dowolna

Mieszkania pod klucz Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

913 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

913 ogłoszeń

Rynek pierwotny

474 782 zł59,97 m² 7 916,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 59,97 m . Nieruchomość usytuowana jest na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 816 zł48,24 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal mieści się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 665 zł68,73 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:sierpień 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, dwóch łazienek i dwóch balkonów. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

309 810 zł26,94 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:sierpień 2027

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

597 035 zł61,55 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,55 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Makuszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł70,69 m² 11 458,48 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

654 310 zł55,45 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,45 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Makuszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 812 zł61,61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,61 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Makuszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

467 174 zł42,86 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

293 712 zł25,32 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w 5 etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 677 zł56,23 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowoczesnego mieszkania z własnym kawałkiem zieleni w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Rzeszowa? Ta oferta jest dla Ciebie! Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57 m² 12 964,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe nowe nigdy nie zamieszkałe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie na zamkniętym osiedlu z bramą automatyczną. Mieszkanie o powierzchni 57 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł32 m² 13 093,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m , położone na 10 piętrze budynku z windą, przy ul. Pelczara w Rzeszowie, na osiedlu Nowe Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

874 000 zł73,15 m² 11 948,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe nowe nigdy nie zamieszkałe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie na zamkniętym osiedlu z bramą automatyczną. Mieszkanie o powierzchni 73,15.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł63 m² 11 031,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone na parterze nowoczesnego budynku, przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie, na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł47 m² 9 148,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie z ogródkiem o powierzchni użytkowej 47 m , zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Pogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 538 zł74,71 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i dwóch balkonów. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 365 zł43,90 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 538 zł74,71 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł53,16 m² 9 123,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowa okazja w centrum Rzeszowa. Zadbane mieszkanie 3 - pokojowe przy ul. Lwowskiej, osiedle Pobitno. Najważniejsze informacje: - 3 pokoje ( 2 sypialnie + salon), oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł34,73 m² 15 231,79 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 34,73 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Apartamenty Zamkowe przy ul. mjr. Wacława Kopisto w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł49,90 m² 9 979,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Rzeszowie na osiedlu Kmity - Witkacego Mieszkanie rozkładowe - o dobrym układzie funkcjonalnym - dwustronne - dobrze skomunikowane ze ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

577 000 zł43 m² 13 418,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować: Narożne, jasne mieszkanie z dużym balkonem Rzeszów, ul. Lubelska - Bella Dolina Na sprzedaż wyjątkowe, narożne i bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł65,38 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 69,57 m | os. Andersa | ul. Mikołajczyka | Rzeszów Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 69,57 m , położone na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 782 zł59,97 m² 7 917 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 59.97 m na 1 piętrze z dużym balkonem typu loggia. Nowe, kameralne osiedle w zabudowie szeregowej dwulokalowej, zlokalizowane jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Witolda

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł25 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na 3 piętrze w inwestycji Witolda Park przy ulicy Witolda. Doskonała lokalizacja z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł59 m² 12 711,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rzeszówul.Jazowa/ Drabinianka- niska zabudowa Na sprzedaż 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m z prywatnym miejscem postojowym przylegającym bezpośrednio do wejścia. Nieruchomość na 1.

Szczegóły ogłoszenia

4 349 zł60 m² 72,48 zł/m²

 

Piętro:21/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny apartament do wynajęcia, znajdujący się w kompleksie mieszkaniowym "capital Towers" przy ul. Podwisłocze. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł39 m² 63,89 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na wynajem, przy ulicy Lubelskiej na popularnym kompleksie mieszkalnym -.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł65 m² 9 061,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ul. Pelczara na osiedlu Nowe Miasto. Nieruchomość o powierzchni 65 m2 usytuowana jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem przy ulicy Grabskiego na osiedlu Drabinianka. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Home Space Nieruchomości prezentujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m z imponującym ogrodem o powierzchni aż 222 m , zlokalizowane na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł70,53 m² 9 343,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

-sprzedaż bezpośrednio od dewelopera- zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania, które łączy spokój, jakość i codzienny komfort. To miejsce tworzy naturalną równowagę między.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł45,87 m² 15 042,51 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z klimatyzacją i loggią | 11. piętro | cisza, zieleń, gotowe do wejścia ________________________________________ Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł73,61 m² 14 943,62 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Golden Door ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowy, 4 pokojowy apartament o powierzchni 73,61m , położone przy ul. Kwiatkowskiego. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł61 m² 12 114,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie / 61 m2 / ul. Kolbego / Baranówka / Rzeszów! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe komfortowe mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 120 000 zł86,85 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o pow. 86,85 m + piwnica, położone 300 m od granicy Rzeszowa w Kielanówce. 3 pokoje + salon z kuchnią 2 łazienki pralnia +.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł129 m² 8 906,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż dwupoziomowe 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grabskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej powierzchni całkowitej 129 m2, (użytkowa 100,36 m2) usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58,31 m² 48,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie o powierzchni 58,31 m zlokalizowane przy ulicy Paderewskiego w Rzeszowie, na osiedlu Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 40 m2 | ul. Mikołajczyka | Rzeszów Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2. Znajduje się na 1 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł56,67 m² 11 981,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton prezentujemy nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane przy ul. Siemieńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł42,22 m² 14 211,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bezpośrednio od właściciela, bez pośredników. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,22 m2 gotowe do zamieszkania zlokalizowane w Rzeszowie, ul. Urocza w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,52 m² 12 605,22 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,52m2 zlokalizowane przy ulicy Dynowskiej w Rzeszowie. Elegancko wykończone mieszkanie z drewnianym.

Szczegóły ogłoszenia

504 700 zł37,36 m² 13 509,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zakup bezpośrednio od Właściciela - bez prowizji pośredników. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji przy ul. Kwiatkowskiego (blisko ścieżki rowerowej - 500m od plaży na żwirowni).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł38 m² 13 026,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy Państwu mieszkanie przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 38m składa się z : - pokoju - kuchni - łazienki - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe komfortowo wykończone mieszkanie w inwestycji Panorama Kwiatkowskiego. Usytuowane na 5 piętrze z widokiem na rzeszowską Żwirownie. W pełni umeblowane i wyposażone.