dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Przybyszówka

258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

258 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

335 000 zł53 m² 6 371,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Iwonicka. Mieszkanie na parterze 53 m2 + ogródek 64m2 W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościelna

Projektant,Rzeszów

1 400 zł51 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2- pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Kościelna szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1400 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

298 190 zł60 m² 4 973,98 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Przybyszówka - ul. Dębicka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

380 398 zł66 m² 5 731,48 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szukasz mieszkania dla siebie lub rodziny w cichej i bezpiecznej okolicy? Jest to idealna inwestycja! Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji z szybkim dostępem do centrum. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Nowosądecka szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1400 pln - Kaucja: 1400 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

1 450 zł74 m² 19,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Nowosądecka. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1450 pln - Kaucja: 1450.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

399 000 zł61 m² 6 540,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Projektant o powierzchni 61 m2 usytuowane na pierwszym piętrze, niskiego, dwupiętrowego bloku. Lokalizacja zapewnia dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

369 000 zł64 m² 5 765,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Zbyszewskiego. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 64 m2 usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solińska

Projektant,Rzeszów

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Solińska szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1500 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Przybyszówka,Rzeszów

466 775 zł83 m² 5 620,41 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Żmigrodzka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solińska

Projektant,Rzeszów

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Solińska szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1500 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Panoramiczna

Projektant,Rzeszów

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Panoramiczna szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1700 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

440 000 zł78 m² 5 666,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości pronesto Centrum Nieruchomości przedstawia Państwu czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Projektant, w dzielnicy Przybyszówka. Prezentowane 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sportowa

Projektant,Rzeszów

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Sportowa szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1500 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

2 700 zł76 m² 35,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu, 3- pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Projektant - ul. Krajobrazowa. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 2700 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Przybyszówka,Rzeszów

305 871 zł53 m² 5 737,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Przybyszówka,Rzeszów

415 027 zł75 m² 5 497,77 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słoneczny Stok - ul. Żmigrodzka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Przybyszówka,Rzeszów

300 540 zł53 m² 5 637,59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

416 050 zł76 m² 5 489 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant w Rzeszowie III etap Mieszkanie gotowe do przekazania, oferowana nieruchomość to mieszkanie 4-pokojowe w nowym 8-kondygnacyjnym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Przybyszówka,Rzeszów

1 550 zł42 m² 36,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania pachnącego nowością w Rzeszowie przy ul. Potokowej, dzielnica potokowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przybyszówka,Rzeszów

1 300 zł80 m² 16,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w przyjemnej i cichej dzielnicy Przybyszówka. Nieruchomość zlokalizowana przy drodze asfaltowej, w niedalekiej odległości szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Przybyszówka,Rzeszów

305 871 zł53 m² 5 737,59 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

287 000 zł45 m² 6 387,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania przestronne mieszkanie o powierzchni 45 m2, w budynku wielorodzinnym usytuowanym przy ul. Błogosławionej Karoliny. Parking otwarty przed blokiem. Spokojna okolica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelnicza

Projektant,Rzeszów

2 300 zł78 m² 29,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, przy ul. Strzelniczej na osiedlu Projektant. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Panoramiczna

Projektant,Rzeszów

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 3- pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Panoramiczna. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 2500 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dukielska

Projektant,Rzeszów

2 200 zł100 m² 22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 4 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - Dukielska. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 2200 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Przybyszówka,Rzeszów

475 000 zł65 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy Państwu komfortowe mieszkanie zlokalizowane na os. Projektant przy ul. Krośnieńskiej w Rzeszowie Mieszkanie o powierzchni 65 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łanowa

Przybyszówka,Rzeszów

358 638 zł85 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Oferuję do sprzedaży mieszkanie na I piętrze z balkonem oraz antresolą. Inwestycja realizowana jest w Rzeszowie przy ulicy Łanowej w cichej i spokojnej okolicy w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

287 000 zł45 m² 6 378 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie - nowe osiedle Przybyszówka Ekspektatywa 1% podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni ok 45 m2 zlokalizowane na 1 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Panoramiczna

Projektant,Rzeszów

2 500 zł67 m² 37,31 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 4 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Panoramiczna szczegóły oferty: - czynsz najmu: 2500 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żmigrodzka

Projektant,Rzeszów

450 000 zł60 m² 7 550,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje mieszkanie z antresolą na sprzedaż o powierzchni 59,60 m2 na osiedlu Projektant przy ul. Żmigrodzkiej. Ten jasny, przestronny i komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leska

Projektant,Rzeszów

339 000 zł47 m² 7 186,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Leskiej na osiedlu Projektant. W doskonałej lokalizacji dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Iwonicka

Projektant,Rzeszów

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant - ul. Iwonicka. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 2000 pln - Dodatkowo płatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żmigrodzka

Projektant,Rzeszów

549 000 zł101 m² 5 436 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie w Rzeszowie os. Projektant opis mieszkania: - powierzchnia mieszkania 52,2m2 plus 30m2 antresola , po podłodze ok. 101m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2- pokojowy apartament położony na osiedlu Projektant - ul. Krośnieńska szczegóły oferty: - czynsz najmu: 2000 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołyńska

Projektant,Rzeszów

1 400 zł31 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu nową kawalerkę położoną na osiedlu Projektant - ul. Wołyńska. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1400 pln - Czynsz administracyjny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

384 178 zł72 m² 5 299 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

297 441 zł54 m² 5 499 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia