dowolna

Mieszkania Rzeszów – oferty mieszkań na Podkarpaciu

3 063 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 063 ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 726 zł59,86 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowa inwestycja na osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. W pełnej ofercie mieszkania od 35 m do 60 m . Inwestycja zlokalizowana jestem przy ul. Ceramicznej, blisko ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położne na drugim piętrze w niskim ogrodzonym bloku na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -jasnej kuchni -pokoju otwartego na kuchnię -pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł30,94 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem o powierzchni 30,94 m2 z balkonem na osiedlu Enklawa Zalesie przy ulicy Mieczysławy Ćwiklińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowy mieszkanie z balkonem przy ul. Rejtana obok Uniwersytetu Rzeszowskiego w centrum Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 po generalnym remoncie wykończone na wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

439 257 zł48,27 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie na nowo powstającej inwestycji, w kameralnej niskiej zabudowie, na południu Rzeszowa. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 48,27m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł36,60 m² 12 240,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie | 36,6 m | 1 piętro | Rzeszów, ul. Kochanowskiego Biuro Rzestate prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,6 m po generalnym remoncie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 456 zł50,16 m² 9 498,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,16 m z dużym ogródkiem, położone w cichej i zielonej części Rzeszowa Słocina przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 900 zł93 m² 5 697,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Przestronne 2- poziomowe mieszkanie o pow. użytkowej 93m2 (z poddaszem), w niskiej zabudowie przy ul. Sikorskiego. Możliwość aranżacji różnego układu mieszkania. Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nazimka

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,80 m2 przy ulicy Eugeniusza Nazimka. To wygodna i dobrze skomunikowana lokalizacja z mieszanką zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 700 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w atrakcyjnej lokalizacji - blisko centrum Rzeszowa- mieszkanie 2 - pokojowe z balkonem przy ul.Kr.Augusta w Rzeszowie. Nieruchomość o łącznej pow. 36,44m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł35,63 m² 61,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne, a jednocześnie przytulne mieszkanie do wynajęcia. Jeśli poszukujesz własnego miejsca dla siebie to ta oferta z całą pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48,70 m² 10 882,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Popiełuszki na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Popiełuszki, osiedle Nowe Miasto w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł46,75 m² 8 962,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Tylko w ofercie stoprocent Nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy ul. Siemieńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie do odświeżenia, idealne dla Inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 908 zł69,99 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

-> Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości <- Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 69,99 m usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2, usytuowane na 10 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą, w Rzeszowie przy ul. Pelczara,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł26,30 m² 11 216,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

1 pokój | 26,30 m2 | ul. Paderewskiego | oś Nowe Miasto | Rzeszów Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 26,30 m2. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze niskiego bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 528 zł52,56 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży mieszkania z drugiego etapu inwestycji deweloperskiej na północnym wschodzie Rzeszowa w dzielnicy Załęże! Wybudowane zostało sześć dwupiętrowych budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 000 zł41,50 m² 9 373,49 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 41,5 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w prestiżowej inwestycji przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości mint property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie zlokalizowane w nowym apartamentowcu w samym sercu Rzeszowa - w Apartamentach Zamkowych przy al. Kopisto.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł96 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Park Nieruchomości przedstawia do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 96m2, w kompleksie Capital Towers przy ulicy Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł54,69 m² 11 336,62 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Architektów w Rzeszowie - 54,69 m , balkon Na sprzedaż oferuję jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 54,69 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe nigdy nie zamieszkałe mieszkanie o powierzchni 42 m2, po generalnym remoncie! bez prowizji od najemcy! Lokal znajduje się na 13 piętrze z 17 w bloku przy ul. Żołnierzy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł53,48 m² 8 582,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 53,48 m , zlokalizowane na parterze nowoczesnych budynków w zabudowie szeregowej. Każde z mieszkań posiada funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł53,12 m² 8 452,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Galicja przedstawia Nowe 3 pokojowe mieszkanie z narożnym ogrodem ul. Wieniawskiego, rzeszów. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,12 m zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie, inwestycja Bulwary Park. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł54,57 m² 10 720,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne Mieszkanie z Ogrodem z szybkim terminem odbioru! Marzysz o własnym mieszkaniu Z narożnym ogrodem? Odkryj wyjątkowe mieszkanie na parterze o powierzchni 54,57 m +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 600 zł68,58 m² 8 568,10 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży słoneczne mieszkanie 4 pokojowe z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz boksem (kom. lokatorską). Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim-.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł56,60 m² 9 787,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 zlokalizowane przy ulicy Miła w Rzeszowie. Położona w dzielnicy Drabinianka ulica Miła to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 640 zł54,83 m² 8 145,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 54,83 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje | 47 m2 | ul. Miła, rzeszów Prezentowane trzypokojowe mieszkanie ma powierzchnię 47 m2. Położone jest na parterze w budynku z 2025r Mieszkanie nowe, nigdy niezamieszkałe, dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł66 m² 8 484,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 66 m ul. Lewakowskiego, os. Krakowska-Południe (I piętro) Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł73 m² 8 219,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone przy ul. Kolbego w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowana jest na pierwszym piętrze niskiego bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 66 m2 przy ulicy Strażackiej. To atrakcyjna lokalizacja na rzeszowskiej Drabiniance, która cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu przedsprzedaż inwestycji. Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36m , z dużym tarasem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

463 505 zł54,53 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w ramach nowej inwestycji położonej przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Oferta dotyczy mieszkania na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł45,07 m² 9 962,28 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,07 m , położone na 9 piętrze w budynku wielorodzinnym przy ulicy Lenartowicza. To idealna propozycja zarówno dla osób planujących zakup pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,58 m² 12 330,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Twój agent nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,58 m z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Zacisznej na osiedlu Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł61,08 m² 8 169,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,07m2 usytuowane na 1 piętrze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Mieszkanie sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł53 m² 8 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas w top-nieruchomości : Jak szukasz mieszkania z balkonem w dobrej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum to ta oferta skierowana jest do Ciebie. DO zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Podpromie

Rzeszów,podkarpackie

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia nowe 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 przy ulicy Podpromie w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na czwartym piętrze.