dowolna

Mieszkania Rzeszów – oferty mieszkań na Podkarpaciu

3 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

549 000 zł58 m² 9 449,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na ul. Pułkownika Kazimierza Iranka - Osmeckiego na osiedlu Baranówka 58,1 m Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,1 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

4 500 zł74 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na wynajem w centrum Rzeszowa przy ul. Podwisłocze 31 Mieszkanie dwupoziomowe z miejscem postojowym w garażu podziemnym Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

530 000 zł63 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, usytuowane jest 4 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł50 m² 11 302,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,9 m2, usytuowane na 1 piętrze niskiego bloku z 1977r. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł41 m² 11 463,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m , zlokalizowane w spokojnej, pełnej zieleni okolicy Rzeszowa przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł46 m² 11 585,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,18m zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Bohaterów Westerplatte. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł43 m² 12 767,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 zlokalizowane przy ulicy Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: - holu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szwoleżerów

Tysiąclecia,Rzeszów

375 000 zł28 m² 13 392,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu kawalerkę o powierzchni 28 m2 zlokalizowane przy osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1965 Ilość pięter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

519 000 zł41 m² 12 575,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Na Miarę Nieruchomości przedstawia wyjątkowe mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Potokowej - mieszkanie dwupokojowe z klimatyzacją, na drugim piętrze w bloku z windą, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

699 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży mieszkania Rzeszów, ul. Popiełuszki Cena: 699 000 zł Powierzchnia: 64 m Czynsz: 640 zł + prąd Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Budziwój,Rzeszów

495 720 zł58 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Rzeszowa Budziwój. Kameralne osiedle obejmuje 26 mieszkań w zabudowie szeregowej. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł34 m² 11 326,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż ustawne, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na ostatnim piętrze bloku z windą blisko centrum Rzeszowa, przy ul. Hetmańskiej. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł85 m² 6 849,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkania prestiżowej inwestycji blisko ul. Lwowskiej W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości nowa inwestycja niskiej zabudowy szeregowej z mieszkaniami na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

330 000 zł37 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży ustawnego mieszkania na ulicy Iranka Osmeckiego. Mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szopena

Śródmieście,Rzeszów

770 000 zł55 m² 13 876,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesny apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 55,49 m , zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

569 000 zł64 m² 8 901,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 63,92m2 zlokalizowane na osiedlu Projektant. Mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

461 910 zł52 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,9 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłosza

Drabinianka,Rzeszów

514 000 zł36 m² 14 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Czesława Miłosza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36 m2, usytuowane jest na parterze w niskiej zabudowie szeregowej. W jego skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plenerowa

Staroniwa,Rzeszów

670 000 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży jest mieszkanie 67 m2 przy ul. Plenerowej znajdujące się na wysokim parterze w w bloku z windą, na Osiedlu Projektant. Składa się z dwóch osobnych sypialni, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

584 850 zł56 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,70 m z prywatnym ogrodem, w stanie deweloperskim - gotowe do odbioru. Mieszkanie znajduję się na zamkniętym osiedlu przy ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

545 000 zł72 m² 7 622,38 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie, o powierzchni ok. 72 m2, znajdujące się w popularnej części Rzeszowa osiedle Baranówka III. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Projektant,Rzeszów

3 700 zł73 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Park Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 73m2 , znajdujące się na osiedlu Projektant przy ulicy Panoramicznej w Rzeszowie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 200 zł30 m² 72,13 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje do wynajęcia stylową kawalerkę urządzoną w wysokim standardzie o powierzchni 30,5 m , która znajduje się na 6.piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

530 000 zł63 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 62,6 m2 przy ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie! Mieszkanie znajduję się na czwartym, ostatnim piętrze w bloku bez windy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

447 000 zł45 m² 9 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy Rzeszowa. Krótko: rzeszów, ul. Broniewskiego - 45 m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biecka

Franciszka Kotuli,Rzeszów

589 000 zł57 m² 10 261,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,40 m , usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku zlokalizowanego przy ul. Bieckiej w Rzeszowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Panoramiczna

Staroniwa,Rzeszów

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 4 ro pokojowe mieszkanie na wynajem, znajdujące się na drugim piętrze niskiego bloku z winą. Nieruchomość zadbana, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pułaskiego,Rzeszów

396 000 zł41 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Marzysz o mieszkaniu w centrum skąd wszędzie masz blisko? Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,04 m , położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czyża

Przybyszówka,Rzeszów

617 000 zł53 m² 11 741,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie położone na kameralnym, cichym osiedlu dzielnicy Przybyszówka, z jednoczesnym szybkim wjazdem na S19. Odległość do centrum Rzeszowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Panoramiczna

Projektant,Rzeszów

3 700 zł73 m² 50,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, czteropokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 73 m , położone na rzeszowskim osiedlu Projektant, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

379 558 zł38 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,58 m , znajdujące się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twardowskiego

Pobitno,Rzeszów

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem gotowe do wprowadzenia! Jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staromieście,Rzeszów

628 800 zł69 m² 9 146,18 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staromieście - ul. Lubelska. Lokalizacja: budynki położone w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staromieście,Rzeszów

536 700 zł56 m² 9 566,84 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

548 000 zł71 m² 7 760,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Royal Broker prezentuje wyjątkowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej o powierzchni 70,61 m z antresolą o powierzchni 18,61 m2, zlokalizowane jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Śródmieście,Rzeszów

770 000 zł55 m² 13 876,40 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Res Nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,49 m2, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie. Lokalizacja: rzeszów, olszynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staromieście,Rzeszów

462 200 zł47 m² 9 937,65 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

539 000 zł44 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Rzeszów, ul. Dąbrowskiego - 44,2 m Cena: 539 000 pln Rynek: wtórny Powierzchnia: 44,20 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 2/2 Czynsz: 760 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

650 000 zł62 m² 10 514,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego i w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 61,82 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staromieście,Rzeszów

403 300 zł38 m² 10 627,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

2 300 zł35 m² 65,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35.28 m2 zlokalizowane na ul. Langiewicza Mieszkanie składa się z: - sypialni - Pokoju - Kuchni -.