Apartament, ul. Pogwizdowska
Pogwizdowska, Miłocin, Rzeszów, podkarpackie
- 479 000 zł
- 49,16 m²
- 9 743,69 zł/m²
Rafał Bojdo
Skontaktuj się
Apartament, ul. Pogwizdowska
Pogwizdowska, Miłocin, Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Apartament, ul. Pogwizdowska
Zaktualizowane: 13 maja 2026
479 000 zł 49,16 m² 9 743,69 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
parter/2
3
2025
przynależne na terenie ogrodzonym
do wykończenia
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 479 000 zł (9 743,69 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Rzeszowie)
- Dostępne: lipiec 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 49,16 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- instalacje: nowe / wymienione; okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 0/2, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras, ogródek 49,63 m²
- Wyposażenie: kuchenka mikrofalowa
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz, siła; ogrzewanie: centralne ogrzewanie, gazowe
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym (2 miejsca parkingowe)
- Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
- Źródło: biuro nieruchomości: Centrum Inwestycji Deweloperskich, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 159/18567/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Pogwizdowska, Miłocin, Rzeszów, podkarpackie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, teren niezabudowany, łąka, las, rzeka
- cicho
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, przychodnia, szpital, przystanek autobusowy, lotnisko, supermarket, bankomat, kościół, bank, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49,16 m² z prywatnym ogrodem o powierzchni 49,63 m², zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla w północnej części Rzeszowa w dzielnicy Miłocin.