dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Dąbrowskiego

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

830 000 zł92,50 m² 8 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 92,5m2 z ogromnym potencjałem aranżacyjnym - Rzeszów, os.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł97 m² 8 144,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Marii Składkowskiej-Curie w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 97 m usytuowane jest na drugim piętrze. W jego skład wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Dąbrowskiego,Rzeszów

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie 150 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowskiego,Rzeszów

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,00 m , położone na 2. piętrze budynku, w Rzeszowie przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

490 000 zł43 m² 11 515,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 usytuowane na trzecim piętrze niskiego bloku, wybudowanego w 2016 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Dąbrowskiego,Rzeszów

449 000 zł48 m² 9 413 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m2 usytuowane na 3 piętrze bloku wybudowanego w 1975 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żwirki i Wigury

Dąbrowskiego,Rzeszów

1 600 zł32 m² 49,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

1 pokój | 32,14 m2 | ul. Żwirki i Wigury | Rzeszów Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 32,14 m2. Położone jest na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Dąbrowskiego.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu nowe nigdy niezamieszkałe dwupokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 38 m2 przy ul. Rymanowskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

490 000 zł42 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 42 m , położone przy ul. Rymanowskiej w Rzeszowie. Lokal znajduje się na 3. (ostatnim) piętrze w bloku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Dąbrowskiego,Rzeszów

480 000 zł56 m² 8 618 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż tylko 2 minuty od Politechniki Rzeszowskiej - świetna lokalizacja! - rezerwacja - Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Dąbrowskiego,Rzeszów

1 899 zł53 m² 35,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem przy ulicy Żwirki i Wigury (osiedle Dąbrowskiego) o powierzchni 53 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

699 000 zł64 m² 10 837,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Rymanowskiej. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

3 000 zł63 m² 47,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura Eagles Estate prezentujemy komfortowe, nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie do wynajmu o powierzchni 62,9 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Rymanowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

510 000 zł42 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Dąbrowskiego,Rzeszów

810 000 zł97 m² 8 350,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m , położone w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Dąbrowskiego,Rzeszów

339 000 zł25 m² 13 724,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Gotowe mieszkanie inwestycyjne| niski czynsz | bllisko Politechniki | kawalerka Biuro Park Nieruchomości prezentuje na sprzedaż ustawną kawalerkę o powierzchni 24,70 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

2 600 zł65 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu komfortowe mieszkanie na wynajem na ulicy Rymanowska w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 65 m2 usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

699 000 zł64 m² 10 837,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Rymanowskiej. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze niskiego bloku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Dąbrowskiego,Rzeszów

359 000 zł32 m² 11 169,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

495 000 zł39 m² 12 627,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, usytuowane jest 3 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Langiewicza

Dąbrowskiego,Rzeszów

549 000 zł57 m² 9 631,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na sprzedaż ul. gen. Mariana Langiewicza, rzeszów Cena: 549 000zł Powierzchnia: 57 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 3 z 3 Typ zabudowy: blok Rok budowy: 1952 Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Dąbrowskiego,Rzeszów

820 000 zł97 m² 8 453,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Dąbrowskiego,Rzeszów

499 000 zł57 m² 8 732,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Prezentowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,14 m2 jest położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Dąbrowskiego w Rzeszowie. To doskonała propozycja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

445 000 zł55 m² 8 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Funkcjonalne, duże 2 pokojowe mieszkanie - 55 m2 położone na 3 piętrze w bloku z cegły blisko Centrum oraz Politechniki na osiedlu Dąbrowskiego z miejscem postojowym / parkingiem za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pola

Dąbrowskiego,Rzeszów

550 000 zł56 m² 9 874 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż tylko 2 minuty od Politechniki Rzeszowskiej - świetna lokalizacja! Biuro nieruchomości dk Brokers prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmaja

Dąbrowskiego,Rzeszów

459 000 zł50 m² 9 172,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje | 50,04 m2 | ul. Chmaja | oś Dąbrowskiego | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 50,04 m2. Lokal usytuowany jest na trzecim piętrze niskiego bloku, posiada dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Dąbrowskiego,Rzeszów

375 000 zł33 m² 11 364 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie 33 m | Świetna lokalizacja | ul. Dąbrowskiego Rzeszów Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji idealnego pod inwestycję lub do zamieszkania? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Dąbrowskiego,Rzeszów

1 700 zł47 m² 36,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rzeszów, ulica Bohaterów Westerplatte, słoneczne, umeblowane 2 pokojowe mieszkanie, wynajem 46,55 mkw, 1700 złotych miesięcznie. Przedmiotem oferty jest wynajem jasnego, słonecznego oraz funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Dąbrowskiego,Rzeszów

465 000 zł55 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji Rzeszowa na Osiedlu Dąbrowskiego przy ul. Wincentego Pola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Dąbrowskiego,Rzeszów

548 000 zł45 m² 12 232,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,8 m2 znajdujące się na 3 piętrze budynku przy ul. Rymanowskiej w Rzeszowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Dąbrowskiego,Rzeszów

820 000 zł97 m² 8 453,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żwirki i Wigury

Dąbrowskiego,Rzeszów

359 000 zł32 m² 11 512,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

2 100 zł59 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe 58,6 m2 zlokalizowane przy ulicy Dąbrowskiego. Parter w niskim bloku 3 piętrowym z cegły. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrówki

Dąbrowskiego,Rzeszów

529 000 zł57 m² 9 257,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3 pokoje | 57,14 m2 | ul. Dąbrówki | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 57,14 m2. Znajduje się na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dąbrowskiego,Rzeszów

425 000 zł44 m² 9 617,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Joker house nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się przy ul. Wincentego Pola. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży! Cena: 425 000zł!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmaja

Dąbrowskiego,Rzeszów

420 000 zł37 m² 11 260 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,3 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Chmaja. Możliwość wydzielenia oddzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skłodowskiej-Curie

Dąbrowskiego,Rzeszów

820 000 zł97 m² 8 453,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowskiego,Rzeszów

469 000 zł53 m² 8 894,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,73 m , położone w sercu Rzeszowa. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Dąbrowskiego,Rzeszów

575 000 zł67 m² 8 610,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Rzeszów centrum miasta, zamknięte osiedle | 66,78 m2 | 3 pokoje | balkon typu loggia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,78 m2, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmaja

Dąbrowskiego,Rzeszów

420 000 zł37 m² 11 260 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości przedstawiamy mieszkanie bez windy o powierzchni 37,3 m2 przy ulicy Chmaja 9 - w świetnej lokalizacji blisko Politechniki Rzeszowskiej , z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dąbrowskiego,Rzeszów

389 000 zł37 m² 10 462,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Rzeszowie przy ul. Żwirki i Wigury znajdującego się na trzecim piętrze czteropiętrowego.