dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Przybyszówka

258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

258 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

349 296 zł61 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

2 poziomowe mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu przy Błogosławionej Karoliny. Prezentujemy ofertę przestronnego mieszkania na nowym osiedlu w zachodniej części Rzeszowa przy ul. Bł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

321 840 zł59 m² 5 420 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowym osiedlu przy Błogosławionej Karoliny. Prezentujemy ofertę 3 pokojowego mieszkania na nowym osiedlu w zachodniej części Rzeszowa przy ul. Bł Karoliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Przybyszówka,Rzeszów

419 000 zł78 m² 5 396,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości pronesto Centrum Nieruchomości przedstawia Państwu czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Projektant, w dzielnicy Przybyszówka. Prezentowane 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

438 084 zł76 m² 5 741 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant w Rzeszowie III etap Mieszkanie gotowe do przekazania, oferowana nieruchomość to mieszkanie 4-pokojowe w nowym 8-kondygnacyjnym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołyńska

Przybyszówka,Rzeszów

362 318 zł61 m² 5 931,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż gotowe, nowe 3 pok. mieszkanie o pow. 61,08 m2 na 5 piętrze (z 6) w nowej inwestycji przy ul. Wołyńskiej w Rzeszowie. Ogrzewanie podłogowe w łazience w standardzie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

432 706 zł73 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Strzelnicza. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

263 781 zł42 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję na sprzedaż mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 41,87 m2. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

394 384 zł66 m² 5 942 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant w Rzeszowie III etap Mieszkanie gotowe do przekazania, oferowana nieruchomość to mieszkanie 3-pokojowe w nowym 8-kondygnacyjnym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

313 867 zł53 m² 5 888 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant w Rzeszowie - III kwartał 2021 Oferowana nieruchomość to mieszkanie w nowym 9-kondygnacyjnym bloku na osiedlu Projektant. W bloku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odrzykońska

Przybyszówka,Rzeszów

314 110 zł56 m² 5 629,21 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55,80 m2 na 1 piętrze (z 8) zlokalizowane w popularnej dzielnicy Rzeszowa Projektant (ul. Bł. Karoliny / ul. Leska). Dostępne również inne piętra! Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pańska

Przybyszówka,Rzeszów

369 900 zł59 m² 6 238 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe nowoczesne mieszkania na miarę XXI wieku 0% podatku pcc 0% prowizji Przedstawiamy ofertę sprzedaży 4 mieszkań na parterze w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

1 499 zł42 m² 35,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu do wynajęcia atrakcyjne nowe mieszkanie, nigdy niezamieszkałe, w kameralnym kilku mieszkaniowym budynku w rejonie ul.Krakowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

322 480 zł56 m² 5 779 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

432 706 zł73 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

432 824 zł73 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

369 900 zł59 m² 6 237,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Pańska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

387 624 zł63 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

369 900 zł59 m² 6 237,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

432 529 zł73 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

369 900 zł59 m² 6 237,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

1 650 zł64 m² 25,78 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m2 usytułowany na 1 piętrze przy ul. Plenerowej na osiedlu Projektant. Mieszkanie składa się z przedpokoju, trzech osobnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

299 869 zł59 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu, prosto od dewelopera, inwestycje Osiedle Karoliny! To kompleks 5 budynków wielorodzinnych położonych przy ul. Bł. Karoliny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

369 900 zł59 m² 6 237,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

429 284 zł73 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Żmigrodzka

Przybyszówka,Rzeszów

390 456 zł67 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, 4 pokojowe mieszkanie o pow. 67,32 m2 na 1 piętrze (z 8) zlokalizowane w popularnej dzielnicy Rzeszowa Projektant (ul. Żmigrodzka). Do mieszkania przynależy: - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

322 480 zł56 m² 5 779,21 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Żmigrodzka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leska

Przybyszówka,Rzeszów

305 871 zł53 m² 5 737,59 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,31 m2 na 2 piętrze (z 8) zlokalizowane w popularnej dzielnicy Rzeszowa Projektant (ul. Bł. Karoliny / ul. Leska). Cena: - cena mieszkania: 305 871 zł -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Przybyszówka,Rzeszów

231 198 zł35 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ruszyła sprzedaż nowego etapu! Na sprzedaż nowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,03 m2 na 1 piętrze (z 8) zlokalizowane w popularnej dzielnicy Rzeszowa Projektant (ul. Żmigrodzka). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staroniwska

Przybyszówka,Rzeszów

445 000 zł67 m² 6 597 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości posiada na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 67,46 m2 z balkonem na ul. Dukielskiej. Nieruchomość znajduje się na 3-piętrze 3-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

387 624 zł63 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Strzelnicza/wywrockiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Przybyszówka,Rzeszów

334 072 zł58 m² 5 772,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 57,87 m2 na 1 piętrze (z 8) zlokalizowane w popularnej dzielnicy Rzeszowa Projektant (ul. Żmigrodzka). Mieszkanie dostępne również na innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

352 002 zł69 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant ul. Błogosławionej Karoliny. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

370 000 zł63 m² 5 866,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Dynowskiej na osiedlu Projektant. W doskonałej lokalizacji dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

489 900 zł103 m² 4 770,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Doskonała propozycja dla młodych par i rodzin z dziećmi, które poszukują niezwykle wygodnego, spokojnego miejsca do życia z świetnym dojazdem do centrum miasta. Ogromna funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

332 915 zł58 m² 5 752,81 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

362 355 zł69 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

242 060 zł37 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Błogosławionej Karoliny. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

355 453 zł69 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

231 198 zł35 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022