dowolna

Mieszkania pod klucz Rzeszów - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

912 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

912 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krogulskiego

Staromieście,Rzeszów

2 400 zł37 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z cudownym widokiem na zieleń w Rzeszowie. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 2 pokojowe mieszkanie usytuowany na parterze niskiego bloku z windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

558 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m zlokalizowane przy ulicy Stanisława Mikołajczyka w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Parkowa,Rzeszów

733 000 zł60 m² 12 208,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie, w pełni wykończone w wysokim standardzie w nowoczesnej Dzielnicy Parkowa w Rzeszowie, gotowe do wejścia +garaż+ komórka - 3,09 m2 + taras. Nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Baranówka,Rzeszów

505 560 zł38 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje częściowo wykończone, dostępne od ręki. Nowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu prymasa 1000-lecia 6a dostępne od ręki. Brudna robota zakończona! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurpiowska

Pobitno,Rzeszów

2 000 zł68 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 3 pokojowe 68 m2 zlokalizowane na osiedlu Pobitno przy ulicy Kurpiowskiej. 2 piętro w bloku 4 piętrowym z 1990 roku (bez windy). Mieszkanie składa się z salonu, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pobitno,Rzeszów

499 000 zł53 m² 9 386,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowa okazja w centrum Rzeszowa - mieszkanie 3- pokojowe gotowe do zamieszkania. W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Lwowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

559 000 zł53 m² 10 627,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,6 m , zlokalizowane przy ul. Podwisłocze, w sercu Rzeszowa dzielnica Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

499 000 zł54 m² 9 327,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w popularnej i świetnie skomunikowanej części miasta - na osiedlu Nowe Miasto. Szczegóły oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł65 m² 9 272,45 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji! Mieszkanie rozkładowe, dwustronne o powierzchni 64,6 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Karoliny

Projektant,Rzeszów

750 000 zł85 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Dwupoziomowe mieszkanie z potencjałem - Projektant, rzeszów - 85 m , dwa wejścia, idealne pod inwestycję lub dla rodziny Rzeszowskie Nieruchomości prezentują ofertę sprzedaży wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Baldachówka

Śródmieście Południe,Rzeszów

520 000 zł41 m² 12 682,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Baldachówka w Rzeszowie - tuż przy Rynku. Mieszkanie o powierzchni 41 m2, usytuowane jest na pierwszym pietrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szopena

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł55 m² 13 883,40 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 55,49 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Olszynki Park przy ul. Fryderyka Szopena, w samym sercu Rzeszowa. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Słocina,Rzeszów

499 000 zł53 m² 9 431,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania z rynku pierwotnego, już gotowe do odbioru! Czeka właśnie na Ciebie! 52,91 m2+ ogródek narożny! o pow. 397m2! Brak dodatkowych kosztów takich jak: podatek pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kwiatkowskiego

Drabinianka,Rzeszów

849 000 zł46 m² 18 372,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Royal Broker przedstawia na sprzedaż nowe, świeżo wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,21 m2 w Rzeszowie przy ulicy Kwiatkowskiego w inwestycji Panorama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staromieście,Rzeszów

499 000 zł47 m² 10 667 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Siemieńskiego w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Staromieście,Rzeszów

565 000 zł38 m² 14 748,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu prymasa 1000-lecia 6a gotowe do zamieszkania! Doskonałe dla studentów lub inwestycyjnie! Wykończone pod klucz, dostępne od ręki, bez czekania i bez stresu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwonicka

Projektant,Rzeszów

469 000 zł64 m² 7 338,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie na tej inwestycji. Mieszkanie w zabudowie szeregowej w zachodniej części Rzeszowa obok Osiedla Projektant. Ogłoszenie dotyczy mieszkania na piętrze 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baldachówka

Rzeszów,podkarpackie

2 600 zł54 m² 48,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego mieszkania położonego w samym sercu Rzeszowa, przy ul. Baldachówka - zaledwie 2 minuty spacerem od płyty Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krakowska

