dowolna

Mieszkania Rzeszów – oferty mieszkań na Podkarpaciu

3 068 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 068 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Słoneczny Stok,Rzeszów

570 000 zł46 m² 12 258,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego 7-piętrowego budynku z windą, na cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Piastów,Rzeszów

419 000 zł37 m² 11 203,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Piastów w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 37,40 m2, usytuowane jest na 6 piętrze, mieszkanie posiada balkon z pięknym widokiem. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Dąbrowskiego,Rzeszów

550 000 zł56 m² 9 874 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż tylko 2 minuty od Politechniki Rzeszowskiej - świetna lokalizacja! Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Miłocin,Rzeszów

419 000 zł51 m² 8 167,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,3 m z prywatnym ogrodem o pow. do 100 m . Mieszkanie znajduję się w nowo powstającej inwestycji przy ul. Myśliwskiej na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marcina

Słocina,Rzeszów

676 000 zł99 m² 8 138,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 98,92 m , położone w cichej i zielonej części Rzeszowa w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł70 m² 7 557,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 70 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w niskiej zabudowie. Nieruchomość lokalizowana jest na granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

419 000 zł56 m² 7 530,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 55,64 m , usytuowaną na dziewiątym piętrze jedenastopiętrowego bloku, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Monte Cassino

Rzeszów,podkarpackie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, położone na drugim piętrze w niskim bloku przy ul.M.Cassino w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Śródmieście,Rzeszów

736 000 zł64 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

NA sprzedaż mieszkanie inwestycyne W centrum rzeszowa: mieszkanie z 3 pokojami + oddzielna kuchnia przy ul. Hetmańskiej. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Mikołajczyka

Baranówka,Rzeszów

555 000 zł59 m² 9 454,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy mieszkanie przy ulicy Mikołajczyka o powierzchni 58,7 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70. na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

449 000 zł53 m² 8 452,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy nową inwestycję w świetnej lokalizacji- osiedle Zalesie. Mieszkanie 3 pokojowe, w niskiej zabudowie szeregowej z prywatnym ogródkiem. Cechy inwestycji: - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ofiar Getta

Śródmieście Północ,Rzeszów

399 000 zł35 m² 12 629,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Atuty: 34,84 m gotowe do wprowadzenia umeblowane oddzielna kuchnia piwnica inwestycyjne Na sprzedaż gotowa do zamieszkania przestronna kawalerka o powierzchni 34,84 m , usytuowana na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzosowa

Zalesie,Rzeszów

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu piękne, komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Wrzosowej na osiedlu Zalesie. Mieszkanie o powierzchni 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Wilkowyja,Rzeszów

595 000 zł54 m² 11 080 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przytulne wykończone mieszkanie na osiedlu loft Krasne - w bloku z windą tuż przy granicy z Rzeszowem. Doskonały dojazd do miasta i na autostradę! - 3 pokoje | 2 sypialnie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Mieszka I,Rzeszów

579 000 zł85 m² 6 849,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie z tarasem na dachu, usytuowane w cichej okolicy z wygodnym dojazdem do centrum Rzeszowa. Mieszkanie o powierzchni 84,53 m2 + taras na dachu ok 50 m2 Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miłosza

Biała,Rzeszów

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , usytuowane na parterze niskiego bloku, wybudowanego w 2024 roku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

990 000 zł63 m² 15 704,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63, 04 m2 | ul. Podwisłocze 29 | Centrum Rzeszowa Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,04m , zlokalizowane przy ul. Podwisłocze 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wilkowyja,Rzeszów

499 358 zł72 m² 6 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej 3 kilometry od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy ostatnie wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stanisława Augusta

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

325 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Atuty przestronna kawalerka 32,5 m oddzielna kuchnia balkon piwnica atrakcyjna lokalizacja inwestycyjne Na sprzedaż oferujemy przestronną kawalerkę o powierzchni 32,5m zlokalizowaną przy ul. kr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

600 005 zł76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,95 m2 usytuowane na 5 piętrze w 12 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemieńskiego

Staromieście,Rzeszów

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 47 m , zlokalizowanego na osiedlu Staromieście - ulica Siemieńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Projektant,Rzeszów

799 000 zł94 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 93,7 m , położone na czwartym (ostatnim) piętrze niskiego bloku przy ul. Nowosądeckiej na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Projektant,Rzeszów

643 908 zł70 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

-> Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości <- Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 69,99 m usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

390 000 zł28 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

NA sprzedaż | rzeszów ul. Strażacka Szukasz mieszkania, w którym możesz od razu zamieszkać lub bezpiecznie ulokować kapitał? Ta oferta spełnia oba te cele. Kawalerka o powierzchni 28,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zelwerowicza

Zalesie,Rzeszów

2 300 zł40 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 39,87 m2 | ul. Zelwerowicza | Rzeszów Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,87 m2. Znajduje się na parterze w niskim 3-piętrowym budynku, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baldachówka

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł41 m² 12 786,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa, zaledwie 50 metrów od Rynku, przy ul. Baldachówka. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Baranówka,Rzeszów

599 000 zł68 m² 8 834,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,8 m2, usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł62 m² 7 718,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 62,05m2 zlokalizowane przy ul. Podkarpackiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

1 750 zł38 m² 46,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne, komfortowe mieszkanie z ogromnym widokowym balkonem znajdujące się przy Al. Wieniawskiego w Rzeszowie. Nieruchomość o łącznej powierzchni 48 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Budziwój,Rzeszów

415 000 zł58 m² 7 155,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Porąbki w Rzeszowie. Inwestycja charakteryzuje się kameralną niską zabudową, ogrodami do mieszkań na parterze oraz poddaszami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Architektów,Rzeszów

439 000 zł38 m² 11 534,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż, nowe wykończone,nigdy nie zamieszkałe mieszkanie o powierzchni 38 m2. Położone od strony południowej na pierwszym piętrze w niskim nowym bloku z windą, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł57 m² 8 805,36 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,67 m , zlokalizowane przy ul. Siemieńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Wilkowyja,Rzeszów

535 000 zł53 m² 10 094,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Os. Wilkowyja na Ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie położone w niskim 3 piętrowym budynku na kameralnym osiedlu, wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m z prywatnym ogrodem. Mieszkanie znajduję się przy ul. Lwowskiej z świetnym dojazdem do centrum Rzeszowa. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmaja

Dąbrowskiego,Rzeszów

459 000 zł50 m² 9 172,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 50,04 m2 | ul. Chmaja | oś Dąbrowskiego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 50,04 m2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze niskiego bloku, posiada dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbrowskiego,Rzeszów

375 000 zł33 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie 33 m | Świetna lokalizacja | ul. Dąbrowskiego Rzeszów Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji idealnego pod inwestycję lub do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hoffmanowej

Rzeszów,podkarpackie

565 000 zł50 m² 11 268,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m położone przy ulicy Hoffmanowej w Rzeszowie. Mieszkanie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Architektów,Rzeszów

2 300 zł47 m² 49,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie (umowa najmu okazjonalnego), o pow.46,66m2 w nowym bloku z 2014r. zlokalizowane w bliskiej odległości od Politechniki przy ul.Architektów osiedle Zawiszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Franciszka Kotuli,Rzeszów

539 000 zł55 m² 9 734,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 55,37 m2, usytuowane jest na drugim piętrze w bloku z 2025 r. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Walentego

Matysówka,Rzeszów

526 305 zł81 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie w nowej inwestycji na Matysówce, przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie tylko 15 minut od Galerii Rzeszów! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Projektant,Rzeszów

649 000 zł63 m² 10 326,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,85 m przy ul. Iwonickiej 36 w Rzeszowie.