dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Staroniwa

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

319 000 zł25,33 m² 12 593,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton prezentujemy Państwu kawalerkę o powierzchni 25,33m2 zlokalizowaną w Kielanówce. Opis budynku: rok budowy: 2024 Ilość pięter: 1/4 Rodzaj ogrzewania: miejskie Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 005 zł38,69 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

To funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38,69 m zostało zaprojektowane tak, aby w pełni wykorzystać każdy metr przestrzeni. Centralną część tworzy pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 464 zł56,02 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

To komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,02 m zostało zaprojektowane z myślą o wygodnym i nowoczesnym życiu. Centralną część stanowi pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 030 290 zł84,45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Ta przestrzeń o powierzchni 84,45 m została zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności, idealna dla rodziny poszukującej przestronnego mieszkania w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

725 000 zł64,50 m² 11 240,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opis: funkcjonalne, duże 3 pokojowe mieszkanie - 64,5 m2 z dwoma balkonami z pięknym widokiem na podwórko, położone na 1 piętrze nowoczesnego bloku z 2014 roku w kameralnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

484 000 zł36,14 m² 13 392,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko W joker house nieruchomości! Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowe i wykończone mieszkanie 2 pokojowe, jeszcze przez nikogo nie zamieszkałe! Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł39,55 m² 10 847,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Joker house nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie (cesja umowy deweloperskiej) o pow. 39,55 m2, mieszkanie 2 pokojowe na nowo powstałym osiedlu w pobliżu ul. Staroniwskiej! -.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 zł36,14 m² 52,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! joker house nieruchomości przedstawia Państwu na wynajem nowe i wykończone mieszkanie 2 pokojowe, jeszcze przez nikogo nie zamieszkałe! Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 839 zł43,01 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie na 4. piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz tarasu. Lokal znajduje się w prestiżowej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 323 850 zł91,30 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 5-pokojowe mieszkanie na 5. piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym, czterech sypialni, dwóch łazienek, wc oraz przestronnego tarasu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 157 220 zł85,72 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze, składające się z salonu z aneksem kuchennym, trzech sypialni, dwóch łazienek, garderoby oraz dwóch przestronnych tarasów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48,84 m² 9 418,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż w stanie deweloperskim. Mieszkanie po odbiorach, oddane do użytkowania i gotowe do wykończenia od razu po zakupie! Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

611 490 zł51 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

513 264 zł50,32 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnej, kameralnej inwestycji w zielonej okolicy Rzeszowa. Do lokalu przynależy przestronny ogródek o powierzchni 280 m2, idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,52 m² 9 448,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 47,52 m , stan deweloperski ,balkon , miejsce parkingowe - dostępne od zaraz Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, nowe 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

474 012 zł51,99 m² 9 117,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 51,99 m , zlokalizowane w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

610 000 zł67,47 m² 9 041,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować, nowoczesny apartament (3b) w kameralnej inwestycji: tkacka Kaskady, rzeszów przy ul. Tkackiej. To nowoczesne osiedle w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 500 zł54,66 m² 11 150,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartamenty Tkacka Kaskady to nowa, kameralna i wyjątkowa inwestycja mieszkaniowa w Rzeszowie w nowoczesnej architekturze. Oferta 12 mieszkań jest skierowana dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 426 973 zł95,77 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny, 5-pokojowy apartament o powierzchni 95,77 m , zlokalizowany przy ul. Wywrockiego w Rzeszowie, na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 500 zł39,59 m² 10 343,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe na nowo powstającej inwestycji w świetnej lokalizacji przy ul. Staroniwskiej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym z windą, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 53,22 m2, mieszczące się na trzecim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

579 900 zł49,90 m² 11 621,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2-pokojowe mieszkanie | 50 m | Kielanówka Cegielnia - Rzeszów Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50 m , zlokalizowanego na 2. piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 296 zł51,84 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Okazja cenowa - praktycznie gotowe 3-pokojowe mieszkanie! Odbierz klucze jeszcze w tym roku! opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 51,84m2 - 2 balkony o pow.: 7,00m2 balkon + 4,24m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się przy ul. Staroniwskiej - cicha.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł48,73 m² 12 497,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,73 m2 przy ulicy Jana Wywrockiego. To dynamicznie rozwijająca się część Rzeszowa (staroniwa), która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł48,73 m² 11 389,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton Nieruchomości prezentujemy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49m , zlokalizowane przy ul. Staroniwskiej. Opis budynku: rok budowy: 2016 Ilość pięter: 5/5 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90,47 m² 8 831,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Możlwiość prezentacji po 10.05.2026 r. Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie (90,47 m ) z własnym ogrodem i tarasem! Wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

428 904 zł46,62 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 46,62 m2, mieszczące się na drugim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 706 zł41,06 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,06 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 558 zł37,58 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,58 m , znajdujące się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł33 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem na 5 miesiecy od 1 maja do 30 września Biuro Dobry Adres Nieruchomości mam przyjemność zaoferować do wynajęcia atrakcyjny 1 pokojowy apartament położony na 1 piętrze niskiego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł54 m² 13 240,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Strzelniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł50,37 m² 13 202,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkową ofertę 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,03m2 w otoczeniu lasu w Kielanówce k. Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł50,37 m² 13 202,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,37 m2 zlokalizowane w Kielanówce. obok Rzeszowa. Kielanówka to spokojna i zielona okolica na koncu.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59 m² 8 118,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 59 m przy ul. Hanasiewicza w Rzeszowie, 1piętro, 2 pokoje, niezależna kuchnia, budynek z windą Opis mieszkania: nieruchomość jest przestronna i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł63 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 63 m , urządzone w wysokim standardzie i gotowe do zamieszkania od zaraz bez żadnych dodatkowych nakładów. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 796 zł33,66 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,67m , znajdujące się na trzecim piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł112,38 m² 11 478,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament z tarasem 150 m Rzeszów, ul. Potokowa, staroniwa Poznaj wyjątkowy apartament, który łączy elegancję, przestrzeń i prestiżową lokalizację. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł55 m² 12 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2, usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowym niskim bloku. Wybudowany w 2010 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł43 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Podgórska. Nieruchomość o powierzchni 43,00 m2 usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m położone przy ul. Hanasiewicza 17 w Rzeszowie. Lokal znajduje się na parterze w niskim 3-piętrowym budynku po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 200 zł67,47 m² 10 125,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

683 200 zł67,47 m² 10 125,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

772 200 zł67,47 m² 11 445,09 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praktycznie gotowa inwestycja przestronne mieszkanie na piętrze z dużą strefą dzienną i przydatną garderobą. Rzeszów, staroniwa. Opis nieruchomości: - pow. 67,47m2 - 2 balkony - garderoba.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij