Mieszkanie, ul. Graniczna

Graniczna, Rzeszów, podkarpackie

  • 570 000 zł
  • 45,13 m²
  • 12 630,18 zł/m²

Zdjęcie

Łukasz Krzyżanow...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Graniczna

Graniczna, Rzeszów, podkarpackie

zaktualizowane:
17 maja 2026

570 000 zł

45,13 m²

12 630,18 zł/m²

Mieszkanie, ul. Graniczna

Zaktualizowane: 17 maja 2026

570 000 zł 45,13 m² 12 630,18 zł/m²

Piętro:
5/11
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
2025
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do wykończenia

Piętro:

5/11

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

2025

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 570 000 zł (12 630,18 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 45,13 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/11
  • Powierzchnia dodatkowa: loggia
  • Czynsz: 320 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Źródło: biuro nieruchomości: Eagles Estate, zaktualizowane: 17.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 2017/17058/OMS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane na nowoczesnym Osiedlu Nova Graniczna przy ul. Granicznej w Rzeszowie.
Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą. To idealna propozycja zarówno dla osób poszukujących pierwszego mieszkania, jak i dla inwestorów planujących zakup pod wynajem. (...)

Agent

Łukasz Krzyżanowski

532 741...

532 741 929

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

532 741...

532 741 929

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.