dowolna

Mieszkania Rzeszów ul. Gościnna

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

529 000 zł62 m² 8 532,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu gotową inwestycję w zabudowie szeregowej o powierzchni 62 m2 + ogródek zlokalizowaną przy ulicy Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

395 000 zł57 m² 6 905,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,20 m2 + strych 19 m2 zlokalizowane w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ul. Gościnnej. Atuty: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

402 248 zł52 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycję powstającą na osiedlu Drabinianka, zlokalizowaną w cichej i spokojnej okolicy, w otoczeniu niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

367 906 zł48 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Drabinianka,Rzeszów

367 906 zł48 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł55 m² 7 839,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż ostatnie nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,72 m2 + ogród ok. 250 m2 (segment narożny) w nowej kameralnej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Gościnnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

395 000 zł76 m² 5 197,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bezpośrednio od dewelopera - Zapraszamy na os. Drabinianka w Rzeszowie, gdzie powstaje nowa inwestycja 8 mieszkań w zabudowie szeregowej. Nasze czteropokojowe, dwupoziomowe mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Drabinianka,Rzeszów

443 304 zł62 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich, pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

510 607 zł76 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka - ul. Gościnnej lokalizacja: budynek położony w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Drabinianka,Rzeszów

510 607 zł76 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024