dowolna

Apartamenty Rzeszów - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

288 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Załęska

Pobitno,Rzeszów

4 700 zł120 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 2 poziomowe w wysokim standardzie w skład którego wchodzi: poziom 1: - duża kuchnia - Mała spiżarka - Salon z klimatyzacją - Balkon - 2 łazienki - Hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Rzeszów

Budziwój,Rzeszów

409 000 zł84 m² 4 891,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Royal Broker ma przyjemność zaoferować ostatnie dostępne, nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe z antresolą i balkonem w kameralnej, nowej inwestycji w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Krakowska-Południe,Rzeszów

2 150 zł41 m² 51,89 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krakowskiej 29 w Rzeszowie. Lokal znajduje się w świetnie skomunikowanej części miasta, co zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe z klimatyzacją oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym znajdujący się w kompleksie mieszkaniowym "capital Towers" przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przybyszówka,Rzeszów

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości mamy do zaprezentowania mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Krakowskiej w o powierzchni 47m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Staromieście Ogrody,Rzeszów

1 800 zł43 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić 2 - pokojowy lokal mieszkalny na wynajem o powierzchni 42,75 m2, przy ul. Gromskiego w Rzeszowie, na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Słocina,Rzeszów

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje do wynajęcia eleganckie, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, w pełni wyposażone gotowe do zamieszkania. Lokalizacja: ul. Witolda, rzeszów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

469 000 zł49 m² 9 540,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na północy Rzeszowa w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staroniwska

Staroniwa,Rzeszów

1 950 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Dobry Adres Nieruchomości ma przyjemność zaoferować do wynajęcia atrakcyjny 1 pokojowy apartament położony na 1 piętrze niskiego budynku wielorodzinnego. Apartament posiada powierzchnię ok. 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

1 400 zł64 m² 21,88 zł/m²

 

Piętro:7/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia pokój w czteropokojowym mieszkaniu o powierzchni 64,45 m2 przy ulicy Hetmańskiej inwestycja Bulwary Park. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Rzeszów

Krakowska-Południe,Rzeszów

2 190 zł40 m² 54,75 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia pięknie urządzone, nigdy nie zamieszkałe mieszkanie zlokalizowane w nowym bloku z 2 windami. Usytuowany w kompleksie mieszkaniowym Bryksy przy Ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

949 000 zł105 m² 9 038,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 105 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium. Koncepcja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kingi

Wilkowyja,Rzeszów

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu mieszkania w Rzeszowa przy ul. św Kingi. Nieruchomość ma powierzchnię 60 m 2 i znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

619 000 zł115 m² 5 365,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament z dużymi przeszkleniami w zabudowie bliźniaczej na północy Rzeszowa. Nowoczesna bryła usytuowana wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

469 000 zł50 m² 9 467,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż z tarasem i prywatnym ogródkiem, w dobrze skomunikowanej lokalizacji Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

859 000 zł102 m² 8 393,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 5 pokojowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 102,34 m2, wchodzący w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium. Koncepcja zakłada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podwisłocze

Mieszka I,Rzeszów

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:22/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem nowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 przy ulicy Podwisłocze 27 w kompleksie Capital Tower. Nieruchomość znajduje się na 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Biała,Rzeszów

599 000 zł94 m² 6 345,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament 94 m + taras 28,66 m / przedsprzedaż | Rzeszów spokojna okolica w pobliżu ul. Jana Pawła II Zakup na etapie przedsprzedaży to najlepszy moment na wybór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Centrum,Rzeszów

1 147 380 zł88 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dwupoziomowy apartament w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie W28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Świadka

Nowe Miasto,Rzeszów

399 000 zł32 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka Nowe Miasto, ul. W. Świadka, rzeszów Biuro Jasłowska Nieruchomości oferuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 31 m , zlokalizowaną na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bałtycka

Pobitno,Rzeszów

789 000 zł56 m² 14 089,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje | 56 m | Ogród 55 m | Widok na las | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy, narożny apartament z prywatnym ogrodem 55 m i otwartym widokiem na las oraz łąki. Cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Myśliwska

Pogwizdów Nowy,Rzeszów

549 000 zł57 m² 9 601,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,18 m2 z ogródkiem o powierzchni ponad 30 m2, roletami oraz schowkiem cenie. Mieszkania powstają w ramach budowy IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

468 000 zł43 m² 11 006,60 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,52 m2 przy ulicy Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty na nowym osiedlu Carpatia. Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:12/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2 znajdujące się przy ulicy Kwiatkowskiego. Nieruchomość znajduje się na dwunastym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu atrakcyjne i przestronne mieszkanie w apartamentowcu znajdującym się w atrakcyjnej części miasta - przy al.Kopisto w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu 2 pokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 39 m2 zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Kopisto. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

2 550 zł40 m² 63,75 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje: do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z dużym tarasem ul. Hetmańska, rzeszów Lokalizacja: apartamentowiec przy ul. Hetmańskiej, 13. piętro z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Słocina,Rzeszów

3 800 zł58 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenie w pełni umeblowane i wyposażone o powierzchni ok. 58 m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Centrum,Rzeszów

725 000 zł44 m² 16 473,50 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości- na sprzedaż apartament w wysokim standardzie wykończenia o powierzchni 44m2, znajdujące się na szóstym piętrze, trzynastopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lubelska

Staromieście,Rzeszów

530 000 zł37 m² 14 324,30 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 37 m2 usytułowane na 12 piętrze w nowoczesnym budynku .Posiada duży balkon i dostęp do garażu w prestiżowej inwestycji SkyRes. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł35 m² 16 109,50 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,70 m2 zlokalizowane w prestiżowym Apartamentowcu przy Armii Krajowej w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hetmańska

Śródmieście,Rzeszów

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:13/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu nowoczesne mieszkanie położone w kompleksie mieszkaniowym "bulwary Park" przy ul. Hetmańskiej. Nieruchomość o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Miłocin,Rzeszów

579 000 zł75 m² 7 687,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75,32 m2 z dwoma balkonami. Mieszkanie w segmencie środkowym lub narożnym w nowym etapie inwestycji mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Staroniwa,Rzeszów

7 500 zł120 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy i luksusowy apartament na wynajem przy ulicy Potokowej. To trzypokojowe komfortowe i przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Zalesie,Rzeszów

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka premium 2-pokojowa ul. Wieniawskiego, rzeszów (za Biedronką) Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwisłocze

Nowe Miasto,Rzeszów

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:14/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Twój agent nieruchomości Zaprasza do odkrycia wyjątkowego apartamentu dostępnego na wynajem w samym sercu Rzeszowa, przy ul. Podwisłocze, w prestiżowej inwestycji "capital towers". Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borowa

Staromieście,Rzeszów

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament premium do wynajęcia Rzeszów, borowa Do wynajęcia wyjątkowy, nowy apartament o powierzchni 32 m , zlokalizowany przy ul. Borowej w Rzeszowie. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strażacka

Drabinianka,Rzeszów

2 050 zł54 m² 38,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w ofercie biura stoprocent nieruchomości! Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,88 m2, usytuowany na zamkniętym osiedlu przy ulicy Strażackiej. Możliwość podpisania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Nowe Miasto,Rzeszów

2 499 zł35 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie w kompleksie mieszkaniowym "apartamenty Zamkowe II" - przy al.Kopisto. Nieruchomość o łącznej pow. 34,74m2 położona jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żywiczna

Staromieście,Rzeszów

699 000 zł62 m² 11 365,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament 3 pokoje * 61,50 m2 * parter * 2 balkony * 2 ogródki o łącznej powierzchni 88 m2 * komórka lokatorska o powierzchni 1,80 m2 * 2 miejsca postojowe dodatkowo płatne * ul. Żywiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Zalesie,Rzeszów

1 650 zł31 m² 53,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na wynajem przy ulicy Mieczysławy Ćwiklińskiej na osiedlu Zalesie. Mieszkanie o powierzchni 31 m2.