Apartament

Lwowska, Pobitno, Rzeszów, podkarpackie

  • 847 360 zł
  • 52,96 m²
  • 16 000 zł/m²

Zdjęcie

Katarzyna Skrzyp...

Skontaktuj się

Apartament

Lwowska, Pobitno, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
14 maja 2026

847 360 zł

52,96 m²

16 000 zł/m²

Apartament

Zaktualizowane: 14 maja 2026

847 360 zł 52,96 m² 16 000 zł/m²

Piętro:
12/15
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2027
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

12/15

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2027

Miejsce parkingowe:

w garażu podziemnym

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 847 360 zł (16 000 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Rzeszowie)
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 52,96 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2027
  •   technika budowy: nowa technologia
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 12/15, jednostronne, środkowe, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia, piwnica 15,96 m²
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)

Kupujący nie płaci prowizji

Lokalizacja

Opis nieruchomości

LWOWSKA 33 Nowa Ikona w Sercu Rzeszowa | Apartamenty Premium

Inwestycja Lwowska 33 to ambitny projekt typu mixed-use, który redefiniuje pojęcie nowoczesnego osiedla. Łączymy luksusowe funkcje mieszkalne z elegancką przestrzenią biurowo-usługową, tworząc samowystarczalny ekosystem w jednej z najbardziej strategicznych lokalizacji miasta. (...)

Agent

Katarzyna Skrzypek

733 100...

733 100 296

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

733 100...

733 100 296

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.