dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Przybyszówka

259 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

259 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Projektant,Rzeszów

449 000 zł45 m² 9 844,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Royal Broker prezentuje na sprzedaż dostępne od zaraz, mieszkanie 45m2 z dwoma niezależnymi pokojami. Przestronne i funkcjonalne, idealne inwestycyjnie, ale również dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biecka

Przybyszówka,Rzeszów

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowie przy ul. Bieckiej-osiedle projektant. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

414 000 zł55 m² 7 543,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle to zespół budynków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baligrodzka

Projektant,Rzeszów

609 000 zł69 m² 8 838,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Apartament 3 pokoje * 68,90 m2 * I piętro * 2 balkony * komórka lokatorska * ul. Baligrodzka opis: - apartament o powierzchni 68,90 m2 - piętro: 1/3 - niski blok - czynsz 370 pln w tym:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Projektant,Rzeszów

629 000 zł58 m² 10 826,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krośnieńskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,1 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Przybyszówka,Rzeszów

354 008 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu nową inwestycję zlokalizowaną przy ul. Dębickiej. Zaprojektowane 2 i 3 piętrowe, niskie bloki z windą o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

291 720 zł43 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

287 984 zł35 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu nowopowstające osiedle, zlokalizowane 5 km od centrum Rzeszowa, w kameralnym otoczeniu, wśród dużej ilości terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

3 200 zł83 m² 38,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Nowosądeckiej, na osiedlu Projektant. To trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

389 000 zł51 m² 7 591,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Iwonickiej na osiedlu Projektant. Mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Technologiczna

Przybyszówka,Rzeszów

294 234 zł34 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kup mieszkanie inwestycyjne w Rzeszowie 2 pokoje | Szybko dojazd do S19 i A4. Termin oddania IV kw. 2024 r. Metraż 33,82 m2 | 2 pokoje 0 zł podatku pcc Bez konieczność zakupu komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewakowskiego

Przybyszówka,Rzeszów

1 850 zł75 m² 24,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W odległości 400m Galeria Nowy Świat! Oferujemy do wynajmu całe piętro domu zlokalizowanego przy ul. Lewakowskiego, w cichej, spokojnej okolicy na osiedlu Krakowska-Południe. Możliwość wynajmu 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

429 000 zł35 m² 12 285,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowocześnie wykończonego mieszkania w Rzeszowie przy ul. Wołyńskiej. Nieruchomość o powierzchni 34,92.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

431 751 zł61 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

549 000 zł88 m² 6 217,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament 4 pokojowy 88,3 m2 z antresolą i bardzo dużym tarasem na dachu. Nieruchomość dostępne od zaraz - gotowe mieszkanie W stanie deweloperskim Niewątpliwie dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Przybyszówka

Przybyszówka,Rzeszów

349 182 zł47 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja bezpośrednio z deweloperem Bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku pcc, bez ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

649 000 zł66 m² 9 908,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Brzozowskiej. Mieszkanie ma praktyczny układ, znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

360 000 zł58 m² 6 185,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W sprzedaży Biura Doradzamy Nieruchomości.pl prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 58,2 m2 zlokalizowane na parterze w niskim bloku. Nieruchomość znajduję się niedaleko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Projektant,Rzeszów

599 000 zł85 m² 7 006,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Kościelnej na osiedlu Projektant. Mieszkanie trójstronne z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Przybyszówka,Rzeszów

499 000 zł38 m² 12 994,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Architektów. Nieruchomość o powierzchni 38,40 m2 usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

498 000 zł47 m² 10 645,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Widokowej. Nieruchomość usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Przybyszówka,Rzeszów

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Marcinkiewicz & Partnerzy ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w domu wolnostojącym na wynajem przy ul. Krakowskiej na osiedle Przybyszówka. Mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów

Przybyszówka,Rzeszów

719 000 zł56 m² 12 839,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem, ulokowane na parterze dwupiętrowego bloku znajdującego się w północno -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Przybyszówka,Rzeszów

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Marcinkiewicz & Partnerzy ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie w domu wolnostojącym na wynajem przy ul. Krakowskiej na osiedle Przybyszówka. Nieruchomość znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

699 000 zł64 m² 10 876 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Doradzamy Nieruchomości prezentuje wyjątkowe mieszkanie w nowym wieżowcu, usytuowane w zacisznej okolicy na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Jego powierzchnia to 64,27 m2, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Projektant,Rzeszów

489 000 zł65 m² 7 521,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,01m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Błogosławionej Karoliny na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

2 100 zł40 m² 53 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy nie zamieszkałe 2 pokojowe mieszkanie 40 m2 zlokalizowane przy ulicy Krakowskiej 31. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze 17-piętrowego budynku z windą oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przybyszówka,Rzeszów

485 000 zł44 m² 10 997,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie ul. Wołyńska Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze ośmiopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

1 600 zł38 m² 42,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu 2 - pokojowe mieszkanie położone na osiedlu Projektant, przy ul. Krośnieńskiej. Szczegóły oferty: - czynsz najmu: 1 600 pln - Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciepłe mieszkanie z samodzielną sypialnią na strzeżonym i monitorowanym osiedlu w Rzeszowie. Oferta dostępna tylko i wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

510 000 zł106 m² 4 798,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Twój agent nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż duże mieszkanie o powierzchni 106,28 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej. oraz podatku pcc. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Projektant

Projektant,Rzeszów

2 000 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowane na cichym i rodzinnym na Osiedlu Projektant w Rzeszowie. Nieruchomość znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przybyszówka,Rzeszów

472 000 zł74 m² 6 374,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rzeszowskie Nieruchomości mają przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkań na Osiedlu Projektant w Rzeszowie. Atuty inwestycji: - termin realizacji 2023 r., - bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karoliny

Projektant,Rzeszów

3 500 zł83 m² 42 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność biura Res Nieruchomosci! Biuro Res Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę wynajmu pięknego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 82,57 m2 zlokalizowanego na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odrzykońska

Przybyszówka,Rzeszów

749 000 zł80 m² 9 362,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania przy ulicy Odrzykońskiej 9, w bliskim sąsiedztwie osiedla zlokalizowanego w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przybyszówka,Rzeszów

3 100 zł70 m² 44,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, nigdy niezamieszkały apartament o wysokim standardzie położony przy ul. Technologicznej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Przybyszówka,Rzeszów

398 000 zł52 m² 7 690,82 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Os. Dworzysko. Opis nieruchomości: rok budowy: 2022 Blok przeznaczony dla osób niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Przybyszówka,Rzeszów

423 600 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,48 m2 usytuowane na parterze, do którego przynależy ogródek oraz prywatne miejsce postojowe. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwonicka

Projektant,Rzeszów

390 000 zł51 m² 7 611 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie os. Projektant ul. Iwonicka Mamy wyjątkowe M3 w zabudowie szeregowej! z ogródkiem 50m2! opis nieruchomisci: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwonicka

Przybyszówka,Rzeszów

429 000 zł70 m² 6 128,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowo powstającą inwestycję w zabudowie szeregowej w jednej z najlepszych lokalizacji w Rzeszowie - osiedle Projektant! Główne atuty tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 47 m2 przy ul. Krakowskiej na osiedlu Dworskie Ogrody. Apartament został zlokalizowany w jednym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij