dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Kmity

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Langiewicza

Kmity,Rzeszów

539 000 zł40 m² 13 308,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: ścisłe centrum miasta tylko 1,5 km od Rynku Mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia Wysoki standard wykończenia pod klucz Nowa kuchnia w zabudowie Dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na ul Malczewskiego. Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze. Nieruchomość o powierzchni 50 m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe w Rzeszowie przy ul. Malczewskiego, dostępne od zaraz. Nieruchomość o powierzchni 40 m2, usytuowana na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym bez windy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia oferuję komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 5. piętrze w bloku z windą na Osiedlu Kmity w Rzeszowie. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów

Kmity,Rzeszów

375 000 zł39 m² 9 566,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 39,20 m2 | ul. Bohaterów | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 39,20 m2. Składa się z pokoju dziennego, sypialni z wyjściem na balkon, kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

479 000 zł59 m² 8 125,53 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) nowa świetna cena 479 000zł do negocjacji opis mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witkacego

Kmity,Rzeszów

499 000 zł74 m² 6 770,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Biuro Dobry Adres Nieruchomości oferuje 4-pokojowe mieszkanie w bloku na ul. Witkacego z roku 1975. Mieszkanie ma potencjał do stworzenia wymarzonej przestrzeni dzięki możliwości własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

499 000 zł59 m² 8 464,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) nowa atrakcyjna cena 499 000zł do negocjacji opis mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnego, jasnego mieszkania z widokiem na panoramę Rzeszowa | 3 pokoje | 65,3 m | 5. piętro Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

550 000 zł65 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m , usytuowane na 5. piętrze wysokiego bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

499 000 zł59 m² 8 464,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

507 000 zł59 m² 8 600,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 58,95m2 | ul. Hanasiewicza | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 58,95 m2. Znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

535 000 zł74 m² 7 259,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

1. Atuty nieruchomości Atrakcyjna lokalizacja spokojne osiedle z pełną infrastrukturą Tylko kilka minut do centrum Rzeszowa i świetny dostęp do komunikacji miejskiej Drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

599 000 zł65 m² 9 215,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Kmity,Rzeszów

549 000 zł50 m² 11 002 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokoje | 49,90 m2 | ul. Szarych Szeregów | oś.Kmity | Rzeszów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 49,90 m2. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze niskiego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

570 000 zł65 m² 8 728,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

65,3 m | 3 niezależne pokoje | osobna kuchnia | balkon | 5/10 z windą - ul. Malczewskiego, os. Kmity Mieszkanie dla inwestora - stan do remontu Rzeszów, os. Kmity, ul. Malczewskiego mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

509 000 zł59 m² 8 634,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) nowa atrakcyjna cena 509 000zł do negocjacji opis mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmity,Rzeszów

520 000 zł51 m² 10 216,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż komfortowe, 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,9m , położone na piętrze 3/10 w zadbanym budynku z windą cichobieżną przy ul. Witkacego w Rzeszowie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

509 000 zł59 m² 8 634,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

380 000 zł39 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 5. piętrze w bloku z windą na popularnym Osiedlu Kmity w Rzeszowie. To idealna propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witkacego

Kmity,Rzeszów

499 000 zł74 m² 6 770,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Langiewicza

Kmity,Rzeszów

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane w ścisłym centrum miasta ul. Langiewicza, na spokojnym i kameralnym osiedlu Kmity. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

529 000 zł59 m² 8 973,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witkacego

Kmity,Rzeszów

479 000 zł51 m² 9 410,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2, zlokalizowane na osiedlu Kmity przy ulicy Witkacego w Rzeszowie. Mieszkanie zostało odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

519 000 zł59 m² 8 804,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) nowa atrakcyjna cena 519 000zł do negocjacji opis mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kmity,Rzeszów

435 000 zł51 m² 8 546,17 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości mieszkanie do remontu - 3 pokojowe o pow. 50,90 m2. Mieszkanie znajduję się na 9 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

519 000 zł59 m² 8 804,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

435 000 zł59 m² 7 397,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Twój agent nieruchomości prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 58,8 m , położone w Rzeszowie, na osiedlu Kmity, przy ul. Malczewskiego. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langiewicza

Kmity,Rzeszów

569 000 zł50 m² 11 402,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie inwestycyjne 3 pokojowe 49,90 m2 blisko centrum po generalnym remoncie, na kameralnej dzielnicy osiedla "kmity" położone na 1 piętrze. Atuty nieruchomości: * 1 piętro * po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witkacego

Kmity,Rzeszów

479 000 zł51 m² 9 410,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2, zlokalizowane na osiedlu Kmity przy ulicy Witkacego w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów

Kmity,Rzeszów

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ulicy Bohaterów w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1976 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

409 000 zł33 m² 12 393,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m zlokalizowane przy ulicy Jacka Malczewskiego w Rzeszowie, na spokojnym osiedlu Kmity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

570 000 zł65 m² 8 728,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nie każde mieszkanie daje przewagę, zanim jeszcze kupisz klucze. To daje. Już od wejścia czuć przestrzeń, jasność i przede wszystkim układ, którego dziś nie budują: trzy osobne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korczaka

Kmity,Rzeszów

399 000 zł50 m² 7 995,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49.90 m2 zlokalizowane przy osiedlu Kmity w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1970 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

519 000 zł59 m² 8 804,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Kmity,Rzeszów

569 000 zł50 m² 11 402,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Jacka Malczewskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49,9 m2, usytuowane jest 1 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Langiewicza

Kmity,Rzeszów

569 000 zł50 m² 11 402,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49,9 m2, usytuowane jest 1 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Kmity,Rzeszów

540 000 zł59 m² 9 160,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2