dowolna

Mieszkania do remontu Rzeszów - Oferty sprzedaży i najmu

145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 ogłoszeń

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalny układ/możliwości aranżacyjne/zielone osiedle Do sprzedania mieszkanie o pow. 50 m2 zlokalizowane na oś. Kmity - ul. Bohaterów na IV piętrze w niskim bloku (bez windy) z lat.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, usytuowane jest 4 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł53,42 m² 8 592,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie w sercu osiedla Baranówka! To idealne miejsce dla osób ceniących przestrzeń i bliskość do wszelkich udogodnień. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,60 m² 7 971,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 62,6 m2 przy ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie! Mieszkanie znajduję się na czwartym, ostatnim piętrze w bloku bez windy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

449 000 zł58,50 m² 7 675,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania przy ul. Iranka-Osmeckiego w Rzeszowie. Trzy pokoje, lokalizacja w cichej dzielnicy, blisko uczelni, szkół, marketów sprawiają, że ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł37,40 m² 10 692,51 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Poszukujesz funkcjonalnej nieruchomości w świetnej lokalizacji ? Idealna zarówno na start świetny układ lub pod inwestycję blisko Politechniki Rzeszowskiej? Zapoznaj się z ofertą. Rzeszów,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł50 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku w samym centrum Rzeszowa na ul. Lisa Kuli.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł47 m² 10 574,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane w samym centrum w Rzeszowa przy ul. Józefa Piłsudskiego. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Skłodowskiej-Curie

Rzeszów,podkarpackie

785 000 zł96 m² 8 177,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Biuro Home Space Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m , położone w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. To.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł61,50 m² 8 455,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Duże mieszkanie 61,5 m | 4 pokoje | potencjał inwestycyjny | Rzeszów, ul. Szarych Szeregów Biuro Nieruchomości Domani prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego, 4-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł67,60 m² 7 914,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości mieszkanie do remontu 4 pokojowe o pow. 67,6 m2. Mieszkanie znajduję się na 8 piętrze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł82,90 m² 6 984,32 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 82,9 m2, położonego strategicznej lokalizacji Rzeszowa, przy ulicy Sportowej. Mieszkanie składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł38 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomosci Eagles Estate prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na 2. piętrze bloku przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł42,11 m² 12 087,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,11 m , zlokalizowane w samym sercu Rzeszowa. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

626 000 zł62,60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62,6 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, przy ul. Solarza w Rzeszowie. Do lokalu przynależy piwnica oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł64 m² 7 656,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości posiadamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na ul. Stefana Starzyńskiego w Rzeszowie. Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł48 m² 11 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 48m2 znajdujące się na os. Nowe Miasto przy ul. Popiełuszki. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł97 m² 8 350,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m , położone w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł34,34 m² 11 619,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum - idealne pod inwestycję. Do zaaranżowania jako salon z aneksem i osobną sypialnią lub na gabinet, biuro, usługi. Balkon od strony ulicy Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł63,70 m² 10 361,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 63,7 m | Balkon z widokiem na zieleń | Krakowska Południe | Rzeszów Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,7 m , położone przy ul. Zbyszewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł52,97 m² 7 929,02 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 52,97 m , zlokalizowanego w Rzeszowie, przy ul. Sportowej 21. Lokal znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł29 m² 10 310,34 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kawalerka o powierzchni 28,8 m2 na III piętrze na osiedlu Pułaskiego. Składa się z pokoju, kuchni, łazienki oraz hallu. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Baranówka,Rzeszów

339 900 zł35 m² 9 711,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,50 m2 z dużą piwnicą 3,46 m2, położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Broniewskiego w Rzeszowie. Łączna powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Rzeszów

499 000 zł47 m² 10 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,44 m zlokalizowane w samym sercu Rzeszowa przy ul. Sobieskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

410 000 zł30 m² 13 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto. Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje. Powierzchnia całkowita mieszkania to 29,9m2. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Mikołajczyka Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku o powierzchni 40m2 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł25 m² 13 724,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

W ofercie biura Estaton prezentujemy kawalerkę o powierzchni 24,70 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Wincentego Pola. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze, niskiego czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł51 m² 8 651,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Rzeszowa, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję! Opis nieruchomości: - salon: 17 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 8 piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 1980 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowe Miasto,Rzeszów

420 000 zł32 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2, usytuowane na 10 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą, w Rzeszowie przy ul. Pelczara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

690 000 zł73 m² 9 452,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 przy ulicy Hetmańskiej. To jedna z najbardziej strategicznych lokalizacji w Rzeszowie, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Generała Grota Roweckiego,Rzeszów

430 000 zł39 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku 12 piętrowym w Rzeszowie, przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

427 000 zł43 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 42,70 m , zlokalizowane przy ul. Rycerskiej , usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tysiąclecia,Rzeszów

369 000 zł40 m² 9 215,78 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,04 m , położonego na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku, w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Baranówka,Rzeszów

490 000 zł64 m² 7 692 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 63,7 m2 znajdujące się na osiedlu Baranówka przy ulicy Starzyńskiego. 3 piętro w niskim 4 piętrowym bloku bez windy z 1982 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł45 m² 10 363,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 45,35 m2 zlokalizowane przy ulicy Lenartowicza w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1962 Ilość pięter: 5/10 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł62 m² 7 865,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wyłącznie w ofercie biura Estaton Niruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,17 m2, usytuowane na 3 piętrze niskiego bloku bez windy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

510 000 zł58 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Osmeckiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 58,5 m2, usytuowane jest na wyższym parterze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Rzeszów,podkarpackie

235 000 zł18 m² 13 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Park Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 17,5 m , położonej w centralnej części miasta zlokalizowanej przy ulicy Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iranka-Osmeckiego

Baranówka,Rzeszów

465 000 zł58 m² 7 989,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie znajduje się przy ul. Osmeckiego (os. Baranówka), w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skonfigurowanych dzielnic.