkań z rodziną czy zabawy dla dzieci.
Mieszkanie znajduje się na zamkniętym, zadbanym i dobrze skomunikowanym osiedlu, zapewniającym komfort oraz bezpieczeństwo mieszkańców. (...)
786 331...
786 331 217