dowolna

Mieszkania pod klucz Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słocina,Rzeszów

629 000 zł83 m² 7 572,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej! Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 83,06.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

2 250 zł50 m² 44,93 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego i stylowego miejsca do życia, ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie, które spełni oczekiwania. Gotowe do zamieszkania nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Drabinianka,Rzeszów

3 300 zł60 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu świeżo wykończonego 3 pokojowego mieszkania w Rzeszowie w inwestycji której nie muszę Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Staromieście,Rzeszów

875 000 zł74 m² 11 885,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nowa oferta biura Rzeszowskie Nieruchomości! Do sprzedania 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,62 m2 usytuowane na 3 kondygnacji w kamienicy przy ul. Szopena w Rzeszowie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Drabinianka,Rzeszów

650 000 zł56 m² 11 624 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na os. Drabinianka - Rzeszów! Szukasz mieszkania w stylu "wejdź i zamieszkaj" bez wkładu dodatkowego? Zapoznaj się z poniższymi informacjami! Gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Baranówka,Rzeszów

399 000 zł33 m² 12 231,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie 32,62m2 na drugim piętrze trzypiętrowego niskiego bloku z balkonem w północno-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

650 000 zł56 m² 11 607,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,92 m , położone na 2. piętrze w budynku z 2017 roku. Jasne, przestronne wnętrze oraz pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł56 m² 10 446,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Marszałkowskiej w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w bloku z windą. Dużym atutem mieszkania jest lokalizacja! Idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twardowskiego

Mieszka I,Rzeszów

779 000 zł80 m² 9 786,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2 zlokalizowane przy ulicy Jana Twardowskiego na osiedlu Mieszka I-go.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Drabinianka,Rzeszów

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowe, komfortowe mieszkanie do wynajęcia, zlokalizowane przy ul. Granicznej w Novej Granicznej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł46 m² 10 217,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Lenartowicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 46m2 i usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z windą. W jego skład wchodzą: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Graniczna

Drabinianka,Rzeszów

680 000 zł64 m² 10 577,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 64,29 m , położonego w Rzeszowie, w popularnej i spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Grunwaldzkiej w Rzeszowie o pow całkowitej 100 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w kamienicy. Układ nieruchomości znajdą Państwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słocina,Rzeszów

599 000 zł89 m² 6 719,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesny, nieszablonowy projekt mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej! Dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słocina,Rzeszów

599 000 zł89 m² 6 719,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkarpacka

Zwięczyca,Rzeszów

479 000 zł48 m² 10 006,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 47,87 m w Boguchwale Dwupokojowe mieszkanie + jasny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon. Oferuję na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

399 000 zł39 m² 10 155,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* oferta mieszkania dostępna tylko w naszej firmie! Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na sprzedaż w stanie deweloperskim. Mieszkanie jest po odbiorach oraz po przekazaniu kluczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Rzeszów

599 000 zł35 m² 17 002,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości apartament w centrum miasta o powierzchni 35,23 m2, zlokalizowany przy ul. Kopisto, obok Galerii Millenium Hall. Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukasiewicza

Rzeszów,podkarpackie

729 000 zł62 m² 11 758,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Łukasiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 i usytuowane jest na pierwszym piętrze w zabudowie szeregowej. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słocina,Rzeszów

629 000 zł83 m² 7 572,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biecka

Projektant,Rzeszów

690 000 zł62 m² 11 129 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, znajdujące się na parterze budynku z 2013 roku, na wyjątkowym osiedlu Projektant w Rzeszowie. Wnętrza zostały wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Urocza

Drabinianka,Rzeszów

735 000 zł56 m² 13 087,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje |56,16 m2 | ul. Urocza | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 56,16 m2. Znajduje się na trzecim piętrze w niskim 4-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

500 803 zł56 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 56,27 m z balkonem, położony na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

819 000 zł61 m² 13 510,40 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,62 m2 znajdujące się na 5 piętrze 17-piętrowego budynku przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Słocina,Rzeszów

599 000 zł89 m² 6 719,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł53 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie 53 m2 zlokalizowane w centrum przy ulicy Langiewicza 1. 2 piętro w budynku 3 piętrowym bez windy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miła

Drabinianka,Rzeszów

649 000 zł46 m² 14 133,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od właściciela - bez pośredników Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie w nowym budownictwie (2024) na osiedlu Drabinianka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł68 m² 10 147,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż piękne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na projektancie w Rzeszowie przy ul. Błogosławionej Karoliny. Mieszkanie posiada powierzchnię 68 m2 i usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Drabinianka,Rzeszów

595 000 zł43 m² 13 901,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 44,38 m2 (powierzchnia użytkowa to 42,8 m2) z dwoma balkonami i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zalesie,Rzeszów

2 200 zł38 m² 57,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu świeżo wykończonego dwupokojowego mieszkania z tarasem w Rzeszowie przy ul. Wieniawskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipa

Wilkowyja,Rzeszów

599 000 zł54 m² 10 990,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe Z tarasem + osobna kuchnia. Z windą i garażem. OS. Wilkowyja. Sprzedam mieszkanie 52m2 w rewelacyjnej lokalizacji, przy terenach zielonych oraz w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukasiewicza

Rzeszów,podkarpackie

729 000 zł69 m² 10 565,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament przy ul. Łukasiewicza w Rzeszowie z tarasem! Mieszkanie posiada powierzchnię 62 m2 i usytuowane jest na pierwszym piętrze w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Rzeszów

Biała,Rzeszów

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne i funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej Al. Sikorskiego Rzeszów. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze z dwoma balkonami. W pobliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słocińska

Słocina,Rzeszów

3 000 zł55 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezczynszowe mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogrodem do wynajęcia w Rzeszowie! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia apartament wykończony najwyższej klasy materiałami z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staroniwa,Rzeszów

374 496 zł39 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 39,01 m z balkonem, położony na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prymasa 1000-lecia

Baranówka,Rzeszów

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokoje * 39,00 m2 * V piętro * miejsce postojowe zewnętrzne * Prymasa 1000 - lecia opis: - mieszkanie o powierzchni 39,00 m2 - piętro: 5/6 - niski blok - czynsz 675 zł - ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

635 300 zł58 m² 10 999 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 57,76 m , położonego na 7. piętrze w nowoczesnym bloku z windą. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rubinowa

Rzeszów,podkarpackie

1 350 180 zł173 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:2024

G ood Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż nowy w stanie developerskim apartament 2 kondygnacyjny, 4 lokalowy o pow. całkowitej 173,1m2 w zabudowie szeregowe na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Zwięczyca,Rzeszów

375 000 zł28 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Atuty nowoczesna kawalerka 28,2m2 10 piętro klimatyzacja winda garaż podziemny bezpieczny zakup Opis Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana w Rzeszowie na osiedlu Carpatia przy ulicy 9 Dywizji Piechoty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

440 000 zł31 m² 14 193,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy wyjątkową kawalerkę w nowoczesnym budownictwie zlokalizowaną w doskonale skomunikowanej części miasta. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dukielska

Franciszka Kotuli,Rzeszów

495 000 zł44 m² 11 267,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2 pokoje | 43,93 m2 | ul. Dukielska | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 43,93 m2. Znajduje się na wysokim parterze w budynku, który został oddany do użytkowania w 1999 roku.