dowolna

Mieszkania Rzeszów Osiedle Budziwój

173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

173 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego z dużym 113,79m2 ogrodem. Prezentowane mieszkanie jest mieszkaniem skrajnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 498 zł48,27 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

536 726 zł62,41 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł84,82 m² 7 297,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc, tarasu i ogródka. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

999 000 zł117,27 m² 8 518,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny, bezczynszowy apartament z ogrodem Rzeszów, ul. Miejska | 117 m | 5 pokoi Wyłącznie w ofercie biura homfi prezentujemy wyjątkowy apartament, który łączy komfort domu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł57,72 m² 7 778,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Uwaga, cena obowiązuje tylko do 10 maja. Szukasz alternatywy dla ciasnych blokowisk? Odkryj wyjątkowe mieszkanie na piętrze w kameralnej zabudowie bliźniaczej przy ul. Tarnopolskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł68,83 m² 12 044,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyłącznie w ofercie biura Estaton prezentujemy wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 68,83 m z imponującym ogrodem o powierzchni około 100m , położone w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł57,74 m² 11 413,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m2 + ogród w nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Budziwojskiej na południu Rzeszowa. Oferta dotyczy segmentu środkowego z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,77 m² 12 312,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 56,77 m , zlokalizowane w cichej i spokojnej części Rzeszowa, przy ul. Jana Pawła II. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł42,53 m² 10 557,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

O inwestycji Mieszkanie w nowoczesnym budynku wielorodzinnym położonym przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. Obiekt został zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 54.36 m2 z ogrodem 127.85 m2 w świetnej cenie. Inwestycja powstaje na wzniesieniu z malowniczym widokiem na Rzeszów. Jednocześnie oferuje świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 860 zł55,54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

O inwestycji Przestronne mieszkanie parterowe o powierzchni 55,54 m stanowi idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort życia na jednym poziomie oraz możliwość korzystania z prywatnej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 57 m z dużym ogrodem i dwoma miejscami postojowymi ul. Jana Pawła II Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe, narożne mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł62 m² 10 403,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

ul. Jana Pawła II, rzeszów - os. Budziwój 1. Atuty nieruchomości: nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej idealne dla rodziny z dziećmi Kameralne osiedle zapewniające spokój.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł105,58 m² 9 462,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

1. Atuty nieruchomości: dwupoziomowe mieszkanie zapewniające komfort jak w domu. Powierzchnia ponad 100 m idealna dla rodziny. Własna klatka schodowa większa prywatność i niezależność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkania bez prowizji na sprzedaż, stan deweloperski- rzeszów, dzielnica budziwój, do sprzedania oferujemy mieszkania 54.36m na parterze i 62.69m2 na piętrze w bloku dwu-kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł69,12 m² 12 427,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 69,12 m , zlokalizowane przy ul. Miejskiej w Rzeszowie. Układ pomieszczeń: korytarz - 5,68 m schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

439 000 zł61,91 m² 7 090,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednie biuro sprzedaży inwestycji - Miejska Przystań Miejska przystań - to inwestycja ośmiu dwu-lokalowych budynków mieszkalnych w niskiej zabudowie szeregowej z ogródkami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł80 m² 7 112,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w południowej części miasta - ul. Pogodne Wzgórze. Idealny wybór dla osób szukających alternatywy dla mieszkania w bloku zyskujesz własny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, kameralne osiedle mieszkań bezczynszowych, w zabudowie szeregowej dwulokalowej z widokiem na panoramę miasta. Zlokalizowane przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Dostępne mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł54,36 m² 8 811,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Ostatnie dostępne mieszkania z widokiem na panoramę miasta - świetne miejsce, widokowa działka. Okazja cenowa! Rzeszów, budziwój, ul. Budziwojska. Opis nieruchomości: - pow. 54,36m2 - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48,03 m z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w kameralnym budynku szeregowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 411 zł54,53 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie na nowej inwestycji, w kameralnej niskiej zabudowie, na południu Rzeszowa. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 54,53m2 - piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 860 zł55,54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania 3 pokojowego z dużym narożnym ogrodem, które łączy w sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 257 zł48,27 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera! Osiedle składa się z 56 mieszkań z czego 8 to indywidualne szeregówki. Mieszkania zaprojektowane są o różnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł54,36 m² 8 259,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ostatnie mieszkania na parterze! Dostępne są już tylko kilka mieszkań z prywatnym ogródkiem w zabudowie dwulokalowej przy ul. Budziwojskiej na północy Rzeszowa. Opis nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł106,05 m² 9 231,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament dwupoziomowy 106,05 m2 m z tarasami i garażem | Rzeszów - Budziwój Opis inwestycji Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, łącząca elegancki design.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 318 zł62,13 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,13m2 na pierwszym piętrze w niskim bloku usytuowanym w dzielnicy Budziwój, 15 minut od centrum Rzeszowa. Lokalizacja w której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł53,48 m² 8 582,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł84,81 m² 6 119,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie 63,36m2 z użytkowym poddaszem 21,45m2. Mieszkanie jest już po odbiorach, klucze od ręki! Lokal znajduje się na piętrze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

424 776 zł48,27 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego lokalu mieszkalnego położonego przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w zabudowie szeregowej co.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł57 m² 12 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 zlokalizowane przy ulicy Jana Pawła w Rzeszowie. Ulica Jana Pawła II w Rzeszowie to główna arteria.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł92 m² 5 869,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkania w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie przy ul.Senatorska - os.Budziwój. Lokale mieszkalne na parterze 3 pokojowe o powierzchni 50,70m2 oraz 49,20m2. Mieszkania na piętrze 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 257 zł48,27 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie na nowo powstającej inwestycji, w kameralnej niskiej zabudowie, na południu Rzeszowa. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 48,27m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł102,34 m² 8 882,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament premium Z widokiem na rzeszów| 102 m | 5 pokoi Wyjątkowa przestrzeń zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających. Na sprzedaż dwupoziomowy apartament, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 000 zł79,69 m² 5 458,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego apartamentu o powierzchni 62,69 m . Nieruchomość usytuowana jest na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,03 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej, o powierzchni 48,03 m2 na II piętrze, usytuowane w inwestycji o doskonałym położeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 000 zł68,43 m² 8 198,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 z przestronnym balkonem (ekspozycja południowa) oraz możliwością adaptacji poddasza! Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł80 m² 7 362,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja - dwupoziomowych mieszkań w dzielnicy Budziwój. Mieszkania z garażem. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 80,01m2 - dwupoziomowe - garaż w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

446 498 zł48,27 m² 9 250,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Już gotowe w stanie deweloperskim, 3 - pokojowe mieszkanie, o funkcjonalnym układzie, na 1 piętrze w niskiej kameralnej zabudowie. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł54,36 m² 8 443,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ostatnie mieszkanie w stanie deweloperskim z dużym ogródkiem - ul. Budziwojska - os. Budziwój opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 54.36 m2 - ogródek około: 127.85.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,27 m² 9 204,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,27m2 na pierwszym piętrze w niskim bloku usytuowanym w dzielnicy Budziwój, 15 minut od centrum Rzeszowa. Lokalizacja w której.