dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 514 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 514 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

842 000 zł75 m² 11 204,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania mieszkanie o powierzchni 75,15 m2 zlokalizowane przy ul. Krzyżanowskiego. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

385 000 zł32 m² 11 993,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,1m2 zlokalizowane przy ul. Staroniwskiej. Mieszkanie usytuowane jest w bloku z 2017 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lwowska

Krasne,Rzeszów

237 000 zł28 m² 8 525,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

1 pokoje | 27,80 m2 | ul. Krasne| Rzeszów Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 27,80 m2. wraz z tarasem o powierzchni 15,60. Położone jest na wysokim parterze ,niskiego bloku typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł69 m² 9 855,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie z dużym garażem w zabudowie szeregowej z roku 2016 zlokalizowane przy ul. Tarnowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

699 000 zł64 m² 10 876 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Doradzamy Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie w nowym wieżowcu, usytuowane w zacisznej okolicy na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Jego powierzchnia to 64,27 m2, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Tysiąclecia,Rzeszów

545 900 zł57 m² 9 577,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 57 m2 | ul.Konopnickiej Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 57 m2. Położone jest na wysokim parterze, wysokiego bloku, na osiedlu Tysiąclecia. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Tysiąclecia,Rzeszów

419 000 zł43 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie położone w centrum Rzeszowa 300 m od Galerii Rzeszów. Mieszkanie jest wykończone pod klucz w bardzo wysokim standardzie z nową kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Piłsudskiego

Śródmieście,Rzeszów

585 000 zł59 m² 9 915,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ulicy Piłsudskiego. Jest dwustronne, po generalnym remoncie, zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staromieście,Rzeszów

346 500 zł42 m² 8 347,39 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 41,51 m 2 w inwestycji Bella Dolina położona przy ulicy Lubelskiej. Inwestycja łączy w sobie nowoczesny design i wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 500 zł37 m² 40,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu 2 pokojowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w wysokim standardzie, na wynajem zlokalizowane w Rzeszowie ul. Wieniawskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Słocina,Rzeszów

469 000 zł39 m² 12 007,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu świeżo wyremontowane, gustownie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, idealne dla osób ceniących sobie jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł53 m² 10 094,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Sienkiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 mieści się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

10 000 zł114 m² 88,05 zł/m²

 

Piętro:11/24

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy wyjątkowy apartament o powierzchni 113,57 m2 zlokalizowany w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Rzeszowie, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krakowska-Południe,Rzeszów

279 000 zł31 m² 8 913,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu kawalerkę zlokalizowaną w Rzeszowie na ulicy Ignacego Solarza. Nieruchomość o powierzchni 31,3 m2 znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł56 m² 8 910,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Rzeszowskie Nieruchomości na przyjemność zaprezentować mieszkanie w Rzeszowie ul. Siemieńskiego , gotowe do wprowadzenia. Jeśli szukasz idealnego mieszkania w spokojnej okolicy, to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makuszyńskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przestronne mieszkanie na wynajem przy ul. Makuszyńskiego na osiedlu Drabinianka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

285 000 zł30 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 29,5m położone na siódmym piętrze w wieżowcu przy ul.Podwisłocze. Mieszkanie jednostronne, usytuowane na wschód. Składa się z: dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Załęże

Załęże,Rzeszów

6 900 zł102 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia pięknie urządzony, nigdy nie zamieszkały apartament położony na 3 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku z windą. Link do filmu : Mieszkanie o pow. 102 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

336 500 zł37 m² 8 997,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4 m2 zlokalizowane przy ulicy Kosynierów w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baldachówka

Centrum,Rzeszów

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w samym centrum Rzeszowa przy ul. Baldachówka. Mieszkanie o powierzchni 46m2 położone jest na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Preferowani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przybyszówka,Rzeszów

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Wołyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 37.00 m2 usytuowana jest na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

273 000 zł32 m² 8 639,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu kawalerkę zlokalizowaną w Rzeszowie w dzielnicy Nowe Miasto przy ulicy Pelczara w bliskiej odległości od Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Franciszka Kotuli,Rzeszów

429 000 zł62 m² 6 974,48 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje | 61,51 m2 | ul. Wołyńska / Czudecka | Projektant / Franciszka Kotuli | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 61,51 m2. Położone jest na czwartym piętrze w wysokim 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

449 000 zł43 m² 10 441,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w cichej i spokojnej dzielnicy Drabinianka, przy ul.Kwiatkowskiego 46 w Rzeszowie na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście,Rzeszów

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 40m2 przy ul. Dąbrowskiego, osiedle Śródmieście oferta bezpośrednio od właściciela, brak prowizji - salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie - 2 piętro w piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czudecka

Franciszka Kotuli,Rzeszów

429 000 zł62 m² 6 974,48 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

287 000 zł30 m² 9 663,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 29,7m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz piwnicy o powierzchni 3m2. Mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

539 000 zł53 m² 10 131,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wykończonego mieszkania z ogrodem o powierzchni 53,2m2 zlokalizowanego w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Nieruchomość usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pobitno,Rzeszów

625 000 zł67 m² 9 328,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 67m2 zlokalizowane na 1 piętrze bloku 5 piętrowego z windą. Mieszkanie bez podatku pcc Mieszkanie w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Franciszka Kotuli,Rzeszów

429 000 zł62 m² 6 974,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bolesława Krzywoustego

Rzeszów,podkarpackie

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane mieszkanie z balkonem (umowa najmu okazjonalnego) 33,05 m2 (1 piętro) w najlepszej dzielnicy w Rzeszowie:) przy ul. Krzywoustego 7. Bardzo spokojna i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Baranówka

Baranówka,Rzeszów

465 000 zł63 m² 7 381 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, zadbane trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w świetnej lokalizacji przy ul. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Rzeszowie. W bloku znajduje się tylko sześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Śródmieście ul. Dąbrowskiego 40 m 2 piętro winda parking za szlabanem balkon piwnica mieszkanie po kapitalnym remoncie wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna ogrzewanie oraz woda z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Rzeszów

549 000 zł60 m² 9 087,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie po generalnym remoncie, trzypokojowe na pierwszym piętrze - 60,41 m2. Rzeszów- ścisłe centrum- śródmieście ul. Batorego 16. - blok z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

439 000 zł54 m² 8 205,61 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 zlokalizowane przy ul. Witolda Świadka w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

339 000 zł32 m² 10 593,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego bloku z 2017 r. Mieszkanie znajduję się w Kielanówce zaledwie 5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

457 000 zł38 m² 12 026 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż dwie niezależne od siebie kawalerki w Rzeszowie ul. Okulickiego opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 38m2 - położone na 2 piętrze /4 - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sympatyczna

Drabinianka,Rzeszów

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na os. Drabinianka, przy ulicy Sympatycznej w kameralnym, niskim budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 50m2, położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Słocina,Rzeszów

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wyłącznie w ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu na wynajem 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie ma powierzchnię 45 m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

300 000 zł29 m² 10 489,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 28,6m w skład w której wchodzi: pokój z aneksem kuchennym, łazienka razem z wc plus piwnica. Lokal znajduje się na drugim ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie 54 m2 na III piętrze czteropiętrowego bloku bez windy osiedle Baranówka IV przy ulicy Osmeckiego. Bardzo dobra lokalizacja blisko znajduje się szkoła, przedszkola,.