dowolna

Mieszkania do wynajęcia Rzeszów - Oferty wynajmu mieszkań

487 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

487 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:8/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem nowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy ulicy W. Kopisto 11 w kompleksie Apartamenty Zamkowe 2. Nieruchomość znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałtycka

Wilkowyja,Rzeszów

2 450 zł60 m² 40,83 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dobry adres prezentuje komfortowe mieszkanie 3 pokojowe położone na os. Wilkowyja - przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 60 m2 znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker przedstawia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na wynajem o powierzchni ok. 40m2 przy Al. Mjr. Wacława Kopisto w inwestycji Apartamenty Zamkowe II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Miłocin-św. Huberta,Rzeszów

2 700 zł74 m² 36,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 73,66 m2- mieści się na pierwszym piętrze kameralnej zabudowy przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura ms Nieruchomości prezentujemy wynajem dwupokojowego mieszkania o powierzchni 55m , usytuowanego na 6 piętrze przy ulicy Podwisłocze 27 w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

3 000 zł80 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament z garażem w Rzeszowie do wynajęcia! Biuro nieruchomości dk brokers przedstawia apartament do wynajęcia w Rzeszowie na osiedlu Projektant przy ul. Krajobrazowej. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biecka

Przybyszówka,Rzeszów

2 100 zł51 m² 41,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 50,6 m2 | ul. Biecka | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 50,6 m2. Położone jest na drugim piętrze w niskim 4-piętrowym bloku. Budynek oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Franciszka Kotuli,Rzeszów

1 800 zł31 m² 57,36 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu na wynajem mieszkanie 2 pokojowe z miejscem parkingowym w cenie najmu. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, z ładnym widokiem na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Wilkowyja,Rzeszów

2 000 zł48 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania położonego na parterze w zadbanym budynku przy ul. Kujawskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 47,50 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

2 900 zł62 m² 46,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajmu przestronnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Popiełuszki 20 w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla studentów i osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m2 , zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mieszka I,Rzeszów

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem przy ulicy Kopisto. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m 2 , znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie przy ulicy Strażackiej na spokojnej, nowej dzielnicy, jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lewakowskiego

Krakowska-Południe,Rzeszów

3 200 zł64 m² 32,76 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjny klimatyzowany apartament 4 pokojowy z garażem podziemnym w nowoczesnym budynku z widokiem na panoramę Rzeszowa - przy ul.Lewakowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zwięczyca,Rzeszów

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy 9 Dywizji Piechoty o powierzchni 33 m2 usytuowane na 8 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Słocina,Rzeszów

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu nowoczesny apartament znajdujący się w wieżowcu mieszkaniowym "st55" przy ul Armii Krajowej w Rzeszowie.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Staromieście,Rzeszów

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia. Nieruchomość o powierzchni 44 m2 usytuowana jest na 2 piętrze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Witosa,Rzeszów

3 300 zł63 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu komfortowe mieszkanie 3 pokojowe wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym na kameralnym Osiedlu Wzgórza Staroniwskie. Nieruchomość o łącznej pow. 63m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

2 100 zł51 m² 41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie 51 m2 zlokalizowane na osiedlu Projektant przy ulicy Krajobrazowej. 1 piętro w budynku 4 piętrowym bez windy. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

1 350 zł32 m² 42,02 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Przedstawiam do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie praktycznie w centrum Rzeszowa - przy ul.Hetmańskiej. Mieszkanie o pow. 32,13m2 znajduje się na 5 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mieszka I,Rzeszów

3 400 zł53 m² 64,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny apartament o wysokim standardzie położony w kompleksie mieszkaniowym "capital Towers" przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

2 250 zł50 m² 44,93 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego i stylowego miejsca do życia, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie, które spełni oczekiwania. Gotowe do zamieszkania nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Drabinianka,Rzeszów

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu świeżo wykończonego 3 pokojowego mieszkania w Rzeszowie w inwestycji której nie muszę Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

1 650 zł23 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura do wynajęcia mieszkanie w Rzeszowie na ul. Wincentego Pola. Kawalerka przy ul. Wincentego Pola o powierzchni 23 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m2, zlokalizowane przy ulicy Grabskiego , w nowoczesnym bloku Wooden House przy wisłoku. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowe, komfortowe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane przy ul. Granicznej w Novej Granicznej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie z dużą garderobą na wynajem. Nieruchomość położona na ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Słocina,Rzeszów

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 44 m2, zlokalizowane na 13 piętrze w inwestycji Szklane Tarasy przy ul. Armii Krajowej 76. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Centrum,Rzeszów

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie w Rzeszowie przy ul. Kopisto. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, al. Rejtana

Mieszka I,Rzeszów

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia pokój dwuosobowy o powierzchni 23 m2 przy Ul. Rejtana. Nieruchomość usytuowana w budynku usługowo- apartamentowym. Piętro stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Miłocin,Rzeszów

2 100 zł42 m² 49,56 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Na Miarę Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie na drugim piętrze w bloku z 2024 roku z windą - mieszkanie rozkładowe (dwa niezależne pokoje), oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie 2 pokojowe ul. Graniczna 1D w Rzeszowie. W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości piękne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45m2 z balkonem. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł53 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie 53 m2 zlokalizowane w centrum przy ulicy Langiewicza 1. 2 piętro w budynku 3 piętrowym bez windy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kopisto

Staromieście,Rzeszów

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie Stoprocent-nieruchomosci do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe przy ul. Kopisto w samym centrum miasta w Aprtamentach zamkowych. Nieruchomość usytuowana na 10 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zalesie,Rzeszów

2 200 zł38 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu świeżo wykończonego dwupokojowego mieszkania z tarasem w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

3 000 zł55 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogrodem do wynajęcia w Rzeszowie! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia apartament wykończony najwyższej klasy materiałami z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie 2 pokojowe ul. Miła w Rzeszowie. W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości piękne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 39m2 z balkonem. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prymasa 1000-lecia

Baranówka,Rzeszów

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje * 39,00 m2 * V piętro * miejsce postojowe zewnętrzne * Prymasa 1000 - lecia opis: - mieszkanie o powierzchni 39,00 m2 - piętro: 5/6 - niski blok - czynsz 675 zł - ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

2 400 zł68 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 68m2 przy ul. Broniewskiego na osiedlu Baranówka, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Plenerowa

Staroniwa,Rzeszów

3 300 zł63 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z garażem w Rzeszowie do wynajęcia! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 3-pokojowy apartament usytuowany na czwartym piętrze w 4 piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wilkowyja,Rzeszów

2 400 zł62 m² 38,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości oferta wynajmu 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 62,5m2., znajdującego się na 5 piętrze 8 piętrowego bloku z windą na osiedlu Wilkowyja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij