dowolna

Mieszkania Rzeszów – oferty mieszkań na Podkarpaciu

3 066 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 066 ogłoszeń

Rynek pierwotny

406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie, z tarasem oraz ogródkiem - idealna opcja dla rodziny oraz osób, które potrzebują przestrzeni oraz ciszy i spokoju. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 62,69 m z poddaszem uzytkowym o powierzchni 40m2 ( po podłodze 60m2) - Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Budziwojska na malowniczym Wzgórzu. Rozkład mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł118,90 m² 11 354,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o imponującej powierzchni 118,9 m , usytuowane na 3. i 4. piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku bez windy, na osiedlu Projektant. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł49 m² 11 632,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

W ofercie biura Estaton prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane w budynku z roku 2013 przy ul. Biecka w Rzeszowie Ulica Biecka w Rzeszowie to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

548 000 zł59,98 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe na parterze o powierzchni 59,98 m2 z tarasem oraz ogrodem usytuowane przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. To nowoczesne osiedle zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości Eagles estate przedstawia kameralne osiedle składające się z 30 mieszkań w zabudowie szeregowej, zlokalizowane przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Inwestycja powstała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 912 zł59,86 m² 7 917,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o pow.60m2, zlokalizowane na północy Rzeszowa - okolice ulicy Warszawskiej. Mieszkania już oddawane. W cenie mieszkania są już rolety.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł58 m² 12 568,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje | 58 m2 | ul. Sikorskiego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 58 m2. Znajduje się na drugim piętrze w 2-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania w 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł97 m² 5 567,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Mieszkania w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie przy ul.Senatorska - os.Budziwój. Lokale mieszkalne na parterze 3 pokojowe o powierzchni 50,70m2 oraz 49,20m2. Mieszkania na piętrze 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł46,29 m² 11 195,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,29 m przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1950 Ilość pięter: 2/3 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł78,31 m² 14 046,74 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,31 m , zlokalizowane na parterze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł53 m² 10 132,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. To świetna propozycja zarówno dla rodziny, seniorów, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 756 zł52,04 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kameralna inwestycja mieszkań w niskim bloku z windą położona w dzielnicy Wilkowyja w Rzeszowie. Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z balkonem. Rzeszów, wilkowyja, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

911 400 zł65,10 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedaży nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w jednej z najbardziej pożądanych inwestycji w Rzeszowie skyres przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie o powierzchni 65,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł52,38 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle sikorskiego to zróżnicowane propozycje mieszkań i domów, które odpowiadają na potrzeby różnych klientów. Dla osób ceniących sobie przestrzeń na świeżym powietrzu dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł47,29 m² 11 820,68 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeśli marzysz o nowoczesnym mieszkaniu na nowo rozwijającym się osiedlu w Rzeszowie, to ta oferta jest dla Ciebie! Mieszkanie w nowym, prestiżowym bloku z 2022 roku na ul. Bałtyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł58,36 m² 9 921,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nową inwestycję na mapie Rzeszowa w dzielnicy Załęże. Opis inwestycji: nefrytowa Park to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

782 130 zł87 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej Rzeszów ul. Legionistów. Wysoki standard materiałów oraz dodatków mający zapewnić inwestycji jej energooszczędność oraz pasywność. Przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł53,48 m² 8 582,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednie biuro sprzedaży inwestycji - Miejska Przystań Miejska przystań - to inwestycja ośmiu dwu-lokalowych budynków mieszkalnych w niskiej zabudowie szeregowej z ogródkami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży Galicja nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 62,69m2 z dużym balkonem o powierzchni 8,36m2.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł59 m² 67,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 59 m2 na trzecim piętrze z windą. Aneks kuchenny z salonem, dwie sypialnie, łazienka oraz garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł61 m² 12 606,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania w zabudowie szeregowej - dwulokalowej. Nieruchomość o powierzchni 61 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł55 m² 12 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym niskim bloku. Wybudowany w 2010 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł62,19 m² 8 023,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować inwestycję na spokojnym osiedlu Miłocin. To kameralny kompleks 16 segmentów (łącznie 32 lokale), który łączy komfort nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł61 m² 11 295,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 zlokalizowane przy ulicy szarych szeregów w Rzeszowie. Ulica Szarych szeregów posiada w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł63,10 m² 10 602,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W ofercie posiadamy ciekawą propozycję na zakup przestronnego wykończonego mieszkania o powierzchni 63,10 m2 położonego w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego niedaleko zapory To mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 694 zł50,60 m² 9 578,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,60 m , zlokalizowane przy ul. Potockiego w Rzeszowie. W cenie nieruchomości zawarte jest jedno miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa, nigdy niezamieszkała kawalerka | Wysoki standard | Duży balkon | 6 piętro | ul. Solidarności | Rzeszów Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na wynajem, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł40,30 m² 11 042,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura estaton dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy ulicy Szarych Szeregów na osiedlu Kmity w Rzeszowie. Mieszkanie przeszło remont w którym wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł52 m² 10 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 zlokalizowane przy ul. Staszica w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne dwupokojowe mieszkanie położone w prestiżowym budynku z 2024 przy ul. Dominikańskiej 1b. Lokalizacja na przeciwko Politechniki Rzeszowskiej - 5 minut pieszo. Rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł51,50 m² 46,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa na Drabiniance, przy.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł53 m² 8 868 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 53,16 m2 zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Podwisłocze 38b. 3 piętro w budynku 4 piętrowym bez windy (wielka płyta). Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 100 zł42,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie rzeszów, ul. Technologiczna! Na sprzedaż gotowe 2 pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu zlokalizowane w Rzeszowie na ul. Technologicznej ( Zachodnia część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł92,92 m² 5 702,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle przy ul. Sikorskiego, dzielnica Biała w Rzeszowie. W sprzedaży: - mieszkania na parterze o powierzchni 57,04 m lub 52,38 m w układzie 3-pokojowym z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł52,87 m² 47,29 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, przestronne mieszkanie gotowe do wprowadzenia się! Mieszkanie w którym nikt jeszcze nie mieszkał! Poszukujesz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł44,10 m² 11 315,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego 3-pokojowego mieszkania, o powierzchni 44,10m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w topowej lokalizacji Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 70 m | 2 tarasy | klimatyzacja | garaż | Drabinianka Biuro Nieruchomości Rzestate prezentuje Państwu na wynajem komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł78,41 m² 7 460,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W sprzedaży nieruchomość, która łączy w sobie: przestrzeń, atrakcyjną cenę oraz dobrą lokalizację Zapraszam po szczegóły - trafiłeś odpowiednio. Opis nieruchomości: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 704 186 zł81,54 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:17/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż apartament z tarasem w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena w małej.

Szczegóły ogłoszenia

455 400 zł37,95 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Hetmańskiej 40a w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 37,95 m usytuowane na 10. piętrze w 11-piętrowym bloku z windą. Lokal składa się z:.