Mieszkanie, ul. Chmaja

Chmaja, Rzeszów, podkarpackie

  • 549 000 zł
  • 50,73 m²
  • 10 822 zł/m²

Zdjęcie

Przemysław Buś

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Chmaja

Chmaja, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
20 maja 2026

549 000 zł

50,73 m²

10 822 zł/m²

Mieszkanie, ul. Chmaja

Zaktualizowane: 20 maja 2026

549 000 zł 50,73 m² 10 822 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1970
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
-

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1970

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 549 000 zł (10 822 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 50,73 m², 2 pokoje, 1 łazienka
  • Budynek: rok budowy: 1970
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie (idealne pod inwestycję lub do zamieszkania) przy ul. Chmaja w Rzeszowie.
Nieruchomość o powierzchni 50,73 m2, usytuowana na drugim piętrze w kameralnym, niskim bloku. Do mieszkania przynależy piwnica oraz dwa balkony.
W skład mieszkania wchodzą: 2 niezależne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, łazienka, przedpokój.
Dużym atutem mieszkania jest lokalizacja. W pobliżu znajdują się m. (...)

Agent

Przemysław Buś

690 939...

690 939 380

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Przemysław Buś

690 939...

690 939 380

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Przemysław Buś

Zostaw telefon, oddzwonimy