Przybyszówka,Rzeszów

799 000 zł64 m² 12 507,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 4 pokoje * 63,88 m2 * IV piętro * balkon - widok na zieleń * komórka lokatorska - dodatkowo płatna * Dworskie Ogrody opis: - mieszkanie o powierzchni 63,88 m2 - piętro: 4 - blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł63 m² 9 335,44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie w bloku z windą. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w bloku z 2010r. W pobliskim sąsiedztwie przystanek mpk, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Zwięczyca,Rzeszów

510 000 zł56 m² 9 107,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż / 2-pokojowe mieszkanie / Rymanowska, rzeszów! Biuro Res Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Rymanowskiej - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Welca

Staromieście,Rzeszów

303 800 zł28 m² 11 003,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, które stanowi praktyczne i nowoczesne rozwiązanie dla osób poszukujących kompaktowej, dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

409 000 zł28 m² 14 607,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę: funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o świetnym układzie, położone na 11. piętrze wieżowca w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lisa-Kuli

Śródmieście Południe,Rzeszów

369 000 zł30 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 30 m2 w centrum Rzeszowa przy ul. Lisa Kuli. Przytulne mieszkanie w świetnej lokalizacji, na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Welca

Staromieście,Rzeszów

399 600 zł39 m² 10 256,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane parterze niskiego, 4-piętrowego bloku w ramach nowej inwestycji mieszkaniowej realizowanej przy ul. Jana Welca w Rzeszowie. Lokal stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Rzeszów

Śródmieście,Rzeszów

799 999 zł62 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament W inwestycji olszynki park centrum rzeszowa, widok na park I panoramę miasta Na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 62,13 m , zlokalizowany na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

655 907 zł80 m² 8 198,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie plus antresola o powierzchni 79,35 m2 zlokalizowane przy ulicy Dębickiej, nosówka, granica z Rzeszowem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

628 597 zł79 m² 7 956,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie plus antresola o powierzchni 78,91 m2 zlokalizowane przy ulicy Dębickiej, nosówka, granica z Rzeszowem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowe Miasto,Rzeszów

585 000 zł73 m² 8 013,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

W ofercie biura na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 zlokalizowane przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gromskiego

Staromieście,Rzeszów

639 000 zł48 m² 13 254,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nigdy nie zamieszkałe mieszkanie przy ulicy Gromskiego, z szybkim dojazdem do centrum, a także do lotniska. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czudecka

Projektant,Rzeszów

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe i funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w bloku z 2021r. W pobliskim sąsiedztwie przystanek mpk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

2 250 zł60 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy mieszkanie na wynajem w niskim 4-piętrowym bloku z windą przy ulicy Hetmańskiej o powierzchni 60m2. Mieszkanie jest urządzone, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Baranówka,Rzeszów

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

W ofercie biura na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 zlokalizowane przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solińska

Franciszka Kotuli,Rzeszów

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 52 m2 | ul. Solińska | Projektant | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię ok. 52 m2. Położone jest na 5 (piątym) piętrze wysokiego z windą bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Tysiąclecia,Rzeszów

478 000 zł35 m² 13 657,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży biura Rzeszowskie Nieruchomości komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Drabinianka,Rzeszów

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 58 m2 | ul. Sikorskiego | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 58 m2. Położone jest na 2 piętrze niskiego bloku wybudowanego w 2016 roku w Rzeszowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solarza

Krakowska-Południe,Rzeszów

486 000 zł36 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji nie wyrażam zgody na kontakt pośredników! Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne mieszkanie położone na ulicy Solarza w niskim bloku na 4 tym piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solińska

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł35 m² 15 134,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu wykończone mieszkanie o powierzchni 35,35 m2 zlokalizowane przy ulicy Solińskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

310 000 zł29 m² 3 885 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 28,6 m , położone przy ul. Dąbrowskiego 33 w Rzeszowie, na 6. piętrze 11-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Projektant,Rzeszów

716 000 zł61 m² 11 722,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni 61,08 m , wraz z komórką lokatorską oraz miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czudecka

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł32 m² 13 752,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Biuro Doradzamy Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży komfortowej kawalerki o powierzchni 31,63 m , położonej na nowym i spokojnym osiedlu przy ul. Czudeckiej w Rzeszowie. Idealna.