dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Słocina

148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

148 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Paderewskiego

Słocina,Rzeszów

171 566 zł31 m² 5 450 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Dzielnica Parkowa to nowoczesny kompleks budynków mieszkalnych zaprojektowanych ze szczególną starannością. Mimo funkcjonalnego podziału na cztery etapy, cała inwestycja ma spójny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

139 802 zł33 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta nowych mieszkań w stanie deweloperskim bez ukrytych kosztów i bez prowizji w dzielnicy Słocina w Rzeszowie. Nowe mieszkanie | 2 pokoje | 33,05 m2 z balkonem | II Piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

175 503 zł41 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta nowych mieszkań w stanie deweloperskim bez ukrytych kosztów i bez prowizji w dzielnicy Słocina w Rzeszowie. Nowe mieszkanie | 2 pokoje | 41,49 m2 z balkonem | II Piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

224 825 zł53 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta nowych mieszkań w stanie deweloperskim bez ukrytych kosztów i bez prowizji w dzielnicy Słocina w Rzeszowie. Nowe mieszkanie | 3 pokoje | 53,15 m2 z balkonem | II Piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

228 545 zł53 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

139 802 zł33 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Paderewskiego

Słocina,Rzeszów

215 644 zł41 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Paderewskiego

Słocina,Rzeszów

269 146 zł55 m² 4 890 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Paderewskiego

Słocina,Rzeszów

258 600 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

175 503 zł41 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słocina

Słocina,Rzeszów

278 000 zł62 m² 4 483,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 62m.kw. na 1. piętrze. Zabudowa szeregowa (jednopiętrowa). Do mieszkania dodatkowo przynależna antresola 32m.kw. - możliwość wykorzystania jako sypialni lub pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

167 993 zł41 m² 4 049 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta nowych mieszkań w stanie deweloperskim bez ukrytych kosztów i bez prowizji w dzielnicy Słocina w Rzeszowie. Nowe mieszkanie | 2 pokoje | 41,49 m2 z balkonem | I piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sulikowskiego

Słocina,Rzeszów

399 000 zł72 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku na os. Słocina. Mieszkanie 2-poziomowe, komfortowo urządzone, składające się z 3 pokoi, salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słocina

Słocina,Rzeszów

224 000 zł48 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 48m.kw. na 1. piętrze. Zabudowa szeregowa (jednopiętrowa). Do mieszkania dodatkowo przynależy poddasze 20m.kw. - możliwość wykorzystania jako sypialni lub pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

168 074 zł42 m² 4 049 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta nowych mieszkań w stanie deweloperskim bez ukrytych kosztów i bez prowizji w dzielnicy Słocina w Rzeszowie. Nowe mieszkanie | 2 pokoje | 41,51 m2 z balkonem | Parter |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

167 993 zł41 m² 4 049 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gałęzowskiego

Słocina,Rzeszów

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Centrum Biuro Nieruchomości dk brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość do wynajęcia na ul. Gałęzowskiego w samym centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Słocina

Słocina,Rzeszów

250 000 zł54 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 54m.kw. na 1. piętrze. Zabudowa szeregowa (jednopiętrowa). Do mieszkania dodatkowo przynależy poddasze 20m.kw. - możliwość wykorzystania jako sypialni lub pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

133 819 zł33 m² 4 049 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta nowych mieszkań w stanie deweloperskim bez ukrytych kosztów i bez prowizji w dzielnicy Słocina w Rzeszowie. Nowe mieszkanie | 2 pokoje | 33,23 m2 z balkonem | II Piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

168 074 zł42 m² 4 049 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

167 993 zł41 m² 4 049 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta nowych mieszkań w stanie deweloperskim bez ukrytych kosztów i bez prowizji w dzielnicy Słocina w Rzeszowie. Nowe mieszkanie | 2 pokoje | 41,49 m2 z balkonem | I Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

215 447 zł53 m² 4 049 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta nowych mieszkań w stanie deweloperskim bez ukrytych kosztów i bez prowizji w dzielnicy Słocina w Rzeszowie. Nowe mieszkanie | 3 pokoje | 53,15 m2 z balkonem | I Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

184 631 zł41 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

219 510 zł53 m² 4 130 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

219 510 zł53 m² 4 130 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

171 354 zł41 m² 4 130 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

136 497 zł33 m² 4 130 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

215 204 zł53 m² 4 049 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

136 497 zł33 m² 4 130 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

134 548 zł33 m² 4 049 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta nowych mieszkań w stanie deweloperskim bez ukrytych kosztów i bez prowizji w dzielnicy Słocina w Rzeszowie. Nowe mieszkanie | 2 pokoje | 33,23 m2 z balkonem | Parter |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

215 204 zł53 m² 4 049 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

171 354 zł41 m² 4 130 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

215 204 zł53 m² 4 048,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kameralne osiedle, z dala od centrum miasta, dedykowane dla osób ubiegających się o kredyt MdM. Idealne dla tych, którzy stronią od miejskiego zgiełku oraz dla młodych małżeństw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

305 000 zł82 m² 3 719,51 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W sprzedaży nowoczesne apartamenty typu segment, zlokalizowane na Os. Słocina (ul. Słocińska). Genialne umiejscowienie nieruchomości. Willowa dzielnica Rzeszowa! Cicha i spokojna okolica. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

167 993 zł42 m² 3 953,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kameralne osiedle, z dala od centrum miasta, dedykowane dla osób ubiegających się o kredyt MdM. Blok położony przy ul. Wieniawskiego, os. Słocina, jeden z 2 budynków wybudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

289 000 zł75 m² 3 857,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

gt;gt;gt;domek W cenie mieszkania!lt;lt;lt; ostatnia W takiej cenie! W sprzedaży nowoczesne mieszkania w zabudowie szeregowej, zlokalizowane na Os. Słocina (ul. Słocińska). Genialne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Słocina

Słocina,Rzeszów

285 000 zł83 m² 3 416,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatni wolny apartament w Matysówce z widokiem na panoramę Rzeszowa. 0 % wynagrodzenia dla biura, 0 % podatku pcc Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Słocina,Rzeszów

173 813 zł41 m² 4 189,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Listopadowych

Słocina,Rzeszów

800 zł24 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Tylko U nas oferujemy do wynajęcia nowy lokal mieszkalny o powierzchni 24 m2 na 1 piętrze budynku biurowo-mieszkalnego znajdującego się przy ul. Powstańców Listopadowych w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rocha

Słocina,Rzeszów

270 000 zł43 m² 6 279,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie, w 3-letnim bloku, wykończone w bardzo wysokim standardzie, składające się z 2 pokoi, aneksu, przedpokoju oraz łazienki i dużego tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słocina

Słocina,Rzeszów

225 000 zł58 m² 3 892,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowy apartament w Matysówce z widokiem na panoramę Rzeszowa. 0 % wynagrodzenia dla biura, 0 % podatku pcc Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować niepowtarzalną.