dowolna

Mieszkania na sprzedaż Rzeszów - Oferty „sprzedam mieszkanie”

2 627 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 627 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam: mieszkanie 2-pokojowe | 32 m | Rzeszów, ul. Pelczara Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32 m , położone na 10. piętrze w bloku z windą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł58,36 m² 9 749,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Nefrytowa Park - Twoje nowe miejsce w zielonej części miasta! Zamieszkaj przy ul. Nefrytowej- w miejscu, które łączy komfort nowoczesnego budownictwa z bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł58,36 m² 9 749,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł58,36 m² 9 749,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

599 000 zł94,40 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa inwestycja przy ul. Czesława Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie. Na sprzedaż 4-pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł54,57 m² 10 720,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z dużym ogrodem oraz szybkim terminem odbioru! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

869 364 zł106,02 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż luksusowy, dwupoziomowy apartament położony w najbardziej prestiżowej części Zalesia przy ul. Zelwerowicza. Wyjątkowa oferta dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 500 zł46,25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania (b5m14) o powierzchni 46,25 m ( 47,93 m po podłodze) zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 622 zł74,76 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i loggii, mieszczącego się na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 172 zł67,08 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i dwóch loggii, mieszczącego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 183 zł74,69 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i dwóch loggii, mieszczącego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 185 zł44,31 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości apartament w topowej lokalizacji Rzeszów, ul. Lwowska. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,31 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł94,40 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 94,4 m2, zlokalizowane na piętrze w zabudowie szeregowej na osiedlu Biała. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biecka

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł49,80 m² 11 345,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,8 m , zlokalizowane w zielonej części Rzeszowa przy ul. Bieckiej To wnętrze dedykowane jest osobom, które.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł53,50 m² 10 074,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Na Miarę Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 53,50m2 przy ul. Pelczara 1 w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 10. piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł56,30 m² 10 568,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 56,3 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Baranówka III. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł58,43 m² 11 963,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich nowe, świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się w Zaczerniu, na północ od Rzeszowa. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska 29

Krakowska-Południe Rzeszów

561 272 zł41,27 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i loggią, mieszczące się w II etapie inwestycji krakovska w Rzeszowie. Miejsca postojowe są przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska 29

Krakowska-Południe Rzeszów

574 980 zł41,07 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska 29

Krakowska-Południe Rzeszów

493 296 zł41,28 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł39,20 m² 9 311,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m , położone na pierwszym piętrze w wysokim bloku z 1977 roku. Budynek wyposażony w nową windę. Lokal o uniwersalnym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł31,60 m² 12 626,58 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. bp. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

419 000 zł38,21 m² 10 965,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią o powierzchni 38,21 m2. Nieruchomość usytuowana jest w niskim bloku przy ul. Okulickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł59,90 m² 9 165,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie bliźniaczej przy bocznej ul. Słocińskiej. Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 59,90 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł77,90 m² 8 587,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 5 pokoi o powierzchni 77,9 m2, usytułowane na 3 piętrze bloku z windą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł42,15 m² 9 228,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich ostatnie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 z narożnym ogrodem (90 m2) w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży Galicja nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 62,69m2 z dużym balkonem o powierzchni 8,36m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W ofercie biura Estaton prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane w budynku z roku 1960 przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie Mieszkanie zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł57,15 m² 9 256,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Spacerowej na Osiedlu Zalesie w Rzeszowie. To propozycja dla osób, które cenią spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,77 m² 12 312,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 56,77 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej części Rzeszowa, przy ul. Jana Pawła II. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł79,46 m² 7 362,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Estaton Nieruchomości prezentuje nową inwestycję realizowaną przy ul. Przemysłowej w Rzeszowie lokalizacja Inwestycja w dynamicznie rozwijającej się części miasta, zapewniającej wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł75,51 m² 9 654,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł78 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 78m2 przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Główne informacje dotyczące inwestycji: *.

Szczegóły ogłoszenia

584 000 zł44,28 m² 13 188,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie 2 pokojowe, położone na zamkniętym osiedlu Drabinianki w Rzeszowie przy ul. Strażackiej. Mieszkanie o powierzchni 44,28 m , usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

826 400 zł70,65 m² 11 697,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 500 zł69,77 m² 11 674,07 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

816 500 zł67,94 m² 12 017,96 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 860 zł55,54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż unikalne mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Sikorskiego. Jest to kameralna zabudowa dwulokalowa, która wyróżnia się nowoczesnym budownictwem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,07 m² 8 170,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

III etap Osiedle Wieniawskiego w sprzedaży. Oferuję mieszkanie bezczynszowe, 4 - pokojowe o powierzchni 61,07 m na 1 piętrze z balkonem. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł33 m² 12 393,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2 przy ulicy Jacka Malczewskiego. To doskonała lokalizacja na osiedlu Kmity, zaledwie 5 minut od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolorowa

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł64,67 m² 8 179,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

W ofercie biura Estaton prezentujemy, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.67 m , zlokalizowane, przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie Lubelska to spokojna i zielona część Rzeszowa, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł25 m² 14 360 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 2-pokojowe, zaprojektowane przez architektkę wnętrz mieszkanie na oś. Kmity przy ul. Witkacego 3. Świetne zarówno pod kątem inwestycyjnym (doskonała lokalizacja, szybki zwrot.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł54,94 m² 8 463,78 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

W ofercie Estaton prezentujemy funkcjonalne, czteropokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Rejtana w Rzeszowie, usytuowane na jedenastym piętrze wysokiego bloku. wybudowanego w latach.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł54,30 m² 9 208,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,27 m2 zlokalizowane przy al. Wyzwolenia w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2008 Ilość pięter: 7/8 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł48 m² 11 229,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

W ofercie biura estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47.91 m zlokalizowane przy ulicy Monte Cassino w Rzeszowie. Opis budynku: - rok budowy: 1990 - Ilość.