dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Mieszka I,Rzeszów

550 000 zł52 m² 10 576,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Atuty: 3 pokoje 52m2 balkon piwnica dogodna lokalizacja bezpieczny zakup opis: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane przy ul. Podwisłocze , mieści się ono na 7 piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baldachówka

Rzeszów,podkarpackie

515 000 zł50 m² 10 246,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,26 m2 zlokalizowane przy ul. Baldachówka w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Zawiszy,Rzeszów

499 000 zł40 m² 12 345,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atuty: lokalizacja: mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu blisko Politechniki Rzeszowskiej, co czyni je atrakcyjnym dla studentów, pracowników naukowych oraz osób szukających dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł59 m² 13 186,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy do sprzedaży jasne mieszkanie na drugim piętrze w niskim bloku z 2023 roku przy ul. Wieniawskiego z widokiem na panoramę Rzeszowa - powierzchnia mieszkania 59,11 m2+32,67 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Staromieście,Rzeszów

419 000 zł44 m² 9 557,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

i partnerzy Nieruchomości prezentują mieszkanie na sprzedaż w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni 43,8 m2 znajduje się na ulicy Długosza. Mieści się ono na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

698 000 zł59 m² 11 791 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze. Do sprzedania prezentuję Państwu słoneczne i pięknie wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 59,20 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

522 000 zł36 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż idealne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Ignacego Paderewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 36 m2 i usytuowane jest w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Rzeszów

679 000 zł64 m² 10 609,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania w ścisłym centrum Rzeszowa! To mieszkanie o powierzchni 64m składa się z przedpokoju, 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solińska

Przybyszówka,Rzeszów

530 000 zł47 m² 11 393 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Tylko U nas! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,52 m 2 zlokalizowane przy ul. Solińskiej w Rzeszowie. Położone na parterze w 8 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

370 000 zł28 m² 13 304,60 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wykończoną kawalerkę położoną przy ul. Bałtyckiej na osiedlu Wilkowyja. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

569 000 zł45 m² 12 644,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować w pełni urządzone, gotowe do zamieszkania lub wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie. Nieruchomość o powierzchni ok. 45 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Załęska

Załęże,Rzeszów

610 000 zł53 m² 11 509,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta Sprzedaży Mieszkania - Rzeszów Załęże, os. Korona Powierzchnia: 53 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Liczba pięter: 2 Typ zabudowy: blok Rok budowy: 2017 Winda: nie Wielopoziomowe: nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Nowe Miasto,Rzeszów

332 000 zł30 m² 11 066,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Eksperci Nieruchomości prezentuje unikalną ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 30 m2 dostępnego tylko w naszym biurze! Lokal jest położony na czwartym piętrze 10 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Tysiąclecia,Rzeszów

379 000 zł35 m² 10 767 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sienkiewicza 35,20m2 / 2 pokoje / Rzeszów Prezentowane dwupokojowe mieszkanie ma powierzchnię 35,20 m2. Znajduje się na parterze w niskim bloku. Mieszkanie sprzedawane z pełnym umeblowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Paderewskiego Park,Rzeszów

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego. Nieruchomość o powierzchni 44,00 m 2 usytuowana jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów

Króla Stanisława Augusta,Rzeszów

466 000 zł35 m² 13 406,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: 2 pokoje - lokalizacja - wysoki standard wykończenia - jasne wnętrza- gotowe do wprowadzenia - piwnica - bezpieczny zakup Opis: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 34,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Staromieście,Rzeszów

2 200 zł53 m² 41,36 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 53.19 m2, znajdującego się na ósmym piętrze Nowego bloku w Rzeszowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Śródmieście Południe,Rzeszów

890 000 zł68 m² 13 185,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania komfortowe mieszkanie położone w okolicy ul. Dąbrowskiego, nie daleko Politechniki. Mieszkanie o powierzchni 67,5 m2, składa się z trzech pokoi ( sypialni ), salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pobitno,Rzeszów

355 000 zł25 m² 14 015 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wykończoną pod klucz kawalerkę przy ul. Bałtyckiej. Mieszkanie składa się z: - strefa dzienna/aneks kuchenny - Aneks sypialniany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilkowyja,Rzeszów

535 000 zł45 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na pierwszym piętrze. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na Wynajem mieszkanie przy ul. Granicznej, na osiedlu Drabinianka. Mieszkanie z 2 dużymi niezależnymi pokojami, w pełni wyposażone. Mieszkanie zlokalizowane na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł39 m² 51,40 zł/m²

 

Piętro:10/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w samym centrum rzeszowa! Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,91 m2, usytuowane na 4 piętrze, 10-piętrowego bloku przy ul. Sportowej w Rzeszowie. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbyszewskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

449 000 zł58 m² 7 741,38 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zbyszewskiego w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 58 m2 znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Rzeszów,podkarpackie

345 000 zł26 m² 13 279,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

W ofercie biura na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,98 m2 zlokalizowane przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim i ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Przybyszówka,Rzeszów

525 000 zł58 m² 9 114,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wyłącznie w ofercie Nowosądeckiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze, niskiego budynku z 2005 roku. Atuty mieszkania: - wyjątkowy i komfortowy rozkład pomieszczeń - Dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł28 m² 13 120,60 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu piękne i nowoczesne mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie znajduję się w świetnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krasne,Rzeszów

699 000 zł77 m² 9 042,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,30 m2, w kameralnej zabudowie wielorodzinnej, położone przy ul. Marcina Filipa w Rzeszowie (budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w okolicy galerii handlowej Nowy Świat w Rzeszowie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Zalesie,Rzeszów

480 000 zł48 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Jest to osiedle Profesorskie budowane w 2007 roku o bardzo niskim czynszu 250zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 75 m2 przy ulicy Lubelskiej na osiedlu Bella Dolina. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zalesie,Rzeszów

639 000 zł84 m² 7 611,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,95 m2 zlokalizowane przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Drabinianka,Rzeszów

659 000 zł63 m² 10 427,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę mieszkanie na parterze w świetnej lokalizacji przy ul. Graniczna To idealna propozycja dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Słocina,Rzeszów

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2 w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Oferta Na wyłączność nie szukaj nigdzie indziej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmaja

Dąbrowskiego,Rzeszów

499 000 zł60 m² 8 344,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,80 m2 zlokalizowane przy ul. Chmaja w Rzeszowie. Położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gromskiego

Staromieście,Rzeszów

1 999 zł49 m² 40,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia mieszkanie na ul. Gromskiego o powierzchni 49 m2. Przestronne 2 pokoje z oddzielną kuchnią i łazienką w sam raz dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelnicza

Projektant,Rzeszów

468 000 zł48 m² 9 817 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie os. Projektant ul. Strzelnicza Mamy wyjątkowe M3 w niskiej zabudowie! gotowe mieszkanie W stanie deweloperskim!na juz! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zelwerowicza

Zalesie,Rzeszów

1 300 zł24 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Home Profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie zaraz obok uczelni przy ul. Zelwerowicza Mieszkanko ma powierzchnię 24 metrów i udało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

457 780 zł49 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta na wyłączność. / popiełuszki /doskonała lokalizacja / 2 pokoje / balkon / Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się przy ul. Popiełuszki. Nieruchomość położona na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie naszego biura joker house nieruchomośći* pojawiło się 33m2 mieszkanie w świetnej lokalizacji dla pary, bądź singla. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

535 000 zł45 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,0m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze 8-kondygnaycjnego budynku wielorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

755 000 zł57 m² 13 183,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w otoczeniu zieleni przy ul. Św. Rocha w Rzeszowie.