dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

1 515 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 515 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Dąbrowskiego,Rzeszów

728 000 zł91 m² 7 966,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 91 m2, położone przy ul. Marii Skłodowskiej Curie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pułaskiego,Rzeszów

469 000 zł50 m² 9 342,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,20 m2, w ścisłym centrum miasta usytuowane na 6 piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewakowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe położone na trzecim piętrze w wieżowcu przy ul. Lewakowskiego. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Cena: 1500zł+700zł czynsz +prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Mieszka I,Rzeszów

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości, wyjątkowa oferta wynajmu mieszkania o powierzchni 43 m2, znajdującego się na trzecim piętrze apartamentowca Apartamenty Zamkowe II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

549 000 zł44 m² 12 477,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe Mieszkanie na Sprzedaż ul. Miła, osiedle Drabinianka, rzeszów Szukasz przytulnego gniazdka w Rzeszowie? Odkryj to przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pola

Dąbrowskiego,Rzeszów

430 000 zł41 m² 10 401,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni około 41,5 m , mieszczące się na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł29 m² 11 689,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 29 m2 i usytuowane jest na parterze w niskim 4- piętrowym bloku. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Pobitno,Rzeszów

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 4 - pokojowe mieszkanie o pow. 66 m2 przy ulicy Małopolskiej na osiedlu Nowoczesne Pobitno. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

628 000 zł55 m² 11 380,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 55,18 m2 i usytuowane jest na pierwszym piętrze 8 - piętrowego bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przybyszówka,Rzeszów

920 000 zł105 m² 8 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje dwupoziomowe wykończone w wysokim standardzie, mieszkanie o powierzchni 105m! główne atuty inwestycji to: mieszkanie bezczynszowe (opłaty za media).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

493 000 zł58 m² 8 427,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Osmeckiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 58,5 m2 i usytuowane jest na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cicha

Drabinianka,Rzeszów

539 000 zł67 m² 8 080,96 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m2 w Rzeszowie przy ul. Cichej. Idealna lokata kapitału w postaci mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Rzeszów

Staromieście,Rzeszów

352 000 zł31 m² 11 224,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 31,36 metr kwadratowy, rzeszów Lokalizacja: rzeszów, strażacka Opis nieruchomości: typ nieruchomości: mieszkanie Powierzchnia: 31,36 m Liczba pokoi: 1 pokój otwarty z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

939 000 zł140 m² 6 707,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2 mieszkań inwestycyjnych o łącznej powierzchni 140m2 (mieszkanie 69m2 na 1 piętrze i mieszkanie 71m2 na 2 piętrze). Każde mieszkanie posiada osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Biała,Rzeszów

550 000 zł53 m² 10 436,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Biała, w zabudowie szeregowej. Budynek został wybudowany w 2018 i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Paderewskiego,Rzeszów

650 000 zł64 m² 10 229,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krzyżanowskiego w Rzeszowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Projektant,Rzeszów

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowa przy ul. Krośnieńskiej osiedle Projektant. Nieruchomość o powierzchni 70,00 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Projektant,Rzeszów

539 000 zł47 m² 11 368,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,41m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku z windą na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

429 000 zł50 m² 8 664,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na nowym mieście! To mieszkanie o powierzchni 49.5 m składa się z przedpokoju, 2 pokoje, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Drabinianka,Rzeszów

330 000 zł30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers oferuje na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , usytuowane na 11 piętrze budynku przy ulicy Granicznej w Rzeszowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

379 000 zł26 m² 14 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 25,37 m , zlokalizowanego na IV piętrze bloku mieszkalnego wybudowanego w 2020 roku. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Załęska

Załęże,Rzeszów

479 000 zł41 m² 11 570 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na parterze w niskim 3 piętrowym bloku. Lokal położony jest na osiedlu które składa się z kameralnej niskiej zabudowy położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł50 m² 11 533,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Pułaskiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 50,2 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Paderewskiego,Rzeszów

622 000 zł64 m² 9 795,28 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeżeli jesteś osobą ceniącą życie w samym centrum miasta, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Jeżeli jesteś osobą nabywającą mieszkania w celach inwestycyjnych, ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Staroniwa,Rzeszów

950 000 zł72 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękny, funkcjonalny 4 pokojowy apartament o powierzchni 72 m2 przy ul. Strzelniczej w Rzeszowie! Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze - 5 piętrowego bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panoramiczna

Staroniwa,Rzeszów

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51m2 zlokalizowane przy ul. Panoramicznej (os. Staroniwa/projektant). Dostępne od ręki. Do dyspozycji najemcy: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sympatyczna

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł27 m² 12 392 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura, mamy przyjemność zaprezentować kawalerkę o powierzchni 26,63 m2 zlokalizowane przy ul. Sympatycznej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Tysiąclecia,Rzeszów

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na VIII piętrze wysokiego bloku przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie- osiedle skyres. Powierzchnia lokalu to 75 m2, dodatkowym atutem jest duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Rzeszów,podkarpackie

363 000 zł28 m² 12 964,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie (kawalerka) o powierzchni 28 m2, zlokalizowane przy ul. Sportowej. Mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł91 m² 9 911,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Marcinkiewicz i Partnerzy ma przyjemność przedstawić Państwu dwupoziomowe, 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Załęskiej w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staromieście,Rzeszów

749 000 zł43 m² 17 615,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości niepowtarzalna okazja zakupu luksusowego apartamentu, który emanuje stylem, elegancją i komfortem. Ten wyjątkowy apartament z tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

647 000 zł59 m² 10 966,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Trio Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż z ogródkiem. Mieszkanie położone jest w Rzeszowie przy ul. Świętego Rocha na parterze o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

820 000 zł100 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 100,10 m2. Położone na 3 piętrze zabudowy wielorodzinnej przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. Atuty nieruchomości Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

455 000 zł54 m² 8 488,81 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,60 m2, usytuowane na 4 piętrze bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miejska

Budziwój,Rzeszów

664 000 zł58 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje | 57,74 m2 | ul. Miejska | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 57,74 m2. Znajduje się na parterze w niskim 1-piętrowym bloku, który został oddany do użytkowania w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

575 000 zł65 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego przy ulicy Hetmańskiej. To idealne miejsce dla osób poszukujących komfortu i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

595 000 zł50 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Royal Broker przedstawia Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7 m2 w Rzeszowie na ul. Rymanowskiej. Idealna lokata kapitału w postaci mieszkania w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Rzeszów

660 000 zł56 m² 11 817,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż pięknie doświetlone, dwustronne, funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum rzeszowa, przy ul. Langiewicza. Mieszkanie o powierzchni 55,85 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bernackiego

Zalesie,Rzeszów

500 000 zł43 m² 11 737,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Home Estate Rzeszów przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie w niskiej zabudowie szeregowej na parterze, zlokalizowane na osiedlu Zalesie w Rzeszowie. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Kmity,Rzeszów

510 000 zł61 m² 8 360,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 61,1 m2 znajdujące się przy ulicy Janusza Korczaka. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł40 m² 10 725 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie 2- pokojowe o pow.39,7m, położone na pierwszym piętrze w wieżowcu przy ul. Pułaskiego. Mieszkanie dwustronne, składa się z: -pokoju z wyjściem na balkon typu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij