dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Projektant

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta bez prowizji od Kupującego! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 61m2, w niskim bloku z 2006r., os. Projektant. Nieruchomość usytuowana na parterze, składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

359 000 zł61 m² 5 885,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61 m2 , na parterze niskiego, nowego bloku z 2006 r. na os. Projektant (okolice ul. Krajobrazowej). Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

335 000 zł64 m² 5 234,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w nowym budownictwie usytuowane na pierwszym piętrze na os. Projektant. Mieszkanie składające się z 2 samodzielnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

1 500 zł62 m² 24,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku, w nowym budownictwie na os. Projektant. Mieszkanie składające się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

279 990 zł50 m² 5 588,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50,10m2, zlokalizowane przy ul. Krośnieńskiej na os. Projektant. Położone na parterze w niskim bloku z 2011 roku. Składa się z 2 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Projektant

Projektant,Rzeszów

320 000 zł64 m² 5 026,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prowizję płaci sprzedający! Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,66m2, w niskim bloku, os. Projektant. Mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze składa się: 3 pokoi aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

279 900 zł50 m² 5 586,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w Rzeszowie! Biuro Nieruchomości dk Brokers przedstawia na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Projektant. Nieruchomość narożna położona na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwonicka

Projektant,Rzeszów

305 180 zł66 m² 4 650,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkanie na najpiękniejszym rzeszowskim osiedlu! Sprawdź ofertę i zarezerwuj je dla siebie! Nie pozwól by ktoś Cię wyprzedził! Wyjątkowe osiedle, bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Projektant. Mieszkanie o powierzchni 48 mkw. Blok z cegły wybudowany w 2005 roku. Mieszkanie odświeżone w 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

279 900 zł50 m² 5 586,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję płaci sprzedający! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1m2, w niskim bloku, os. Projektant. Mieszkanie znajdujące się na parterze składa się: salonu sypialni osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

485 000 zł133 m² 3 646,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta skierowana dla osób ceniących luksus i wygodę, które lubią dużą przestrzeń i komfort codziennego użytkowania mieszkania. Apartament na bezpiecznym i spokojnym osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwonicka

Projektant,Rzeszów

279 507 zł61 m² 4 550,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy ostatnie mieszkania na najpiękniejszym rzeszowskim osiedlu! Sprawdź ofertę i wybierz jedno dla siebie! Wyjątkowe osiedle, bardzo dobrze skomunikowane z całym miastem! Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

345 000 zł64 m² 5 390,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura do sprzedania mieszkanie 64 m2. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie z materiałów wysokiej jakości Właściciel pozostawia częściowe umeblowanie wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwonicka

Projektant,Rzeszów

285 650 zł61 m² 4 650,01 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkanie o powierzchni 61,43m2 na najpiękniejszym rzeszowskim osiedlu! Sprawdź ofertę i zarezerwuj je dla siebie! Nie pozwól by ktoś Cię wyprzedził! Wyjątkowe osiedle, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla ceniących sobie cisze i zieleń. Mieszkanie o pow. 64m2, zlokalizowane na os. Projektant. Położone na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 2 niezależnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

335 000 zł63 m² 5 317,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferta bez prowizji od Kupującego! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63m2, w niskim bloku z 2006r., os. Projektant. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze, składa się z: salonu 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

335 000 zł64 m² 5 234,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64m2, zlokalizowane przy ul. Nowosądeckiej na osiedlu Projektant. Położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2007 roku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwonicka

Projektant,Rzeszów

285 650 zł61 m² 4 650,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja mieszkaniowa - Rzeszów, os. Projektant Inwestycja składa się z 2 nowoczesnych bloków - cztero i sześciopiętrowych z windami. W ofercie są mieszkania 3 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

275 000 zł52 m² 5 339,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 51,50m2, zlokalizowane przy ul. Nowosądeckiej na osiedlu Projektant. Położone na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2007 roku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

365 900 zł68 m² 5 380,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w Rzeszowie! Biuro Nieruchomości dk Brokers przedstawia na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Projektant. Nieruchomość o powierzchni 68 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 z dwoma balkonami na prestiżowym osiedlu Projektant - ul. Krajobrazowa Blok znajduje się w idealnej lokalizacji na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Projektant

Projektant,Rzeszów

360 000 zł60 m² 6 006,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta bez prowizji od Kupującego! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 59,64m2, w niskim bloku z windą z 2016r., os. Projektant. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe z wysokim standardem mieszkanie o powierzchni 64 m2 znajdujące się na III piętrze bloku III piętrowego. Budynek znajduje się na prestiżowym osiedlu Rzeszowa-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Projektant,Rzeszów

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne i komfortowe mieszkanie o łącznej powierzchni 64 m2 na prestiżowym osiedlu Projektant ul. Krynicka. Okolica cicha i spokojna, a przy tym bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 70 m2 w idealnej lokalizacji Rzeszowa ul. Nowosądecka doskonały dojazd do centrum miasta. Komfortowe i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Projektant

Projektant,Rzeszów

1 300 zł53 m² 24,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizję płaci Wynajmujący! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, w niskim bloku, os. Projektant. Nieruchomość znajdująca się na 3 piętrze składa się: 2 pokoi osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

230 000 zł48 m² 4 831,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Projektant przy ul. Krośnieńskiej. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 47,6m2 - Piętro: 2/4 - Dodatkowe powierzchnie: balkon, piwnica - Czynsz: 170 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

415 000 zł76 m² 5 467,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 75,9m2, zlokalizowane przy ul. Krajobrazowej na os. Projektant. Położone na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Składa się z salonu częściowo otwartego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Projektant

Projektant,Rzeszów

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizję płaci wynajmujący! Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, w niskim bloku, os. Projektant. Mieszkanie znajdujące się na parterze składa się: sypialni salonu aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

1 600 zł70 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe z kominkiem o powierzchni 70m2. Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze w niskim bloku na os. Projektant. Mieszkanie dwustronne, słoneczne, wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

355 000 zł70 m² 5 071,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe z kominkiem o powierzchni 70m2. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w niskim bloku na os. Projektant. Mieszkanie dwustronne, słoneczne, wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rzeszów os. Projektant ul. Krośnieńska Do wynajęcia od 1 lipca mieszkanie w nowym budownictwie składające się z: salonu, kuchni, sypialni, łazienki i przedpokoju. Wyposażenie: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

350 000 zł71 m² 4 929,58 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Krajobrazowej. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na osiedlu Projektant. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Projektant,Rzeszów

360 000 zł60 m² 5 960,26 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane przy ul. Architektów w Rzeszowie. Opis nieruchomości: -Powierzchnia: 60,4m2 -piętro: 2/7 -dodatkowe powierzchnie: balkon -czynsz: 480zł/ 4 osoby rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

353 000 zł67 m² 5 237,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne mieszkanie o pow. 67,4 m2, zlokalizowane przy ul. Nowosądeckiej na os. Projektant. Położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2006r. Składa się z salonu, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

399 999 zł76 m² 5 263,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4 pok.mieszkanie przy ul. Krajobrazowej na os. Projentant Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu czteropokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Krajobrazowej, os. Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

2 000 zł80 m² 24,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament z komfortową sypialnią w Rzeszowie ul. Krajobrazowa Biuro nieruchomości dk brokers przedstawia apartament w Rzeszowie na osiedlu Projektant przy ul. Krajobrazowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

355 000 zł67 m² 5 267,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie o pow. 67.4 m2, zlokalizowane przy ul. Nowosądeckiej na os. Projektant. Składa się z salonu, 2 sypialni, kuchni, łazienki, oddzielnego wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

449 000 zł92 m² 4 880,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe o pow. użytkowej 92m2 zlokalizowane na os. Projektant przy ul. Nowosądeckiej. Położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2006 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widokowa

Projektant,Rzeszów

1 600 zł62 m² 25,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tego szukasz! Widokowa, 62 m , 3 pokoje 0 procent od najemcy! Do wynajęcia mieszkania usytuowane na II piętrze niskiego bloku. Składa się z: - 3 niezależnych pokoi - łazienka z wc - osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Projektant,Rzeszów

325 000 zł85 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,21m2, zlokalizowane na os. Projektant w okolicy ul.Dukielskiej, Krynickiej na 2 piętrze w niskim 2 piętrowym bloku z 2001r. Składa się.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Rzeszów, Przybyszówka, Projektant

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij