dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Projektant

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

375 000 zł70 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na osiedlu Projektant o pow. 70m2, dwupoziomowe, komfortowe z kominkiem. W skład mieszkania wchodzi: i poziom: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

339 000 zł66 m² 5 136,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie na osiedlu Projektant o pow. 66m2 na parterze niskiego bloku z cegły (2004r.) Mieszkanie składa się z przestronnego przedpokoju, salonu, otwartej kuchni, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

410 000 zł67 m² 6 119,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Osiedle sm Projektant to nowoczesne osiedle charkateryzujące się spokojna okolicą z luźną zabudową niskich bloków wielorodzinnych. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole oraz dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rzeszów os. Projektant Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku o pow 62m. Mieszkanie trzypokojowe, w pełni umeblowane wyposażone. Piętro I/IV. Balkon, piwnica. Cena 1500zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dukielska

Projektant,Rzeszów

1 250 zł63 m² 19,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 63 metry, 3 pokoje, kuchnia, łazienka wc, wokół dużo zieleni, cisza i spokój, piękne nowe osiedle Sp. M. Projektant. Okna ze wschodu i zachodu, duży balkon, nowy 3 piętrowy blok -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

535 000 zł44 m² 12 038,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania o powierzchni 44,44 m2 zlokalizowanego przy ul. Plenerowej w Rzeszowie, na osiedlu Projektant. To doskonała propozycja zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Projektant

Projektant,Rzeszów

489 000 zł74 m² 6 608,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

74m2, 4pokoje, 2balkony, 1piętro, rzeszów, oś. Projektant Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym ( możliwość wydzielenia) trzech sypialni, przedpokoju, łazienki, osobnego wc.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Rzeszów, Przybyszówka, Projektant

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij