dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 621 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 621 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam: mieszkanie 2-pokojowe | 32 m | Rzeszów, ul. Pelczara Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 10. piętrze w bloku z windą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 816 zł48,24 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

817 584 zł80,16 m² 10 199,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek, dwóch tarasów i ogródka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 577 zł48,24 m² 11 164,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, tarasu i ogródka. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

679 000 zł48,55 m² 13 985,58 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, w wysokim standardzie wykończenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m2 z ogrodem 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł94,40 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa inwestycja przy ul. Czesława Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł54,57 m² 10 720,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem oraz szybkim terminem odbioru! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł35,25 m² 11 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz kompaktowej i wyjątkowo ustawnej przestrzeni blisko serca Rzeszowa; która dzięki bardzo niskim opłatom pozwoli Ci na pełną swobodę bez kompromisów w lokalizacji? Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 040 zł50,10 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 576 zł53,04 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

512 512 zł49,28 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 485 zł52,11 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowego mieszkania. Połączenie nowoczesnej architektury, funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł94,40 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 94,4 m2, zlokalizowane na piętrze w zabudowie szeregowej na osiedlu Biała. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł47,05 m² 10 605,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w standardzie premium! Nie przegap okazji w ofercie przedsprzedaży! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Marzysz o miejscu które łączy nowoczesną architekturę komfort domu jednorodzinnego i bezpieczeństwo zamkniętego osiedla. Zapraszamy na ulicę Miłocińską gdzie powstaje kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

415 000 zł37,58 m² 11 043,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - na sprzedaż, zlokalizowane przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie sprzedawane jest na zasadzie.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł60,54 m² 11 975,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 928 zł46,84 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Oferta bez prowizji biura! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 422 zł76,84 m² 7 879 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Promocja Do każdego mieszkania dwupoziomowego boks garażowy w cenie! Skontaktuj się z naszym Biurem Sprzedaży, aby poznać szczegóły promocji. Oferta bez prowizji biur! Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 597 zł78,91 m² 7 966 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł44,87 m² 11 700,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - na sprzedaż, usytuowane przy ul. Gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza w Rzeszowie. Cechy.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł57,74 m² 11 413,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

599 000 zł66,25 m² 9 041,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 42,15 m z ogrodem ok. 35 m . Mieszkanie dostępne w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł42,53 m² 10 557,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

O inwestycji Mieszkanie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym położonym przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Obiekt został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł63,10 m² 10 285,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji Rzeszowa? Chcesz mieszkać ładnie i nowocześnie, ale nie masz czasu i ochoty na remont? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł61 m² 11 147,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m , położone na 1. piętrze w budynku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł61 m² 8 688,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,1 m , położone na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowanym w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł72,02 m² 9 372,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz garażem podziemnym, przy ul. Architektów.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł109,40 m² 8 126,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Króla Augusta, które łączy w sobie klimat rzeszowskiej kamienicy z nieograniczonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł51,27 m² 10 727,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 51,27m2 zlokalizowane na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

274 080 zł27,20 m² 10 076,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 27,2 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 225 zł55,75 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu nowe, oddane do użytku trzypokojowe mieszkanie o metrażu 55,75m2 z dwiema loggiami mieszczące się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł71,30 m² 10 785,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż nietuzinkowe 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym, narożnym ogrodem o powierzchni 400 m , zlokalizowane przy ul. Warneńczyka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł59,90 m² 9 165,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie bliźniaczej przy bocznej ul. Słocińskiej. Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 59,90 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł58,43 m² 11 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich nowe, świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się w Zaczerniu, na północ od Rzeszowa. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł37,76 m² 13 479,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Strażackiej. Nieruchomość o powierzchni 37,76 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł73,56 m² 8 360,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Home Profi prezentuje ofertę przestronnego mieszkania na sprzedaż, zlokalizowanego w dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł79,46 m² 7 362,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Estaton Nieruchomości prezentuje nową inwestycję realizowaną przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie lokalizacja Inwestycja w dynamicznie rozwijającej się części miasta, zapewniającej wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży Galicja nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 62,69m2 z dużym balkonem o powierzchni 8,36m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł57,15 m² 9 256,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Spacerowej na Osiedlu Zalesie w Rzeszowie. To propozycja dla osób, które cenią spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł75,51 m² 9 654,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,77 m² 12 312,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 56,77 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej części Rzeszowa, przy ul. Jana Pawła II. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura Estaton prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w budynku z roku 1960 przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie Mieszkanie zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 50m, zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Kmity, przy ul. Bohaterów. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł50 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane przy ul. Bohaterów w Rzeszowie. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł78 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 78m2 przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Główne informacje dotyczące inwestycji: *.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij