dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Projektant

103 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

103 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Projektant,Rzeszów

365 000 zł64 m² 5 689,79 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim ze 100-metrowym ogródkiem, parter, 3 pokoje, 64m2, oś. Słoneczny Stok, ul. Błog. Karoliny (oś. Projektant) Mieszkania składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Projektant,Rzeszów

548 000 zł101 m² 5 425,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

495 000 zł76 m² 6 362,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant przy ul. Pańskiej. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

339 000 zł38 m² 8 911,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie, os. Projektant ul. Krośnieńska. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze, bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Krośnieńskiej na osiedlu Projektant. Prezentowana nieruchomość to luksusowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

2 150 zł55 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Krajobrazowej na osiedlu Projektant. Prezentowana nieruchomość to nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczyńska

Projektant,Rzeszów

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę świetnego mieszkania na wynajem na osiedlu Projektant - ul. Korczyńska! Główne informacje o nieruchomości to: * 2 piętro z 4 (w bloku winda) * 48m2 * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

421 254 zł73 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Błogosławionej Karoliny. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

366 676 zł63 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant ul. Błogosławionej Karoliny. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

261 000 zł32 m² 8 156,25 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 32m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Wołyńskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosądecka

Projektant,Rzeszów

435 000 zł54 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia trzeciego pokoju na ul. Nowosądeckiej w Rzeszowie na Osiedlu Projektant Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

435 000 zł59 m² 7 372,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na parterze niskiego dwupiętrowego bloku. Nowe budownictwo z 2011 roku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dynowska

Projektant,Rzeszów

337 000 zł50 m² 6 761,64 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie, os. Projektant ul. Dynowska. Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krośnieńska

Projektant,Rzeszów

2 700 zł70 m² 39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, tarasem i garażem. Mieszkanie nowe, nigdy nie zamieszkałe. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 3 pokojowy apartament usytuowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dynowska

Projektant,Rzeszów

339 000 zł50 m² 6 785,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

595 000 zł75 m² 7 933,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2, zlokalizowane na osiedlu Projektant przy ul. Solińskiej. Nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Projektant,Rzeszów

314 000 zł50 m² 6 285,03 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe ul. Dynowska osiedle Projektant w Rzeszowie. W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości piękne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,96m2 z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solińska

Projektant,Rzeszów

595 000 zł75 m² 7 933,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 75 m2 w Rzeszowie przy ulicy Solińskiej na osiedlu Projektant. Mieści się na czwartym piętrze w świeżo wybudowanym niskim pięcio piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Projektant,Rzeszów

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 68m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Wyspiańskiego. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Projektant,Rzeszów

375 000 zł44 m² 8 522,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Rymanowskiej, osiedle Projektant. Nieruchomość o powierzchni 44.00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

349 000 zł38 m² 9 262,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie z antresolą zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Projektant. Nieruchomość gotowa do zamieszkania. Jest to doskonała propozycja dla pary młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

379 000 zł48 m² 7 830,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowym bloku na osiedlu Projektant. Nieruchomość jasna, funkcjonalna i przestronna. Oferta skierowana do osób chcących cieszyć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dynowska

Projektant,Rzeszów

379 000 zł59 m² 6 448,87 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie, os. Projektant ul. Dynowska. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

610 000 zł115 m² 5 304,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia Państwu gustowne czteropokojowe mieszkanie w niskim bloku. Nieruchomość zlokalizowane na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołyńska

Projektant,Rzeszów

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży mieszkanie o pow. 50m2 położone przy ul. Wołyńskiej na osiedlu Projektant w Rzeszowie. Nieruchomość składa się z : -przedpokoju, -łazienki -kuchni -pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! Oferujemy do sprzedaży jasne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na os. Projektant przy ul. Krajobrazowej. Nieruchomość położona jest w spokojnej i cichej okolicy, co jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Projektant,Rzeszów

349 000 zł38 m² 9 274,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Nieruchomości Eksperci oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z antresolą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

349 000 zł38 m² 9 281,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Biuro Dobry Adres przedstawia do sprzedaży mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - na os. Projektant Mieszkanie o pow. 37,6 m2 znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

310 000 zł45 m² 6 859,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Wołyńskiej na osiedlu Projektant. Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołyńska

Projektant,Rzeszów

409 000 zł64 m² 6 434,86 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 63.56m2, zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

435 000 zł47 m² 9 328,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,63 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Iwonickiej na Osiedlu Projektant. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Projektant,Rzeszów

469 000 zł68 m² 6 922,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania duże mieszkanie 3 pokojowe, na jednym z największych osiedli w Rzeszowie, os. Projektant, na ul. Krośnieńskiej. Oferta sprzedaży: -Powierzchnia mieszkania to 67,75 m2. -Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Projektant,Rzeszów

339 000 zł38 m² 9 008,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Krajobrazowej na osiedlu Projektant. W doskonałej lokalizacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krajobrazowa

Projektant,Rzeszów

730 000 zł100 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywny apartament w doskonałej lokalizacji miasta na sprzedaż! Wyjątkowy 3-pokojowy, 2-dwupoziomowy apartament w Rzeszowie, na osiedlu Projektant. Lokalizacja: prezentowana nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Projektant,Rzeszów

495 000 zł76 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 75,60 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Krajobrazowej na osiedlu Projektant. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Projektant

Projektant,Rzeszów

540 000 zł56 m² 9 684,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta dla klientów gotówkowych. Podatek pcc 1% okazja! Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia Państwu na sprzedaż gustowne, przestronne mieszkanie na osiedlu Projektant. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Projektant,Rzeszów

489 000 zł57 m² 8 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedaży nowoczesne, jasne, umeblowane mieszkanie trzypokojowe, zlokalizowane na os. Projektant. Nowe, niskie 2 piętrowe bloki w okolicy ul. Krajobrazowej z 2021r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Projektant

Projektant,Rzeszów

394 470 zł73 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu do sprzedaży III etap inwestycji na os. Projektant w Rzeszowie. Termin realizacji: III kwartał 2020 r. Atrakcyjna lokalizacja, bliskość terenów zielonych, przedszkoli, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Projektant

Projektant,Rzeszów

372 070 zł64 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018