Mieszkanie, ul. Szopena
Szopena, Rzeszów, podkarpackie
- 6 500 zł
- 96 m²
- 67,71 zł/m²
Paweł Zabłocki
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Szopena
Szopena, Rzeszów, podkarpackie
zaktualizowane:
20 maja 2026
Mieszkanie, ul. Szopena
Zaktualizowane: 20 maja 2026
6 500 zł 96 m² 67,71 zł/m²
16/41
3
tak
wysoki standard
-
Zobacz na mapie
Piętro:
16/41Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
wysoki standardKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 6 500 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 96 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
- Budynek: rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 16/41
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Źródło: biuro nieruchomości: ESTATON, zaktualizowane: 20.05.2026
- numer ogłoszenia: 18/19090/OMW
Opis nieruchomości
Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu wyjątkowy, luksusowy apartament na wynajem, położony na 16 piętrze prestiżowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie.
To nowy, nigdy niezamieszkały apartament o powierzchni 96 m², zaprojektowany w stylu nowoczesnego minimalizmu z inspiracją japandi. Jasne wnętrza, panoramiczne przeszklenia oraz starannie dobrane materiały tworzą przestrzeń o wyjątkowym charakterze i ponadczasowej elegancji. (...)