dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Przybyszówka

258 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

258 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

420 265 zł76 m² 5 539 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Projektant w Rzeszowie Mieszkanie nr 62 gotowe do przekazania, oferowana nieruchomość to mieszkanie 4-pokojowe w nowym 8-kondygnacyjnym bloku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

447 250 zł82 m² 5 421,21 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Żmigrodzka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Projektant,Rzeszów

330 000 zł51 m² 6 522 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro Rzeszowskie-Nieruchomości posiada na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 50,6 m2 z balkonem na ul. Krajobrazowej. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze 4 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Projektant,Rzeszów

500 000 zł74 m² 6 802,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią z jadalnią zlokalizowane w Rzeszowie na ul. Panoramicznej. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

390 000 zł45 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. Lokal położony jest na 4 piętrze w bloku z windą wybudowanym w 2020 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Przybyszówka

Przybyszówka,Rzeszów

1 450 zł47 m² 30,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Architektów. Nieruchomość o powierzchni 47.00 m 2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przybyszówka,Rzeszów

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Żmigrodzkiej na osiedlu Projektant. Mieszkanie o powierzchni 40m2, położone jest na 2 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dworskie Ogrody

Dworzysko,Rzeszów

599 000 zł80 m² 7 452,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne, umeblowane w wysokim standardzie, 4-pokojowe mieszkanie na osiedlu Dworskie Ogrody. Mieszkanie usytuowane jest na 1-wszym piętrze w 2 piętrowym nowoczesnym bloku charakteryzującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Przybyszówka,Rzeszów

390 000 zł70 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży nowe przestronne mieszkanie, zlokalizowane od strony północno, południowo-zachodniej w niskim bloku z cegły. Mieszkanie składające się z trzech samodzielnych pokoi, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Projektant,Rzeszów

423 000 zł72 m² 5 893,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Tadeusza Hejdy. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze. Bloku ,który jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leska

Projektant,Rzeszów

399 000 zł47 m² 8 525,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do sprzedaży przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z 2011 roku przy ulicy Leskiej na osiedlu Projektant. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przybyszówka

Przybyszówka,Rzeszów

460 676 zł87 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny! oferta deweloperska! 0% prowizji I brak podatku pcc 2% solidny I doświadczony deweloper - gwarancja jakości! Biuro Nieruchomości dobry adres ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

324 692 zł55 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Błogosławionej Karoliny. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

2 100 zł68 m² 30,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia nowoczesne mieszkanie położone na kameralnym i ogrodzonym osiedlu mieszkaniowym w rejonie ul.Krakowskiej w Rzeszowie. Na łączną powierzchnię 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

232 950 zł35 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

257 270 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

366 720 zł61 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Przybyszówka,Rzeszów

413 991 zł73 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Projektant,Rzeszów

1 800 zł60 m² 30,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu ofertę nigdy niezamieszkałego mieszkania na wynajem o powierzchni 59,56 m2 w Rzeszowie na osiedlu Projektant. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

390 456 zł67 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

263 834 zł40 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Przybyszówka

Przybyszówka,Rzeszów

261 702 zł42 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

263 834 zł40 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

231 198 zł35 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

253 630 zł39 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wołyńska

Przybyszówka,Rzeszów

289 000 zł26 m² 11 115,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Doradca ds. nieruchomości z Biura Nieruchomości Home ma przyjemność zaprezentować Państwu w nowe, w pełni umeblowane 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Karoliny Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leska

Projektant,Rzeszów

399 000 zł47 m² 8 525,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,8m2 mieszczące się na 2-gim piętrze bloku w niskiej zabudowie w świetnej lokalizacji, na cichym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

243 922 zł37 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Przybyszówka

Przybyszówka,Rzeszów

402 786 zł75 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Przybyszówka

Przybyszówka,Rzeszów

422 866 zł78 m² 5 450,01 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

239 778 zł36 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022