dowolna

Mieszkania do wynajęcia Rzeszów - Oferty wynajmu mieszkań

487 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

487 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Zalesie,Rzeszów

1 350 zł42 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Strażackiej. Nieruchomość o powierzchni 42.00 m 2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

1 600 zł46 m² 34,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje | 45,91m2 | ul. Kwiatkowskiego | Rzeszów Do wynajęcia mieszkanie przy ul.Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Znajduje się na pierwszym piętrze w niskim bloku z windą wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołyńska

Projektant,Rzeszów

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Wołyńska szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1500 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmaja

Dąbrowskiego,Rzeszów

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, na 1 piętrze, przy ul. Chmaja. Mieszkanie w najbliższej okolicy Politechniki Rzeszowskiej! Mieszkanie składa się z: - 2 niezależnych pokoi, -kuchni, -łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na ul. Lubelskiej szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1500 pln - Czynsz administracyjny: 400 pln -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastów

Piastów,Rzeszów

1 600 zł65 m² 24,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na - ul. Piastów. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1600 pln - Czynsz administracyjny: 600 pln -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

1 500 zł74 m² 20,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Nowosądecka. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1500 pln - Kaucja: 1500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langiewicza

Pułaskiego,Rzeszów

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Pułaskiego - ul. Langiewicza szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1200 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone przy ul. Lubelskiej szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1700 pln - Czynsz administracyjny: 400 pln -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

1 500 zł66 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe o pow. 66m położone na pierwszym piętrze w nowym budownictwie przy ul. Nowosądeckiej. Mieszkanie składa się z: dwóch sypialni, pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone przy ul. Witolda szczegóły oferty: - czynsz najmu: 2200 pln - Czynsz administracyjny: brak - Kaucja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biecka

Projektant,Rzeszów

1 350 zł50 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Biecka szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1350 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Twardowskiego

Pobitno,Rzeszów

1 300 zł51 m² 25,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Pobitno - ul. Twardowskiego szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1300 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Słocina - św. Rocha. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1400 pln - Czynsz administracyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemieńskiego

Staromieście,Rzeszów

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Staromieście - ul. Siemieńskiego. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1400 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Panoramiczna

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł67 m² 34,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe komfortowo wykończone mieszkanie, położone na 1 piętrze przy ul. Panoramicznej w Rzeszowie. Składa się z: - 3 samodzielnych pokoi, - jasnej kuchni z jadalnią, - łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małopolska

Pobitno,Rzeszów

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Pobitno - ul. Małopolska szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1700 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solińska

Projektant,Rzeszów

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Solińska. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1500 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Nowosądecka. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1300 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Rzeszów

1 300 zł41 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone w centrum Rzeszowa - ul. Jagiellońska. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1300 pln - Kaucja: 1000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solarza

Krakowska-Południe,Rzeszów

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Krakowska - ul. Solarza szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1300 pln - Kaucja: 1300 pln -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

1 070 zł45 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Prosper Home do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta ul. Dąbrowskiego opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 45m2 - 2 samodzielne pokoje - do mieszkania przynależy piwnica -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jazowa

Drabinianka,Rzeszów

2 000 zł49 m² 40,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem w zabudowie szeregowej przy ulicy Jazowej na osiedlu Drabinianka. Mieszkanie o powierzchni 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

1 250 zł63 m² 19,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Drabinianka - ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1250 pln -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jałowego

Pułaskiego,Rzeszów

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Pułaskiego - ul ks. Józefa Jałowego szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1600 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widokowa

Projektant,Rzeszów

1 450 zł43 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2- pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Widokowa szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1450 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Witosa

Witosa,Rzeszów

1 390 zł43 m² 32,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Widokowa, dzielnica Witosa Wzgórza. Nieruchomość o powierzchni 43,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Tysiąclecia,Rzeszów

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane w nowym budownictwie, w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Lubelskiej- inwestycja skyres. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

1 000 zł48 m² 21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę od zaraz w centrum Rzeszowa mieszkanie znajdujące się przy ul. Dąbrowskiego. Idealne dla osób pracujących. Mieszkanie ma powierzchnię 48,5 m2 i mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Słocina - ul. Wieniawskiego szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1500 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lubelska

Centrum,Rzeszów

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:16/19

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3pokojowe mieszkanie o pow. 54m2, zlokalizowane w centrum miasta(apartamentowce Sky Res przy ul. Lubelskiej). Położone na 16 piętrze w prestiżowym budynku oddanym w 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Architektów - ul. Podkarpacka szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1400 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Krajowej

Pobitno,Rzeszów

2 300 zł51 m² 45,10 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow 51m położone na 13 piętrze w Rzeszowie przy al. Armii Krajowej. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym - dwóch samodzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Oferujemy do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie, znajdujące się w świetnej lokalizacji przy ul. Hetmańskiej. Mieszkanie o powierzchni 55m2, położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Śródmieście,Rzeszów

1 700 zł48 m² 35,42 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie w dzielnicy Staromieście, przy ul. Lubelskiej o powierzchni 48 m2 znajdującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Nowe Miasto,Rzeszów

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Oferujemy do wynajęcia dwupokojowy apartament, zlokalizowany przy ul. Podwisłocze w kompleksie budynków Capital Towers. Nieruchomość o powierzchni 45m2, położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Boruty-Spiechowicza

Generała Władysława Andersa,Rzeszów

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

1 pokój | 31m2 | ul. Spiechowicza | Rzeszów Do wynajęcia kawalerka przy ul. Spiechowicza w Rzeszowie. Znajduje się na trzecim piętrze w niskim 4 piętrowym bloku. Do lokalu przynależy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wzgórza Staroniwskie,Rzeszów

2 099 zł67 m² 31,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam do wynajęcia komfortowy apartament znajdujący się na 1 piętrze w kameralnym niskim bloku z miejscem postojowym w garażu podziemnym na osiedlu Wzgórza Staroniwskie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pobitno

Pobitno,Rzeszów

1 650 zł42 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie Biura Rzeszowskie-Nieruchomości do wynajęcia komfortowe, nowoczesne trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Witolda. Mieszkanie o powierzchni 45m2, położone jest na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lisa-Kuli

Śródmieście,Rzeszów

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje | 50 m2 | ul. Lisa Kuli | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 50 m2. Położone jest na czwartym piętrze niskiego bloku w ścisłym centrum przy ulicy Lisa Kuli. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia atrakcyjne nowoczesne mieszkanie położone na drugim piętrze w kompleksie mieszkaniowym Capital Towers przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Budynek z portiernią.