dowolna

Mieszkania do wynajęcia Rzeszów - Oferty wynajmu mieszkań

487 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

487 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

1 650 zł30 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Broniewskiego. Nieruchomość o powierzchni około 30.00 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zbyszewskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkanie na wynajem o powierzchni 53m2 przy ulicy Zbyszewskiego, usytuowane na drugim pietrze czterokondygnacyjnego budynku. Mieszkanie jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 47 m2 | ul. Paderewskiego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 47 m2. Położone jest na dwunastym piętrze w nowoczesnym 15-piętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 przy alei Niepodległości. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze. Mieszkanie wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres Nieruchomości prezentuje do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie z balkonem, dużym przedpokojem, kuchnią połączoną z salonem oraz dużą łazienką. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

3 200 zł83 m² 38,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Nowosądeckiej, na osiedlu Projektant. To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Welca

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Jana Welca o powierzchni 37 m2 usytuowane na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewakowskiego

Przybyszówka,Rzeszów

1 850 zł75 m² 24,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W odległości 400m Galeria Nowy Świat! Oferujemy do wynajmu całe piętro domu zlokalizowanego przy ul. Lewakowskiego, w cichej, spokojnej okolicy na osiedlu Krakowska-Południe. Możliwość wynajmu 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

3 000 zł27 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu kawalerkę do wynajęcia zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Wilkowyja,Rzeszów

1 550 zł32 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowa przy ul. Lwowskiej Nieruchomość o powierzchni 32,00 m2 usytuowana jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Marcinkiewicz i Partnerzy ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyzowany 3 -pokojowy apartament na wynajem przy ulicy Miłej w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lenartowicza

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, nowoczesne, jednopokojowe mieszkanie, w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Lenartowicza w centrum Rzeszowa. Mieszkanie o powierzchni 33m2, położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Lubelska

Tysiąclecia,Rzeszów

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum/ lubelska/skyres Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, jednopokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w fajnej lokalizacji przy ulicy Lubelskiej-Inwestycja skyres. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu kawalerkę do wynajęcia o powierzchni około 35m2 przy ul. Kwiatkowskiego w popularnej dzielnicy Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

2 799 zł64 m² 46,13 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Przedstawiam do wynajęcia atrakcyjne 4 - pokojowe mieszkanie z garażem podziemnym w apartamentowcu "bulwary Park" przy ul.Hetmańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

1 650 zł48 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane w Rzeszów ul. Rejtana. Mieszkanie usytuowane jest na 11 piętrze 10piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 900 zł52 m² 55,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest całkiem nowe. Z okien piękny widok na Wisłok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Powstańców Warszawy

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie urządzone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 metrów położone na 5 piętrze bloku z windąw przy al. Powstańców Warszawy , os. Nasz Gaj Rozkład mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

2 500 zł54 m² 46,73 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe nigdy nie zamieszkałe komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Wieniawskiego. Prezentowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solińska

Rzeszów,podkarpackie

2 490 zł50 m² 50,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,79 m2 zlokalizowane w Rzeszów ul. Solińska. Mieszkanie usytuowane jest na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Marcinkiewicz & Partnerzy ma przyjemność przedstawić Państwu 4 pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Miłej na osiedlu Drabinianka. Nieruchomość w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Westerplatte

Dąbrowskiego,Rzeszów

1 400 zł30 m² 49,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na okres minimum 12 miesięcy! Przedstawiamy Państwu do wynajęcia mieszkanie położone blisko centrum Rzeszowa - przy ul.Bohaterów Westerplatte. Nieruchomość o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Rzeszów

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

1 400 zł38 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu przestronną kawalerkę do wynajęcia przy al. Leopolda Okulickiego. To zadbane, wykończone w dobrym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzegowa

Zwięczyca,Rzeszów

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia kawalerka wydzielona w domu wolnostojącym na ul .Brzegowej o powierzchni 48 m2. Przestronny pokój z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mieszka I,Rzeszów

1 700 zł34 m² 49,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Możliwość wystawienia przez Wynajmującego Faktury Vat za wynajem! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone na parterze w niskim budynku stanowiącym oddzielny obiekt. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krajobrazowa

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2 przy ulicy Krajobrazowej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Langiewicza

Pułaskiego,Rzeszów

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1 pokój | 25 m2 | ul. Langiewicza Prezentowane jednopokojowe mieszkanie ma powierzchnię 25m2. Położone jest na czwartym piętrze w niskim bloku. Lokal po generalnym remoncie, w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Staroniwa,Rzeszów

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe z cudownym widokiem na panoramę w Rzeszowie. Mieszkanie nowe, w trakcie wykańczania :) Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 2 pokojowe mieszkanie usytuowany na 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Rzeszów

Witosa,Rzeszów

3 300 zł67 m² 43,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu piękny i nowoczesny apartament 3 pokojowy w kameralnej niskiej zabudowie os.Wzgórza Witosa. Nieruchomość o łącznej pow. 65m2 i składa się z salonu otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Piastów,Rzeszów

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane w Centrum Rzeszowa przy ul. Piastów. Nieruchomość usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Przybyszówka,Rzeszów

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Marcinkiewicz & Partnerzy ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w domu wolnostojącym na wynajem przy ul. Krakowskiej na osiedle Przybyszówka. Mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krośnieńska

Staroniwa,Rzeszów

3 700 zł68 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie 3 pokojowe z ogrodem, garażem i piwnicą. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 3 pokojowy apartament usytuowany na parterze w niskim budynku w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Filipa

Wilkowyja,Rzeszów

2 499 zł45 m² 30,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie z klimatyzacją w niskim bloku z windą w kompleksie mieszkaniowym przy ul.Marcina Filipa w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 45m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krogulskiego

Staromieście,Rzeszów

2 500 zł37 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z cudownym widokiem na zieleń w Rzeszowie. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 2 pokojowe mieszkanie usytuowany na parterze niskiego bloku z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 200 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu znajdującym się w atrakcyjnej części miasta - przy ul.Kopisto w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej pow. 55m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Baranówka,Rzeszów

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przestronnego i nowoczesnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 40m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze budynku z 2010 roku, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Zwięczyca,Rzeszów

2 200 zł42 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie z 2 balkonami przy ul. Rymanowskiej. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 2 pokojowe mieszkanie usytuowany na ostatnim piętrze niskiego bloku. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Przybyszówka,Rzeszów

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Marcinkiewicz & Partnerzy ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w domu wolnostojącym na wynajem przy ul. Krakowskiej na osiedle Przybyszówka. Nieruchomość znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Dąbrowskiego,Rzeszów

2 699 zł52 m² 51,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i stylowo urządzone mieszkanie do wynajęcia znajdujące się przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy 9 Dywizji Piechoty o powierzchni 43 m2 usytuowane na 12 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słocina,Rzeszów

2 000 zł40 m² 50,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura Nieruchomości .pl wynajmu mieszkania na ul. św. Rocha w Rzeszowie. To urokliwe mieszkanie w budynku szeregowym o powierzchni 39,3 m2 posiada.