dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Drabinianka

225 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

225 ogłoszeń

Rynek pierwotny

397 548 zł36,81 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,81 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku w ramach inwestycji kwadrat etap II przy ul. Miłej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł57 m² 11 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 3 pokoje przy ul. Uroczej w stanie deweloperskim z praktycznym układem na zamkniętym osiedlu z niską zabudowa. Idealna oferta dla rodziny szukającej prestiżowego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł53,85 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , zlokalizowane na jednym z najbardziej pożądanych osiedli -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 -p okojowe mieszkanie o pow. 70 m2 przy ulicy Kwiatkowskiego na osiedlu Drabinianka. Nieruchomość znajduje się na 5 pi ętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 500 zł52,87 m² 47,29 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, przestronne mieszkanie gotowe do wprowadzenia się! Mieszkanie w którym nikt jeszcze nie mieszkał! Poszukujesz przytulnego i funkcjonalnego mieszkania? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł55 m² 10 363,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Home profi prezentuje na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w spokojnej części Rzeszowa - dzielnicy Budziwój przy ul. Anny. Kameralne osiedle nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł62 m² 11 758,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z przestronną loggią i osobnym balkonem z widokiem na Kąpielisko Żwirownia. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, kameralnym bloku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł51,50 m² 46,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rzeszowa na Drabiniance, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 845 zł60,03 m² 10 475,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,03 m zlokalizowane przy ul. Gościnnej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze budynku, który jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

862 217 zł62,03 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 62,03 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39,10 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia odświeżone, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na 1. piętrze w nowoczesnym bloku z 2018 roku przy ul. Strażackiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 252 zł45,96 m² 11 602,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,97m , znajdujące się na 2 piętrze w niskim 3 piętrowy, bloku z windą przy al. Sikorskiego Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,77 m² 12 312,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,77 m2, usytuowane na parterze nowego budynku z 2024 roku, z tarasem i prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł44,60 m² 12 443,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokoje, winda, s. deweloperski, os. Drabinianka Południowa strona miasta - najlepsza lokalizacja w mieście: ul. Strażacka Blisko tereny zielone I kąpielisko Żwirownia I osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58,03 m² 48,25 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna wyłącznie w homfi! Do wynajęcia komfortowe i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m na osiedlu Drabinianka. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł35,59 m² 12 784,49 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowe mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych części Rzeszowa przy ul. Miłej w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł53,69 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy, klimatyzowany apartament z widokiem na Żwirownię - 3 pokoje, balkon, garaż Oferuję do wynajęcia nowy, nigdy niezamieszkały, klimatyzowany apartament o powierzchni 53,69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,33 m² 12 624,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji w Rzeszowie? Ta oferta jest dla Ciebie! Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł82 m² 9 695,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje przestronne dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż w nowoczesnym bloku o powierzchni 82 m 2 z dwoma miejscami parkingowymi przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

416 889 zł42,11 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,11 m zlokalizowane przy ul. Gościnnej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze budynku, który jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu piękne, komfortowe dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 47m2 przy ul. Kwiatkowskiego w popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,47 m² 11 248,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,47m2 na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł28,50 m² 13 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości kawalerka o powierzchni 28.5m2 z balkonem o pow. 9m2. Mieszkanie położone przy ulicy Strażackiej. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 040 zł41,04 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 6.

Szczegóły ogłoszenia

569 998 zł45 m² 12 666,62 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45 m | ul. Graniczna | Rzeszów Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane na 6. piętrze w nowym budownictwie (oddanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57 m² 17 543,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie wykończone i jeszcze nie zamieszkiwane. Idealne dla osób szukających gotowego mieszkania z ogródkiem i pełnym wyposażeniem. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,81 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Drabinianka | ul. Miła I 43 m2 I Duży balkon I Komórka lokatorska Przemyślana przestrzeń. Światło. Spokój. Na cenionym osiedlu Drabinianka, przy kameralnej ulicy Miłej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł36 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Wyłącznie w ofercie biura homfi na sprzedaż 2-Ppokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m zlokalizowane na początku ul. Kwiatkowskiego zaraz przy obwodnicy miasta w odległości 200.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: 3 pokoje 61,61m2 bezpieczny zakup przestrony układ jasne wnętrza niepowtarzalna oferta dobra lokalizacja miejsce postojowe szybki dojazd do centrum Opis: pragnę Państwu przedstawić 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł50,50 m² 9 108,91 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

W ofercie biura na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,5 m2 zlokalizowane przy ul. Granicznej w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł31,64 m² 56,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Strażackiej. Tylko u nas! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 31,64m2 - piętro: wysoki parter z 3 - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł50 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta dostępna wyłącznie w Mint Property! Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowy apartament przy ulicy Powstańców Warszawy zlokalizowany w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 248 zł44,48 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,48 m2 zlokalizowane przy ul. Gościnnej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł80,01 m² 7 111,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle pogodne II Nowocześnie, spokojnie, rodzinnie. Szybki dojazd aleją Sikorskiego! przedsprzedaż - pierwsze szeregówki w stanie deweloperskim w niższej cenie! Szeregówki z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 052 zł62,69 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy kameralny 2 piętrowy budynek mieszkalny z windą zaraz przy planowanym ogrodzie kieszonkowym o powierzchni aż 30 ar. W ogrodzie ustawione zostaną leżaki i ławki oraz huśtawki.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł52,87 m² 52,96 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, przestronne mieszkanie, w którym nikt jeszcze nie mieszkał! To oferta dla osób ceniących wysoki standard, nowoczesne wykończenie oraz bliskość natury. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł37 m² 56,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 37 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Miłej. Nieruchomość usytuowana na parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł46,20 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English version below Ten zachwycajacy widok może być Twoją codziennością! W ofercie przedstawiam Ci wyjątkowy, przestronny apartament z dwudziestometrowym balkonem lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł90 m² 8 322,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży przestronnego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 90 m2 usytuowanego na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

749 990 zł90,40 m² 8 296,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę komfortowego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 90,1m , położone w świetnie skomunikowanej i atrakcyjnej części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko w ofercie biura stoprocent nieruchomości! Na wynajem luksusowy apartament o powierzchni 65m2, usytuowany w świeżo oddanym do użytku bloku z 2024 roku na Osiedlu Miła.