dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Nowe Miasto

150 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

150 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

547 000 zł53 m² 10 320,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w bloku z windą. W jego skład wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Nowe Miasto,Rzeszów

439 000 zł39 m² 11 239,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie o powierzchni 39,06 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Paderewskiego, w dzielnicy Nowe Miasto. Układ pomieszczeń: salon 14,7 m Pokój 9,0.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne mieszkanie na wynajem przy ulicy Kopisto. To komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m 2 , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

378 500 zł30 m² 12 409,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokoje | 30,50 m2 | ul. Podwisłocze | Nowe Miasto | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 30,50 m2. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

475 000 zł53 m² 8 962,26 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Pelczara na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Nieruchomość do zamieszkania, lub odświeżenia z dużym potencjałem aranżacyjnym. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł32 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka Nowe Miasto, ul. W. Świadka, rzeszów Biuro Jasłowska Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31 m , zlokalizowaną na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

1 800 zł49 m² 36,73 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie z pięknym widokiem - Rzeszów, ul. Popiełuszki 14, os. Nowe Miasto. Przedstawiamy ofertę wynajmu komfortowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne i przestronne mieszkanie w apartamentowcu znajdującym się w atrakcyjnej części miasta - przy al.Kopisto w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł32 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Joker House Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 31 m zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł32 m² 12 627 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż kawalerka przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 31,6 m2, usytuowane jest na 5 piętrze w bloku z windą. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 39 m2 zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Kopisto. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł32 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 31,6m , znajdujące się na 5. piętrze. Mieszkanie oferuje piękny widok na tereny zielone, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie - ul. Kopisto 2400 zł Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowa przy ul. Kopisto. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

2 150 zł53 m² 40,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres Nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. B. Pelczara w Rzeszowie. Nieruchomość ma powierzchnię użytkową 53 m2 i położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Cegielnianej w Rzeszowie. Nieruchomość mierzy 55 m2 i jest usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:14/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości Zaprasza do odkrycia wyjątkowego apartamentu dostępnego na wynajem w samym sercu Rzeszowa, przy ul. Podwisłocze, w prestiżowej inwestycji "capital towers". Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Rzeszów

699 000 zł64 m² 10 939 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentuje na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,9 m2 przy ul. Popiełuszki, w Rzeszowie- idealne pod inwestycję, zlokalizowane na Nowym Mieście. Mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 499 zł35 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie w kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe II" - przy al.Kopisto. Nieruchomość o łącznej pow. 34,74m2 położona jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

970 000 zł73 m² 13 287,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone w nowoczesnym kompleksie Capital Towers. Lokal jest gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Nowe Miasto,Rzeszów

559 000 zł54 m² 10 351,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane przy ul. Podwisłocze w sercu jednego z najbardziej pożądanych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

377 000 zł30 m² 12 693,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,7 m , położone na 3. piętrze wysokiego bloku z nową windą, znajdującego się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

1 999 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne nowe mieszkanie w ogrodzonym kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe" - przy al.Kopisto. Nieruchomość o łącznej pow. 41m2 położona jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nowe Miasto,Rzeszów

1 400 zł37 m² 37,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy Państwu na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na pierwszym piętrze przy ulicy bp. Józefa Sebastiana Pelczara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

535 000 zł49 m² 10 985,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Eagles Estates przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 48,7 m2 znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum, przy ul. Popiełuszki. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o charakterze inwestycyjnym, położone przy al. Tadeusza Rejtana w Rzeszowie - w samym sercu osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmie mieszkanie w Rzeszowie ul. Podwisłocze 8a 2 pokojowe na 1 piętrze mieszkanie ciepłe w okolicy dużo drzew i zieleni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

350 000 zł32 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 31,5 m z balkonem ul. Józefa Sebastiana Pelczara, nowe Miasto Rzeszów Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,5 m , położona na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

540 000 zł54 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty mieszkania:Mieszkanie odświeżone - wyremontowana łazienka, wycyklinowany parkiet, wymienione drzwi w pomieszczaniach, drzwi wejściowe: antywłamaniowe Cicha, spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Nowe Miasto,Rzeszów

549 000 zł68 m² 8 121,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości mieszkanie do remontu 4 pokojowe o pow. 67,6 m2. Mieszkanie znajduję się na 8 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł32 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

843 310 zł65 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 64,87 m , zlokalizowane w ścisłym centrum Rzeszowa, w inwestycji Apartamenty Zamkowe (rejon ul. Kopisto / Podwisłocze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

520 000 zł54 m² 9 629,63 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3/4-pokojowe mieszkanie 54 m po remoncie Rzeszów, nowe Miasto Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , świeżo po remoncie, położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

369 000 zł32 m² 11 531,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie z oddzielną kuchnią z oknem znajdujące się na 6 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą, zlokalizowanym na Osiedlu Nowe Miasto - Ul. Pelczara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Nowe Miasto,Rzeszów

369 000 zł32 m² 11 677,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

W ofercie biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne z ogromnym potencjałem, zlokalizowane na osiedlu Nowe Miasto ul. Pelczara w Rzeszowie, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nowe Miasto,Rzeszów

549 000 zł51 m² 10 764,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w doskonałym miejscu lub idealnej inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: rzeszów, ul. Pelczara 7 Powierzchnia: 51 m2 Balkon z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

814 000 zł72 m² 11 360,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W ofercie biura Eagles Estates przedstawiamy Państwu nowocześnie wykończone, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,65 m2 znajdujące się w samym centrum Rzeszowa, przy ul. Kopisto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

579 000 zł54 m² 10 822,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone przy ul. Pelczara w Rzeszowie, znajdujące się na przedostatnim piętrze 11-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości: mieszkanie idealne pod wynajem lub dla rodziny, balkon z widokiem na otoczenie, dodatkowa piwnica, zapewniająca wygodne miejsce do przechowywania, atrakcyjny metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Nowe Miasto,Rzeszów

549 000 zł53 m² 10 358,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane na 4. piętrze bloku przy ul. Pelczara , w dzielnicy Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rejtana

Nowe Miasto,Rzeszów

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Nowe Miasto,Rzeszów

530 000 zł49 m² 10 883 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie Nowe Miasto Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,7 m , znajdującego się na 4. piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij