dowolna

Mieszkania do wynajęcia Rzeszów - Oferty wynajmu mieszkań

488 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

488 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Rzeszów

2 750 zł60 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:16/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do wynajęcia znajdujące się w kompleksie mieszkaniowym "bulwary Park" przy ul. Hetmańskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Śródmieście,Rzeszów

2 400 zł58 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. 5 8 m2 przy ulicy Hetmańskiej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Miłocin

Miłocin,Rzeszów

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia mieszkanie do wynajęcia, lokal jest usytuowany w kondygnacji przyziemnej czteropiętrowego budynku wolnostojącego. Do dyspozycji mieszkańców miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowe i komfortowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Grabskiego w apartamentowcu Wooden House.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem przy ulicy Strażackiej na osiedlu Drabinianka. Mieszkanie o powierzchni 32m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Staroniwskiej. Nieruchomość o powierzchni 62 m2 usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

2 100 zł45 m² 46,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 -p okojowe mieszkanie o powierzchni 44,72 m2 znajdujące się przy ulicy Granicznej w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: - przedpokój - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przybyszówka,Rzeszów

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Czudeckiej na osiedlu Projektant. Prezentowana nieruchomość to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Małopolska

Pobitno,Rzeszów

2 700 zł50 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 49,60 m2 przy ulicy Małopolskiej na osiedlu Nowoczesne Pobitno. Nieruchomość znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Rzeszów

1 450 zł35 m² 41,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 35,00 m2 | ul. Śródmieście | Rzeszów Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w Śródmieściu przy ulicy Poniatowskiego. Mieszkanie usytuowane na parterze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lenartowicza

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentowany 3 pokojowy Apartament ma powierzchnie 75 m2. Położone jest na drugim pietrze , bloku, w dzielnicy śródmieście. Układ pomieszczeń: - salon z kuchnią i wyjściem na taras. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 550 zł40 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe, wykończone w dobrym standardzie mieszkanie o powierzchni 40 m2, położone w Rzeszowie przy ul. Wyspiańskiego. Bardzo dobra lokalizacja, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

2 150 zł42 m² 51,19 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 42 m2 zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Graniczna. Nieruchomość usytuowana na parterze 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jabłońskiego

Śródmieście,Rzeszów

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia apartament wykończony w wysokim standardzie , przy ul.Stanisława Jabłońskiego w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zwięczyca,Rzeszów

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowe mieszkanie na wynajem przy ul. 9 dywizji Piechoty na osiedlu Carpatia. To komfortowa, dwupokojowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Biała,Rzeszów

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowo wybudowane, wcześniej niezamieszkałe, trzypokojowe mieszkanie na ul. Świętojańskiej Cena 2100zł/mc Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cegielniana

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł58 m² 38,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3- p okojowe mieszkanie o powierzchni 57,50 m2 znajdujące się przy ulicy Cegielnianej w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów

Staromieście,Rzeszów

1 900 zł53 m² 35,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania 3 pokojowego przy ulicy Kosynierów. Mieszkanie o powierzchni 53.10 m 2 usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na wynajem nowe mieszkanie w dzielnicy Staromieście przy ul. Lubelskiej. Nieruchomość o powierzchni 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaciszna

Drabinianka,Rzeszów

1 450 zł44 m² 32,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 na osiedlu Drabinianka, przy ul. Zacisznej. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku z windą na pierwszym piętrze. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

2 000 zł44 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44,50m2, zlokalizowane na osiedlu Staromieście przy ul. Lubelskiej. Położone na parterze 8 piętrowym bloku z windą z 2022roku. Pomieszczenia: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

3 900 zł90 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Firma Home ma przyjemność zaprezentowania nieruchomości na wynajem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 90 m2. Inwestycja jest wykończona pod klucz w wysokim standardzie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krajobrazowa

Wzgórza Staroniwskie,Rzeszów

3 900 zł100 m² 29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia nowy, o wysokim standardzie 2-poziomowy apartament o pow.100m2, położony na parterze w kameralnym budownictwie przy ul.Krajobrazowej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fredry

Śródmieście,Rzeszów

1 250 zł37 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Fredry w ścisłym centrum Rzeszowa. Mieszkanie ma powierzchnię 37 m2. Mieści się na I piętrze 3-piętrowego bloku. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Różana

Rzeszów,podkarpackie

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami położone na wysokim parterze niskiego bloku przy ul. Rożanej. Rozkład mieszkanie: -przedpokój, -kuchnia, -sypialnia, -pokój, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście Północ,Rzeszów

1 700 zł58 m² 29,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwu pokojowe z antresolą w ścisłym centrum Rzeszowa przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie o powierzchni 57,57m2 usytuowane na drugim piętrze kamienicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

3 900 zł98 m² 39,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Wieniawskiego. Prezentowana nieruchomość to czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubelska

Centrum,Rzeszów

1 700 zł34 m² 49,28 zł/m²

 

Piętro:19/19

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 34,5m2, zlokalizowane w centrum miasta(apartamentowce Sky Res przy ul. Lubelskiej). Położone na ostatnim 19 piętrze w prestiżowym budynku oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 58m2 zlokalizowane przy ulicy Grabskiego w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

1 500 zł26 m² 58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Biuro Res Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie typu "studio" o pow. ok. 26 m2 zlokalizowane na osiedlu "hiszpańskie Ogrody" przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

1 450 zł21 m² 69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Biuro Res Nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie typu "studio" o pow. ok. 21 m2 zlokalizowane na osiedlu "hiszpańskie Ogrody" przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 38m2 zlokalizowane przy ulicy Króla Bolesława Krzywoustego w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować mieszkanie na wynajem w cichej i spokojnej dzielnicy Drabinianki, przy ul.Kwiatkowskiego 46 C w Rzeszowie, z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Centrum,Rzeszów

5 500 zł85 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:18/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny apartament na wynajem, znajdujący się w kompleksie mieszkaniowym "capital Towers" na ul. Podwisłocze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie pod wynajem przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. * bliskość wszystkich niezbędnych do życia placówek * w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabskiego

Drabinianka,Rzeszów

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowo wykończone mieszkanie w nowym budownictwie przy ul. Grabskiego. Mieszkanie o powierzchni 50m plus balkon i komórka lokatorska. Świetna lokalizacja z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

2 400 zł42 m² 57,83 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie - ul. Lubelska 83. Doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta. Mieszkanie ma 41,5 m kw., znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Staromieście,Rzeszów

2 350 zł46 m² 51,09 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe, nigdy niezamieszkałe i komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Lubelskiej na osiedlu Bella Dolina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widokowa

Franciszka Kotuli,Rzeszów

2 500 zł52 m² 47,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Home prezentuje państwu umeblowane w wysokim standardzie mieszkanie na wynajem o powierzchni 52,46 m2 + 2 balkony oraz piwnica. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie o pow. 55m2 położone na parterze niskiego bloku przy ul. Hetmańskiej, w sąsiedztwie rzeszowskich bulwarów. Rozkład: -przedpokój, -kuchnia, -wc, -pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

1 800 zł38 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia komfortowe mieszkanie z osobną sypialnią znajdujące się w centrum miasta - apartamenty zamkowe przy Al. Kopisto w Rzeszowie Mieszkanie ma powierzchnię 38.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij